Catalog online
- Regret, acest produs nu poate fi cumpărat.
SIKASEAL 173 Adeziv Etanșant Bitum 300ml pentru Acoperișuri
SKU:
7612895932620
24,50 lei
| Tip produs | Adeziv, Material de etansare, Material de umplere |
|---|---|
| Model | Adeziv special, Masa de etansare |
| Alte caracteristici | Adeziv, Fara contractare, Fara expandare ulterioara, Fara plastifianti si fara solventi de taiere, Fara solventi, Flexibil la temperaturi scazute, Format dintr-o singura componenta, Forma foarte stabila, Forta adeziva ridicata, Pregatit pentru utilizare, Protectie impotriva umiditatii, Rezistent la intemperii, Usor de prelucrat, Umplerea fisurilor in zona de colt, Rezistent la radiatii UV, Rezistent la umiditate |
| Cantitate | 300 ml |
| Pentru | Acoperis, Acoperis plat |
| Utilizare | Etansare, Izolare, Montare, Spacluire, Umplere |
| Culoare | Negru |
SIKASEALTAPE-S BANDA HIDROIZOLATIE(1*10M) 123264/ BUC
SKU:
7612894547719
122,00 lei
| Tip produs | Banda de etansare |
|---|---|
| Model | Banda de etansare |
| Pentru | Etansare |
| Culoare | Galben |
| Material | Cauciuc EPDM |
| Lungime | 10 m |
SIKATOPSEAL-107(A+B) HIDROIZOLATIE BICOMPONENTA GRI 25KG 474474/ 683085/675344
SKU:
7612895140292
228,00 lei
| Greutate | 25.00 |
|---|
Sina perdea aluminiu LM alb lucios 350 cm cu 2 canale și accesorii
SKU:
5949127005855
150,00 lei
| Material | Aluminiu |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb lucios |
Sina perdea aluminiu LM alb lucios 400 cm cu 2 canale și accesorii
SKU:
5949127005862
165,50 lei
| Material | Aluminiu |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb lucios |
Sindrila bituminoasa BituGlas Beta, maro – 3 mp/pch
SKU:
5945784007171
131,50 lei
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Brand | Free Star |
Sindrila bituminoasa BituGlas Beta, rosie – 3 mp/pch
SKU:
5945784002367
136,50 lei
| Culoare | Rosu |
|---|---|
| Brand | Free Star |
Sindrila bituminoasa BituGlas Beta, verde – 3 mp/pch
SKU:
5945784002374
131,50 lei
| Culoare | Verde |
|---|---|
| Brand | Free Star |
Soba Teracota 4R 45x45x110cm
SKU:
4000000557906
1.652,00 lei
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 160 Kg |
| Dimensiuni | 45x45x110 cm |
Soba Teracota 5R 45x55x135cm
SKU:
4000000557920
2.281,00 lei
| Culoare | Maro deschis |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 320 Kg |
| Dimensiuni | 45x55x135 cm |
Soba Teracota 5R Alba 66x45x155cm
SKU:
4000000557913
5.130,50 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 400 Kg |
| Dimensiuni | 66x45x155 cm |
Soba Teracota 5R Cu Geam 45x45x135cm
SKU:
4000000557944
1.983,50 lei
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 260 Kg |
| Dimensiuni | 45x45x135 cm |
Soba Teracota de Gatit cu Plita Mare si Cuptor 45x100x130cm
SKU:
4000000557937
2.360,00 lei
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 360 Kg |
| Dimensiuni | 45x100x130 cm |
Soluție de dezghetare -25°C 750ml Kentaur pentru sticlă auto
SKU:
5997074525483
15,00 lei
| Brand | Kentaur |
|---|---|
| Greutate | 1.000000 |
SONERIE FARA FIR 100M 32MELODII 230V LOH EV(14302) include taxa verde 0.15 lei fara TVA
SKU:
5948668014302
107,00 lei
| Brand | Hepol |
|---|---|
| Model | H-138 |
| Culoare | alb + albastru |
| Montaj | aplicat |
SOUDAL Adeziv bicomponent 50ml + spray 200ml 155961
SKU:
5411183176355
26,00 lei
| Greutate | 0.47 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv epoxi |
| Brand | Soudal |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Transparent |
| Material | Cianoacrilat/Aerosoli |
| Volum | 100/400 g |
SOUDAL Adeziv Fix All High Tach Alb 290 ml 119381
SKU:
5411183089532
25,99 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
SOUDAL Banda etansare alba 22mmx3,35m 134027
SKU:
5411183147638
39,00 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
SOUDAL Silicon Sanitar transparent 280ml 103217
SKU:
5411183033443
11,99 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | transparent |
SOUDAL Silicon universal transparent 280ml 103230
SKU:
5411183033498
10,99 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | transparent |
Spot LED Incastrat V-TAC 18W 4000K Rotund, Diametru 221mm, Plastic Alb
SKU:
3800170201767
20,00 lei
| Tip produs | Incastrat |
|---|
Spot LED Rabalux Dannet 115mm alb neutru IP44 alimentare solară 0.24W
SKU:
5998250379753
40,50 lei
| Bec inclus | Da |
|---|---|
| Tipul duliei | LED integrat |
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Putere max. per bec | 0,24 W |
| Temperatura culoare (K) | 4.000 K |
| Grad de protectie | IP 44 |
| Material corp | Metal |
| Utilizare | Iluminare decorativa |
| Inaltime | 120 mm |
| Latime | 115 mm |
| Adancime | 115 mm |
| Diametru | 115 mm |
| Gama | Rabalux 7975 |
| Pentru | Gradina |
| Alte caracteristici | acumulator AA, Ni-Mh, 400mAh |
| Alimentare | Cu energie solara |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Lampa solara, Spot |
| Cod produs | Rabalux 7975 |
SPOT LED SANDRA BLACK 15W 4200K incl. taxa verde 0.75 lei fara TVA 220-240V 016-043-0015
SKU:
8680985550916
65,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
Spray insecticid universal Aroxol 500 ml, dubla actiune, pentru insecte zburatoare si
SKU:
5946004016065
15,50 lei
| U.M. | buc |
|---|














