Catalog online
Tub spiralat de aer comprimat, 6.5x10mm, 5m YT-24204
SKU:
5906083242045
61,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-24204 |
Tutor din plastic arc plast 44.5x32cm GRX24 Nortene 2019455
SKU:
8413246216692
16,00 lei
| Brand | Nortene |
|---|
UC3541A FIERASTRAU ELECTRIC PE LANT 1800W 4.7KG 35CM 3/8″ 1.1M include taxa verde 6.00 lei fara TVA
SKU:
088381657884
909,50 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Greutate | 4.7kg |
| Lungime | 43.6cm |
| Latime | 24.4cm |
Unealta multifunctionala 250W 15000-21000 min-1 BMC
SKU:
5902062087133
345,50 lei
| Tip produs | Masina de taiat |
|---|














