Catalog online
Vata minerala ISOVER PLE 100 1000x600x100 mm
SKU:
5945780817439
145,00 lei| Brand | Isover |
|---|---|
| Dimensiuni | 1000x600x100 mm |
Vata minerala KNAUF CLASSIC 50×1200 mm
SKU:
5012061980615
107,00 lei| Brand | Knauf |
|---|---|
| Dimensiuni | 10000x1200x50 mm |
Vata minerala KNAUF CLASSIC ALU 040 50×1200 mm
SKU:
5012061920420
204,00 lei| Brand | Knauf |
|---|---|
| Dimensiuni | 10000x1200x100mm |
Vata minerala KNAUF CLASSIC ALU 100×1200 mm
SKU:
5012061920376
227,00 lei| Brand | Knauf |
|---|---|
| Dimensiuni | 10000x1200x100 mm |
Vata minerala KNAUF NB FIT PLUS L 100x600x1000 mm
SKU:
8600294027121
147,00 lei| Brand | Knauf |
|---|---|
| Dimensiuni | 1000x600x100 mm |
VENTIL CHIUVETA INOX D90 (32480404) 30950096
SKU:
6425366001418
57,50 lei| Greutate | 0.32 |
|---|---|
| Tip produs | Ventil |
| Brand | Wirquin |
| Material | Platic |
| Culoare | Argintiu |
| Latime | 11,5 cm |
Ventilator 100D Diametru 100MM Vents
SKU:
4823016205148
69,00 lei| Model | 100 D |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 95 m3/h |
| Greutate | 0.58 kg |
| Montaj | Perete |
| Dimensiuni | 108.5x150x120 mm |
| Material | Plastic |
Ventilator 100LD Diametru 100MM cu jaluzele automate si panou frontal Vents
SKU:
4824032109182
186,00 lei| Model | 100 LD K L |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 88 m3/h |
| Greutate | 0.6 kg |
| Montaj | Perete, Tavan |
| Dimensiuni | 152x120x126 mm |
| Material | Plastic |
Ventilator 100LD Diametru 100MM Vents
SKU:
4823016232816
107,00 lei| Model | 100 LD |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 88 m3/h |
| Greutate | 0.6 kg |
| Montaj | Perete |
| Dimensiuni | 152x120x126 mm |
| Material | Plastic |
Ventilator 125D Diametru 125MM Vents
SKU:
4823016205230
76,00 lei| Model | 125 D |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 180 m3/h |
| Greutate | 0.74 kg |
| Montaj | Perete |
| Dimensiuni | 176x140x114 mm |
| Material | Plastic |
Ventilator 125LDA Diametru 125MM Aluminiu Vents
SKU:
4823016252449
193,00 lei| Model | 125 LDA |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 167 m3/h |
| Greutate | 0.74 kg |
| Montaj | Perete |
| Dimensiuni | 177x140x135 mm |
| Material | Aluminiu |
Ventilator axial de perete 15cm, Silver
SKU:
8699490908525
104,00 lei| Model | 500.040.006 |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 150 m3/h |
| Montaj | Perete, Plafon, Tavan fals |
Ventilator axial de perete Fan 15cm, Alb
SKU:
8699490905104
84,50 lei| Model | 500.000.150 |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 150 m3/h |
| Montaj | Perete, Plafon, Tavan fals |
| Dimensiuni | 20.5×20.5×8 cm |
| Material | Plastic |
Ventilator axial de perete Fan-Helix 15cm, Alb
SKU:
8699490908488
93,00 lei| Model | 500.000.006 |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 150 m3/h |
| Montaj | Perete, Plafon, Tavan fals |
| Material | Plastic |
Ventilator cu picior si telecomanda, 40cm, Alb, DA-1611
SKU:
5902628214614
180,50 lei| Model | DA-1611 |
|---|---|
| Greutate | 5 kg |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |
Ventilator cu picior, 40cm, 40W, Alb, DA-1610
SKU:
5902628761828
201,00 lei| Model | DA-1610 |
|---|---|
| Diametru | |
| Greutate | 5 kg |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |
Ventilator cu picior, 40cm, 45W, SF43BK/EPSF-45W
SKU:
5999084960445
166,50 lei| Model | SF43 BK |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 40 m3h |
| Greutate | 3.3 kg |
| Montaj | Stativ |
| Dimensiuni | 60x60x120 cm |
| Material | Plastic |
Ventilator cu picior, 40cm, XB110
SKU:
6423808065066
103,00 lei| Model | XB110 |
|---|---|
| Diametru | |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |
Ventilator cu pulverizator apa, 40cm, HB5601NG
