Catalog online
Robinet coltar, Ermetiq, BLACK MATTE, 1/2 x 1/2 toli, Inox, Negru Mat, pastila ceramica, antialunecare
SKU:
6421000051795
14,00 leiBUC| Diametru | 1/2″ |
|---|
Faianta Kartepe Anthracite KAR2, 30×60 cm, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853127313
42,50 leiMP| Gama | KARTEPE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Aura White, model marmura, 30×60 cm, Alb, finisaj lucios
SKU:
8697497113072
52,00 leiMP| Gama | Aura |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie model piatra 6569 Castro Mix Brown 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745656916
65,00 leiMP| Gama | Castro |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | piatra |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Piesa decorativa Statuario Geometric White 3275, tip geometric, 30×60 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745327519
81,00 leiBUC| Gama | Statuario |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Geometric |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa rectificata Goldie Birts Onda White 3279, tip decor, 73.2×74.4 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745327915
150,00 leiSET| Gama | Goldie Birts Onda White |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 3 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 73.2×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Noce 40×60 cm, maro
SKU:
8698541050404
111,50 leiMP| Gama | Classic Wood |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Classic Carrara Gold CLA4 model marmura 60×120 cm, finisaj lucios, culoare alba
SKU:
8698853149810
88,00 leiMP| Gama | Carrara Gold |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Dormitor, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Fir de sarma zincata plast wire 0.7 – 1.2 mmx50m Nortene 172589
SKU:
8413246012102
11,50 lei| Brand | Nortene |
|---|
Amorsa concentrata pentru exterior si interior Innenweiss 4L
SKU:
5948596012425
35,50 lei| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Cantitate | 4 L |
Soba Teracota 4R 45x45x110cm
SKU:
4000000557906
1.652,00 lei| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 160 Kg |
| Dimensiuni | 45x45x110 cm |
Dolie – 417 mm RAL 8017
SKU:
6426282565213
57,50 lei| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru | 417 |
| Lungime | 2 |
| Grosime | 0.4 |
Bordura la perete – 208 mm RAL 8017
SKU:
6426282561611
29,00 lei| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 8017 |
| Diametru | 208 |
| Lungime | 2 |
| Grosime | 0.4 |
Glet pe baza de ciment pentru finisaj interior Apla FILL 20KG
SKU:
5948596005229
64,50 lei| Brand | Apla |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 0.8-1.5 |
| Greutate | 20 |
Adeziv flexibil int/ext 1980341 CERESIT CM25 25KG ALB
SKU:
5946043000483
120,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 1.3-3.8 |
| Greutate | 25 |
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, maro, cocoa, interior / exterior, 2 kg
SKU:
9000101107609
33,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, albastru, ocean, interior / exterior, 2kg
SKU:
9000101106503
33,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, antracit, interior / exterior, 2 kg
SKU:
9000101106268
33,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Adeziv sigilant monocomponent pe baza de poliuretan SikaFlex 11FC NEGRU 300 ml
SKU:
7612895171838
45,50 lei| Brand | sika |
|---|
Parchet laminat V100 TC Modera 8461, model lemn, tip parchet, gri, clasa 32, 8m 2.22mp/cut
SKU:
8680734030218
48,50 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8461 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 60 Alb Natural, dreapta, alb
SKU:
4000000552635
871,50 lei| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 80 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552666
871,50 lei| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Gresie portelanata alba UMBRIA 7332 model monoculoare 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745733211
58,00 leiMP| Gama | UMBRIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata lucioasa tip marmura alba Elada 33,3×33,3 cm cod 9854
SKU:
3800745985412
57,00 leiMP| Gama | Elada |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Country Grafito 32×48 / Artesa Mix 34X50 mp/cut
SKU:
8429991921460
72,00 leiMP| Gama | ARTESA |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 34×50 cm |
| Latime | 34 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta albastru model tip monoculoare Faenza Brick Blue, 4749, 25.5×75.5 cm
SKU:
3800745474916
50,99 leiMP| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Distantiere gresie si faianta 2.5 mm 100 buc/set LUMYTOOLS LT04620
SKU:
6421948046204
4,00 lei| EAN |
|---|
| Culoare |
| Dimensiune |
| Gama |
| Aplicabilitate |
| Design |
| MP/Cutie |
| Pentru |
Gresie bej INDIA 9481 model ornament 45×45 cm
SKU:
3800745948110
60,50 leiMP| Gama | INDIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Ornament |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta maro interior / exterior RODENO MIX model marmorat 23×46 cm
SKU:
8432597560186
89,00 leiMP| Gama | RODEO |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.46 |
| Dimensiune | 23×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie maro CANELLA Ochre 8975 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745897517
66,50 leiMP| Gama | Canella |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Ocru |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie mov PANAMA 8298 model textil 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745829815
45,00 leiMP| Gama | PANAMA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie, Coridor, Living |
| Design | Textil |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |











































