Catalog online
Faianta Rectificata Helios Decofon 1 30×90 cm model marmura
SKU:
8697497192329
65,00 leiMP| Gama | Helios |
|---|---|
| Culoare | Alb-Auriu |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie SG Miracle Full Lap 1. 60×120 cm, negru, finisaj lucios
SKU:
8681575058119
89,50 leiMP| Gama | SG Miracle |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Perete, Podea |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Gris Travertino Lappato 1. 60×120 cm, gri, finisaj mat
SKU:
8681575065346
78,00 leiMP| Gama | SG GrisTravertino |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Terasa, Living, Bucatarie, Baie, Piscina |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Delice Blue 4964, tip marmura, 30×60 cm, culoare albastru, finisaj lucios
SKU:
3800745496413
59,00 leiMP| Gama | Delice |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Belvedere Anthracite 4956, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri inchis, finisaj lucios
SKU:
3800745495614
68,50 leiMP| Gama | Belvedere |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Vata minerala KNAUF CLASSIC ALU 040 50×1200 mm
SKU:
5012061920420
204,00 lei| Brand | Knauf |
|---|---|
| Dimensiuni | 10000x1200x100mm |
Scaun practic din otel Arkadia pentru terasa si gradina
SKU:
5902659141583
204,00 lei| Material | Otel |
|---|---|
| Greutate | 3.5 kg |
Faianta Carina Mix Brilliant, model mozaic, CRN00, 30×60 cm, culoare gri, finisaj lucios, 1,09 mp/cutie
SKU:
8691273221609
80,00 leiMP| Gama | Carina |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Mozaic |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Lilly Print tip decor, 4855 25×50 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745485516
71,00 leiMP| Gama | Lilly Print |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Pereti |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie Malinas Hex Gris 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925841210
84,50 leiMP| Gama | Malinas |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Beige (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259995074
93,50 leiMP| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Treapta pentru scari gresie Istanbul White, 30×120 cm, Alb
SKU:
4000000537403
70,00 lei| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Faianta alb IZOLA 5894 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745322118
71,00 leiMP| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Relief |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Bison poly max original express alb ms polimer 165 g BISON 428985
SKU:
8710439256801
27,00 lei| Brand | BISON |
|---|
Lavoar Family 60 cm R01-006 Cersanit
SKU:
6423078001290
200,00 lei| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Brand | Cersanit |
CERESIT THERMO UNIVERSAL 25KG Adeziv int/ext eps
SKU:
5946043000773
44,50 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 45387 |
| Greutate | 25 |
SOUDAL Silicon universal transparent 280ml 103230
SKU:
5411183033498
10,99 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | transparent |
SIKATOPSEAL-107(A+B) HIDROIZOLATIE BICOMPONENTA GRI 25KG 474474/ 683085/675344
SKU:
7612895140292
228,00 lei| Greutate | 25.00 |
|---|
Gresie Marvy Mat Rec 1. 60×60 1.81mp/cut
SKU:
8684430016309
65,49 leiMP| Gama | Marvy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Sante White, model marmura, 45×45 cm, finisaj lucios, Alb
SKU:
8697497113539
59,00 leiMP| Gama | SANTE |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.83 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Piesa decorativa Goldie Mix White 4994, tip marmura, 24.4×74.4 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745499414
96,50 leiMP| Gama | Goldie Mix White |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie Mineral Colormix, model marmura, 60×60 cm, finisaj mat, multicolor
SKU:
8698541058011
58,50 leiMP| Gama | Mineral |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta rectificata 4941 Vertus Black 30×60 cm, model marmura, culoare neagra
SKU:
3800745494112
65,50 leiMP| Gama | Vertus |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |





































