Catalog online
BALANSOAR HERNING MIRPOL 7750270
SKU:
5908227363883
1.917,00 lei| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 45 kg |
BALANSOAR INES CREAM MIRPOL
SKU:
5901738194366
1.691,50 lei| Brand | Mirpol |
|---|---|
| Tip produs | Balansoar |
| U.M. | BUC |
| Material | Poliester |
Banda adeziva PVC striata pentru tevi 48 mm x 25M LUMYTOOLS LT07780
SKU:
6421948077802
26,00 lei| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
BANDA ALUMINIU 50M*50MM ARGINTIU MAT 30UM,LINER 63632-00002-00/63632-00002-01
SKU:
4042448906045
61,00 leiBanda anti-pasari inox AISI 302 1000mm cu 80 tepi, sistem de protectie pasari
SKU:
4000000562139
27,00 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
BANDA AVERTIZARE ALB/ROSU 70MMx200MM 645990
SKU:
5949064124688
45,00 lei| Material | Polietilena |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb/rosu |
BANDA DE ETANSARE KNAUF 30M, LATIME 30MM 512418
SKU:
4003982336606
27,00 lei| Tip produs | Garnitura de etansare, Banda de etansare |
|---|---|
| Model | Banda de etansare |
| Pentru | Etansare, Izolare |
| Culoare | Negru |
| Material | Plastic |
| Lungime | 30 m |
BANDA DE PICURARE 16MM/17MM;G[MM]: 0.15(6MIL); P[CM]: 20; 8001100/8001093/8001094/679521/8000740
SKU:
6426315002036
0,65 leiml| U.M. | ml |
|---|
Banda dublu adeziva, suport burete 25 mm x 5M LUMYTOOLS LT07772
SKU:
6421948077727
9,90 lei| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
BANDA ELECTROIZOLATOARE PVC 20M*19MM ALB 53988-00071-00
SKU:
4042448435248
8,90 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Material | PVC |
| Culoare | alb |
| Utilizare | aplicatii electrice, izolarea sau marcarea cablurilor |
Bandă etanșare ELLEN-FLEX K, alb, 2x50m
SKU:
8711286350247
8,50 lei| Brand | ellen |
|---|---|
| U.M. | ml |
| Material | cauciuc EPDM |
| Culoare | alb |
BANDA FIBRA STICLA 50MM*25M 455680
SKU:
9002588455686
8,40 lei| Material | fibra de sticla |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
Banda fixare plante nort biflex 6.5mm-5m GRx10 Nortene 147030
SKU:
3260821470308
20,50 lei| Brand | Nortene |
|---|
BANDA IZOLATOARE 10M ALBASTRU LOHUIS EV (12568)
SKU:
5948668012568
2,60 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Material | PVC |
| Culoare | albastru |
BANDA IZOLATOARE 10M GALBEN-VERDE LOHUIS A EV(12537)
SKU:
5948668012537
3,20 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Culoare | galben + verde |
BANDA IZOLATOARE 10M ROSU LOHUIS A-EV (12544)
SKU:
5948668012544
2,60 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Culoare | rosu |
| Latime | 19mm |
| Lungime | 10m |
| Material | folie PVC moale |
BANDA KNAUF TIP RETEA AUTOADEZIVA PT ARMARE ROST 90mx50mm 5404
SKU:
4003982041753
33,00 lei| Tip produs | Tesut, Banda pentru rosturi |
|---|---|
| Pentru | Spacluire, Ranforsare, Stabilizare |
Banda LED 12V 16W RGB 5m Tuya IP65 pentru interior și exterior
SKU:
5999097945064
160,00 lei| Pentru | Iluminare indirecta |
|---|---|
| Tip produs | Banda LED |
| Utilizare | Exterior, Interior, Incapere umeda |
| Numar surse de iluminat | 150 |
| Putere | 16 W |
| Temperatura culoare (K) | RGB |
| Lungime | 5 m |
| Latime | 1 cm |
| Inaltime | 0,3 cm |
| Functii | Variabil prin intermediul telecomenzii, Variabil prin intermediul aplicatiei de smartphone |
