Catalog online
Cazan combustibil solid Magdolna 37kW cu regulator tiraj
SKU:
4000000556275
6.674,00 lei
| Culoare | Galben, Negru |
|---|---|
| Tip produs | Cazan combustibil solid |
| Greutate | 255 Kg |
| Putere | 37 KW |
| Dimensiuni | 710 x 540 x 1170 mm |
| Tip combustibil | Brichete#Carbune#Lemn |
Cazan combustibil solid Magdolna 32kW cu regulator tiraj
SKU:
4000000556268
5.462,00 lei
| Culoare | Galben, Negru |
|---|---|
| Tip produs | Cazan combustibil solid |
| Greutate | 220 Kg |
| Putere | 32 KW |
| Dimensiuni | 540 x 610 x 1170 mm |
| Tip combustibil | Brichete#Carbune#Lemn |
Semineu combustibil solid Termo 8
SKU:
8606005038363
1.651,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 85 Kg |
| Dimensiuni | L 800 x l 620 x H 720 mm |
| Tip combustibil | Lemn |
Semineu combustibil solid Termo Elegant Luxx
SKU:
8606005038394
1.353,00 lei
| Culoare | Negru#Rosu |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 82 kg |
| Putere | 8 kW |
Riflaj Linerio M-Line Natural 2650x122x16mm
SKU:
5905952270578
69,99 lei
| Brand | Vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 265 cm |
| Grosime | 1.2 cm |
| MP/Cutie | 5.168 mp |
Riflaj Linerio S-Line Natural 2650x122x16mm
SKU:
5905952270394
102,00 lei
| Brand | Vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 265 cm |
| Grosime | 1.2 cm |
| MP/Cutie | 5.168 mp |
Riflaj Linerio M-Line Mocca 2650x122x16mm
SKU:
5905952270752
69,99 lei
| Brand | Vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 265 cm |
| Grosime | 1.2 cm |
| MP/Cutie | 5.168 mp |
Riflaj Linerio S-Line Mocca 2650x122x16mm
SKU:
5905952270486
102,00 lei
| Brand | Vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 265 cm |
| Grosime | 1.2 cm |
| MP/Cutie | 5.168 mp |














