Catalog online
Odorizant auto Areon Smile New Car, 1 buc, prospetime pentru masina
SKU:
3800034954013
14,50 lei| U.M. | buc |
|---|
Plafoniera LED V-TAC 24W Milky Cover 35 cm, alb, temperatura lumina reglabila, IP20
SKU:
3800157682671
87,50 lei| Tip produs | Plafoniera |
|---|---|
| Montaj | Tavan |
| Utilizare | Interior Exterior |
| Forma | Rotund |
| Culoare | Alb |
| Clasa energetica | Clasa F |
| Tensiune | 220-240 V |
| Putere max. per bec | 24 W |
| Alimentare | La retea |
| Clasa | IP20 |
| Diametru | 350 mm |
| Inaltime | 55 mm |
| Greutate | 710 g |
| Material corp | Plastic |
Spot LED Incastrat V-TAC 18W 4000K Rotund, Diametru 221mm, Plastic Alb
SKU:
3800170201767
20,00 lei| Tip produs | Incastrat |
|---|
Laveta abraziva Oti 150x90mm 4 buc/set pentru curățare murdărie persistentă
SKU:
5948908002663
2,10 lei| U.M. | set |
|---|
NUFAR Desfundat Tevi È™i Chiuvete 1L – Agent Curățare Eficient, Gata de Utilizare
SKU:
5946035075130
24,50 lei| Tip produs | Agent anticoroziune |
|---|---|
| Utilizare | Curatare |
| Pentru | Chiuveta, Tevi |
Bec LED filament E27 10W 1250lm 6500K lumina rece A60 Spin
SKU:
5949054912806
17,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Putere | 10W |
| Tensiune | 230V |
| Temperatura culoare (K) | Rece |
| Tip produs | Becuri LED |
Aroxol spirale antitantari 10 buc, insecticid pentru exterior, protecție 8 ore
SKU:
5946004015341
10,40 lei| U.M. | buc |
|---|
Pastile antimolii AROXOL 16 buc, parfumate, protecție 6 luni, eficiență 1,17 m³
SKU:
5946004011411
14,50 lei| U.M. | buc |
|---|
Aroxol Hanger Anti-Molii Lavanda, 2 buc, Insecticid, 1 m³, Nu pateaza, Mov
SKU:
5946004007797
17,00 lei| Tip produs | Insecticid |
|---|---|
| Forma | Gel |
| Pentru | Molii |
| Culoare | Mov |
Saculeti Aroxol antimolii cu lavanda 4 buc/pachet
SKU:
5201137064094
19,50 lei| Brand | Aroxol |
|---|---|
| Greutate | 0.100000 |
Aroxol insecticid lichid 300ml pentru plosnite si acarieni
SKU:
5946004016775
29,00 lei| Tip produs | Insecticid |
|---|---|
| Forma | Gel |
| Pentru | Universal |
| Capacitate | 300 ml |
Spray insecticid universal Aroxol 500 ml, dubla actiune, pentru insecte zburatoare si
SKU:
5946004016065
15,50 lei| U.M. | buc |
|---|
Aroxol lichid insecticid instant 400 ml pentru gandaci, purici si capuse
SKU:
5946004011718
24,50 lei| U.M. | buc |
|---|
Aparat electric Aroxol pentru țânțari cu 10 pastile, utilizare dublă, interior
SKU:
5946004013071
18,00 lei| Tip produs | Insecticid |
|---|---|
| Forma | Tablete |
| Pentru | Tantari |
Dezinfectant universal Igienol verde 1L, fara clor, pentru suprafete diverse
SKU:
5946004016393
17,00 lei| U.M. | buc |
|---|
Dezinfectant Igienol Mar Verde 750ml, fara clor, pentru suprafete mici
SKU:
5948543004640
17,50 lei| U.M. | buc |
|---|
Gresie Brick Gray 10790410, 30×60 cm, model caramida, gri, finisaj mat
SKU:
8698541003516
53,50 leiMP| Gama | Brick |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Caramida |
Gresie Venezia Matt Bone 36610211, 60×120 cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8698541079177
78,00 leiMP| Gama | Venezia |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Venezia Matt Gray 36610111, 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8698541079849
78,00 leiMP| Gama | Venezia |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Massive Wood Touch Maple 48610211, 60×120 cm, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
8698541078446
78,00 leiMP| Gama | Massive |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie Nordic Wood rectificata 55014100R, 60×120 cm, model lemn, tip parchet, maro, finisaj mat
SKU:
8697819061166
88,00 leiMP| Gama | Nordic |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie Marea Beyaz rectificata 55015330RN, 60×120 cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697819039204
97,00 leiMP| Gama | Marea |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Artstone Greige rectificata 2159, 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
3800745215915
87,50 leiMP| Gama | Artstone |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Alesta Krem rectificata 55017166R, 60×120 cm, model marmura, crem, finisaj mat
SKU:
8697819051945
88,00 leiMP| Gama | Alesta |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Pasta decapanta pentru lipit Honest 660069, 30g, eficiență maximă, curățare metalică
SKU:
5949034936433
7,00 lei| Tip produs | Pasta |
|---|---|
| Brand | SC Honest general Trading SRL |
Perie cupă VERTO 75mm din sârmă de oțel pentru polizoare unghiulare
SKU:
5902062070890
25,00 lei| Tip produs | Perie de sarma |
|---|---|
| Model | Perie pentru oale |
| Utilizare | Debavurare, Indepartare rugina |
| Pentru | Metal |
| Material | Sarma de otel |
| Alte caracteristici | curatarea eficienta a suprafetelor din otel |
| Diametru | 75 mm |
| Viteză maximă | 12.500 r/min |
Dezinfectant universal Igienol marin 750ml, fara clor, pentru suprafete mici
SKU:
5948543004633
17,50 lei| U.M. | buc |
|---|
Igienol Dezinfectant Baie Antibacterian 750ml, Curata si Parfumeaza Suprafetele
SKU:
5946004013248
19,50 leiInsecticid gel Aroxol pentru gandaci, seringa 5g, eficient si discret
SKU:
5946004016317
30,00 lei| Tip produs | Insecticid |
|---|---|
| Pentru | Gandaci |
| Greutate | 5 g |
| Forma | Gel |








