SKU:
6423808068852
491,00 lei| Model | HB-5601NG |
|---|---|
| Diametru | |
| Greutate | 3 kg |
| Montaj | Stativ |
| Dimensiuni | |
| Material | Plastic, Metal |
Ventilator de birou HB-5550
SKU:
6423808026609
60,50 lei| Model | HB-5550 |
|---|---|
| Diametru | |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |
Ventilator de birou, 30cm, Alb, DA-1203
SKU:
5902628210791
135,50 lei| Model | DA-1203 |
|---|---|
| Greutate | 1.7 kg |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |
Ventilator de masa, 30cm, 35W/40W, Alb, TF311/EPSTF-35W
SKU:
5999084960353
112,00 lei| Model | TF 311 |
|---|---|
| Diametru | |
| Greutate | 1.7 kg |
| Montaj | Stativ |
| Dimensiuni | 34.5×47 cm |
| Material | Plastic |
Ventilator racitor si umidificator portabil HAUSBERG HB-5955AB, 4L, alb, telecomanda
SKU:
6423808064458
304,00 lei| Utilizare | Interior |
|---|---|
| Alte caracteristici | Afisaj LED Protectie supraincalzire Roti Cu apa Umidificare Telecomanda |
| Continut pachet | 1 ventilator + 1 telecomanda |
| Pentru | Casa |
| Alimentare | La retea |
| Culoare | Alb |
| Trepte viteza | 3 |
| Nivel zgomot | 68 dB |
| Material | Plastic Metal |
| Putere | 70 W |
| Lungime cablu | 1.6 m |
Ventilator tavan/perete/geam Inel + Plasa 22W, MF0008-00150
SKU:
6421806091056
134,00 lei| Model | MF0008-00150 |
|---|---|
| Diametru | |
| Montaj | Tavan, Perete, Geam |
| Material | Plastic |
Ventilator turn, Negru, HB-5950
SKU:
6423808044252
130,50 lei| Model | HB-5950NG |
|---|---|
| Greutate | 2.8 kg |
| Montaj | Stativ |
| Dimensiuni | 73.7 cm |
| Material | Plastic |
Vopsea anticoroziva Oskar Direct pe rugina gri antracit RAL 7016 lucios 2.5L
SKU:
5946062025795
228,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Utilizare | antirugina |
| Culoare | gri |
| Cantitate | 2.5l |
| Aplicabilitate | casnicindustrial |
| Pentru | exteriorinterior |
| Temperatura de lucru (grade C) | 5-30°C |
| Timp dupa care se aplica strat 2 | 12h |
| Timp de uscare | 12h |
| Numar de straturi recomandate | 1-2 |
| Densitate | 1.4g/cm³ |
| Diluabil | 5% |
| Consum | 100ml/mp/strat |
| Mod de aplicare | pensularolapulverizare |
| Temperatura de depozitare | 5-30°C |
| Ambalare | cutie metal |
Vopsea lavabila alba pentru interior Innenweiss 2,5L
SKU:
6420319171019
27,00 lei| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Cantitate | 2.5 L |
Vopsea lavabila alba pentru interior Innenweiss 5L
SKU:
6420319002160
52,00 lei| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Cantitate | 5L |
Vopsea lavabila alba pentru interior Innenweiss 8,5L
SKU:
6420319174010
78,00 lei| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Cantitate | 8.5L |
Vopsea lavabila Innenweiss exterior, alb, 15L
SKU:
6420319166015
224,00 lei| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Cantitate | 15L |
| Culoare | Alb |
Vopsea lavabila Innenweiss exterior, alb, 5L
SKU:
5948596013293
78,50 lei| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Cantitate | 15L |
| Culoare | Alb |
Vopsea lavabila pentru interior AplaLux baie si bucatarie, alb 10L
SKU:
5948596004703
286,00 lei| Brand | Apla |
|---|---|
| Cantitate | 10 L |
Vopsea lavabila pentru interior AplaLux baie si bucatarie, alb 2.5L
SKU:
5948596007100
84,50 lei| Brand | Apla |
|---|---|
| Cantitate | 2.5 L |
Vopsea magic efect Dune blue diamond 14 0.9L
SKU:
789554779746
180,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune chrystal lagoon 13 0.9L
SKU:
789554779739
180,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune color 17 0.9L
SKU:
789554779777
180,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Mov |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |


































