Catalog online
Faianta Metro White model marmura 10×20 cm, finisaj lucios, culoare alba
SKU:
8698541025907
83,00 leiMP| Gama | Metro |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 0.51 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×20 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Mirage 2060-0131, model marmura, 60×30 cm, gri, finisaj lucios
SKU:
5945005085964
70,50 leiMP| Gama | Mirage |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.27 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Cap perie centrala ARCA, trapezoidala LT55901
SKU:
6421948559018
38,50 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT55901 |
Faianta mov IZOLA 5896 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745589610
64,00 leiMP| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Relief |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Cap perie centrala Viadrus, plata, LT55900
SKU:
6421948559001
37,00 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT55900 |
Faianta Nairobi Beige 4977, tip marmura, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745497717
73,00 leiMP| Gama | NAIROBI |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Nairobi Brown 4978, tip marmura , 30×60 cm, maro
SKU:
3800745497816
73,00 leiMP| Gama | NAIROBI |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata 4941 Vertus Black 30×60 cm, model marmura, culoare neagra
SKU:
3800745494112
65,50 leiMP| Gama | Vertus |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata 4943 Altissimo White, model marmura, 30×60 cm, culoare alba, finisaj lucios
SKU:
3800745494310
64,50 leiMP| Gama | Altissimo |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Altissimo Leaves White 4944, tip marmura, 30×60 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745494419
63,00 leiMP| Gama | Altissimo |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Concepto, model monocolor, 1260-0076, 60 x 30 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
5945005083564
83,00 leiMP| Gama | CONCEPTO |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.27 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Essenza Cream 4953, tip marmura, 30×60 cm, crem
SKU:
3800745495317
80,50 leiMP| Gama | ESSENZA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Firenze Beige 4957, tip marmura, 30×60 cm, culoare bej, finisaj lucios
SKU:
3800745495713
63,00 leiMP| Gama | Firenze Beige |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Rectificata Firenze Leaves Beige 4958, tip marmura, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745495812
63,00 leiMP| Gama | FIRENZE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Rectificata Freya Anthracite 6324, tip marmura, 24.4×74.4 cm, gri inchis
SKU:
3800745632415
86,50 leiMP| Gama | FREYA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Rectificata Gioia White 6325, tip marmura, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745632514
86,50 leiMP| Gama | GIOIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Goldie Onda White 4992, tip marmura, 24.4×74.4 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745499216
83,00 leiMP| Gama | Goldie Onda White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Rectificata Legno Beige 6328, tip lemn, 24.4×74.4 cm, bej
SKU:
3800745632811
86,50 leiMP| Gama | LEGNO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Rectificata Legno Grey 6352, tip lemn, 24.4×74.4 cm, gri
SKU:
3800745635218
86,50 leiMP| Gama | LEGNO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Rectificata Legno Natural 6327, tip lemn, 24.4×74.4 cm, natural
SKU:
3800745632712
86,50 leiMP| Gama | LEGNO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Capat surubelnita cu magnet, 60mm, 1/4″ Yato YT-0465
SKU:
5906083904653
5,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0465 |
Faianta rectificata Nobile Anthracite 4942, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745494211
57,00 leiMP| Gama | Nobile |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |













































