Catalog online
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×70
SKU:
4000000552895
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×70
SKU:
4000000552888
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×80
SKU:
4000000552901
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×80
SKU:
4000000552918
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 60 Modern Antracit, stanga, gri
SKU:
4000000552864
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Gri |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 60 Modern Antracit, dreapta, gri
SKU:
4000000552871
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Gri |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×60
SKU:
4000000552994
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×60
SKU:
4000000552987
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA80 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×80
SKU:
4000000552789
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H2 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×80
SKU:
4000000553038
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H2 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×70
SKU:
4000000553014
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H2 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×80
SKU:
4000000553021
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA80 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×60
SKU:
4000000552758
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA80 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×60
SKU:
4000000552741
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA80 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×70
SKU:
4000000552765
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA80 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×80
SKU:
4000000552796
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Piesa decorativa 2786 GALICIA LIGHT 6×25 cm
SKU:
3800745278613
| Gama | GALICIA |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Kamale Gris 17X52 1.51mp/cut
SKU:
8429991567638
Gresie portelanata tip piatra cu aspect tridimensional Truva Grey, 30×60 cm, 10795210, Gri
SKU:
8698541003868
| Gama | Truva |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Urban Grey 4817, tip ciment, 25×40 cm, gri
SKU:
3800745481716
Gresie Dakar Grey 8335, tip ciment, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745833515
| Gama | DAKAR |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.66 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Eclipse Grey 8258, tip piatra, 34×34 cm, gri
SKU:
3800745825817
Treapta pentru scari gresie Quartz, model piatra, 6806-0042, 60 x 30 cm, culoare bej/gri, finisaj mat
SKU:
5945005084394
Faianta gri SELENA 5471 model marmura 25×50 cm
SKU:
3800745547115
Gresie Gres Sp 7Mm Grey 7703, tip piatra, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745770315
| Gama | SP 7-D |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.66 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Latina Grey 5972, tip piatra, 25×40 cm, gri
SKU:
3800745597219
Piesa decorativa faianta gri KEROS London Tri Gris, model triunghi 30×90 cm
SKU:
8432597566836
Faianta RV Avaris Grafito 10X50 0.76mp/cut
SKU:
8424925976805
Gresie portelanata Nordicwood Grey tip lemn, finisaj mat, 15×90 cm, culoare gri
SKU:
8691273075905
Gresie Dolomiti Grey 9377, tip piatra, 45×45 cm, gri
SKU:
3800745937718
Faianta portelanata Star tip piatra, 30×60 cm, culoare gri
SKU:
8435259992646
Faianta Medina Grey 4170, tip marmura, 25×50 cm, gri
SKU:
3800745417012
Faianta Medina Grey 4846, tip marmura, 25×50 cm, gri
SKU:
3800745484618
Faianta Medina Light Grey 4169, tip marmura, 25×50 cm, gri deschis
SKU:
3800745416916
Faianta Medina Light Grey 4845, tip marmura, 25×50 cm, gri
SKU:
3800745484519
Faianta Neos Mat Grey 5487, tip piatra, 25×50 cm, gri
SKU:
3800745548716


































