Catalog online
Semineu combustibil solid Termo 8
SKU:
8606005038363
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 85 Kg |
| Dimensiuni | L 800 x l 620 x H 720 mm |
| Tip combustibil | Lemn |
Semineu combustibil solid Termo Elegant Luxx
SKU:
8606005038394
| Culoare | Negru#Rosu |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 82 kg |
| Putere | 8 kW |
Riflaj Linerio M-Line Natural 2650x122x16mm
SKU:
5905952270578
| Brand | Vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 265 cm |
| Grosime | 1.2 cm |
| MP/Cutie | 5.168 mp |
Riflaj Linerio S-Line Natural 2650x122x16mm
SKU:
5905952270394
| Brand | Vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 265 cm |
| Grosime | 1.2 cm |
| MP/Cutie | 5.168 mp |
Riflaj Linerio M-Line Mocca 2650x122x16mm
SKU:
5905952270752
| Brand | Vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 265 cm |
| Grosime | 1.2 cm |
| MP/Cutie | 5.168 mp |
Riflaj Linerio S-Line Mocca 2650x122x16mm
SKU:
5905952270486
| Brand | Vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 265 cm |
| Grosime | 1.2 cm |
| MP/Cutie | 5.168 mp |































