Catalog online
Baterie cada/dus perete Smile Ferro BSM11 + Baterie stativa lavoar Smile BSM2(cadou)
SKU:
5901095609220
233,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Cod produs | BSM11 |
Baterie de dus perete Smile Ferro BSM77 + Baterie stativa lavoar Smile BSM2(cadou)
SKU:
5901095609237
177,50 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Cod produs | BSM77 |
Baterie stativa bucatarie, pipa flexibila, crom-verde Zumba BZA4G FERRO
SKU:
5902194969819
253,50 lei
Baterie stativa bucatarie,pipa lebada Retro XR4 FERRO
SKU:
5901095604300
198,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Culoare | Crom |
Bec LED EVO17 sferic 6W G45 E14 5000K TG-2405.106130 TOTAL GREEN EL0032984
SKU:
5949027076696
8,40 lei
| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Tip produs | Bec LED |
| Greutate | 0.04 kg |
| Putere | 6W |
| Cod produs | EL0032984 |
| Dulie | E14 |
| Temperatura | Lumina rece |
Bec LED spot 5W R50 E14 6400K NV-2401.02251 NOVELITE EL0034418
SKU:
5949027082062
8,90 lei
| Brand | novelite |
|---|---|
| Tip produs | Bec LED |
| Greutate | 0.04 kg |
| Putere | 5W |
| Cod produs | EL0034418 |
| Dulie | E14 |
| Temperatura | Lumina rece |














