Catalog online
Set WC + rezervor si capac Cersanit Family, cod R01-019
SKU:
6423078010261
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Piedestal Family R01-007 Cersanit
SKU:
6423078001306
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Piedestal |
| Brand | Cersanit |
Set WC President P010 + Capac K08-028-EX3 Cersanit
SKU:
5907536620953
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Adeziv gresie si faianta Primus Micro, alb, pentru interior, 25 kg
SKU:
5945770007536
Adeziv pentru gresie si faianta Primus Macro, interior / exterior, alb, 25 kg
SKU:
5945770007482
Gresie SG Bianco Dolomiti, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
8681575065469
Gresie Muralla Ice (GPR) 40×60 1.46mp/cut
SKU:
8435259994343
Faianta Bianco White 4733, tip marmura, 25.5×75.5 cm, alb
SKU:
3800745473315
| Gama | Bianco |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Cubo Mix White 9714, tip piatra, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745971415
Lavoar pentru mobilier Carina, 70 cm, alb K31-007 Cersanit
SKU:
5907720648978
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Brand | Cersanit |
Aeroterma de pardoseala 2000W HL 213 V TESY
SKU:
3800879001767
Faianta Chic White 4932, tip decor, 25×50 cm, alb
SKU:
3800745493214
Piedestal suspendat President K08-012 Cersanit
SKU:
5907536603062
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Piedestal |
| Brand | Cersanit |
Plafoniera LED 3000k-6500K 500xH80mm 96W white HZL-MU-3-4536R
SKU:
4000000541042
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 96 W |
| Cod produs | HZL-MU-3-4536R |
| Temperatura | 3000 K, 6500 K |
Piesa decorativa faianta gri KEROS London Tri Gris, model triunghi 30×90 cm
SKU:
8432597566836
Gresie Marvel Travertine White Vein Mat 60x120x0.9 cm, A8UW
SKU:
788845778406
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Marvel Shine Statuario SUPREMO Mat 60x120x0.9 cm, A4QY
SKU:
788845718310
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Marvel Shine Calacatta PRESTIGIO Mat 60x120x0.9 cm, A4QX
SKU:
788845718303
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Marvel Shine Calacatta IMPERIALE Mat 60x120x0.9 cm, A4QZ
SKU:
788845718327
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Marvel Onyx White 60x120x0.9 cm, AJBO
SKU:
788845844941
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Semilucios |
Gresie Marvel Calacatta Extra 60x120x0.9 cm, A208
SKU:
788845671592
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Balance White Mat 60x120x0.9 cm, AJNO
SKU:
788845850089
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Naos White Rec 1. 60×120 2.17mp/cut
SKU:
8654430010611
Masina de spalat rufe LDK HIGEEA EL61SBWN Silver, Clasa D, Capacitate 6 Kg, 1000 rpm, Eco-logic, Argintiu
SKU:
5949067906632
Hota Arctic AH62, 2 motoare, 250 W, putere de absorbtie 365 mc/h, Alb
SKU:
8690842906695
Combina frigorifica LDK Boreal DDW300IHLF, 288 l, Clasa F, LessFrost, Super Congelare, Humidity control, Termostat ajustabil, H 180 cm, Alb
SKU:
5949067906755
Boiler termoelectric cu serpentina stanga Tesy BiLight GCVSL 1004420 B11 TSR, 2000 W, 100 l, 0.8 Mpa, 18 mm
SKU:
3800879120833
VOPSEA MAGIC EFECT DUNE ABSOLUT WHITE-10 0.9L
SKU:
789554779708
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Gresie Quarry White 6372, model decor, 60×120 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745637250
Gresie Cubo White 9712, tip piatra, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745971217
Faianta White Glossy Waves 4756, tip monocolor, 25.5×75.5 cm, alb
SKU:
3800745475616
| Gama | WHITES |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta White Glossy Onda 4755, tip monocolor, 25.5×75.5 cm, alb
SKU:
3800745475517
| Gama | WHITES |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta White Glossy 5577, tip monocolor, 25×50 cm, alb
SKU:
3800745557718
Faianta Monoporosa White Mat 1004, tip monocolor, 15×15 cm, alb
SKU:
3800745100419
Faianta Monoporosa Wavy Gloss White 1174, tip monocolor, 15×15 cm, alb
SKU:
3800745117417












