| Grad de protectie | IP 65 |
| Alte caracteristici | muzica, Tuya Smart |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Tensiune | 12 V |
| Durata de viata | 25.000 h |
| Cod produs | ALSB5050RGBTUYA44-5M |
| Gama | Avide |
| Material | Plastic |
BANDA LED 12V 7.2W 4000K IP20 5M AVIDE ABLS12V2835-60NW20 include taxa verde 0.8 lei fara
SKU:
5999097908045
76,00 lei| Brand | Bramcke Romania |
|---|
Banda LED RGB 12V 36W 5m Avide IP65 pentru iluminat interior si exterior
SKU:
5999562286081
109,00 lei| Brand | Bramcke Romania |
|---|---|
| Tip produs | Banda LED |
| Culoare | Alb |
| Grad de protectie | IP65 |
| Greutate | 0.6 |
Banda LED SMD2835 240 LED/m IP20 Vtac – SKU-2164 5m include taxa verde
SKU:
3800157610117
149,00 leiBUC| Tip Produs | Banda LED |
|---|---|
| Brand | V-TAC |
Banda LED SMD5050 60 LED/m RGB IP65 Vtac – SKU-2155 5M
SKU:
3800230621559
63,00 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Tip produs | Banda LED |
BANDA MASCARE UV EXTERIOR 17M*2600MM TRANSPARENT 4411-00000-00
SKU:
4042448479228
68,00 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Lungime | 17 |
| Utilizare | casnica / industriala; exterior |
BANDA NUCLEARA 25/50 mm ROSU 04688-00046-00
SKU:
4042448862143
58,50 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Material | cauciuc + material textil PE |
| Culoare | rosu |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
BANDA NUCLEARA 25M*50MM ALB 4688-00043-00
SKU:
4042448862112
53,00 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Lungime | 25 |
| Material | cauciuc + material textil PE |
| Culoare | alb |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru aplicatii multiple |
BANDA NUCLEARA 25M*50MM VERDE 4688-00048-01
SKU:
4042448862167
54,50 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Material | cauciuc + material textil PE |
| Culoare | verde |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
Banda protectie colțuri Knauf, 30.4m, tabla zincată, lățime 50mm, interior
SKU:
4003982041135
97,50 lei| Brand | KNAUF Gesellschaft m.b.H. |
|---|---|
| Latime | 50 mm |
| Tip produs | Banda protectie |
BANDA REPARATII 3M*25MM NEGRU 4600-00004-00
SKU:
4042448223784
69,00 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Lungime | 3 |
| Culoare | negru |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
Banda tencuiala tesa® 33m x 50mm galben PVC rezistent la UV pentru exterior
SKU:
4063565017919
36,50 lei| Tip produs | Banda pentru tencuiala, Banda adeziva, Banda de mascare |
|---|---|
| Model | Banda pentru tencuiala, Banda pentru reparatii |
| Utilizare | Marcare, Reparare, Manunchi, Ambalare |
| Material | PVC moale |
| Latime | 500 mm |
| Lungime | 33 m |
| Pentru | Tencuiala, Fereastra, Usi, Suprafete aspre, Pervaz, Pereti |
| Aplicabilitate | Tencuiala, Zidarie, Vopsea lavabila, Piatra, Piatra naturala, Ciment, Lemn, Plastic |
| Alte caracteristici | Rezista la UV si se poate indeparta fara reziduuri, timp de pana la sase saptamaniSe lipeste pe multe suprafete, inclusiv pe cele usor rugoaseDisponibila in galbenAplicabila pe un numar mare de suprafete, chiar si pe cele usor aspreBanda ideala pentru mascare care ofera protectie suprafetelor pe termen lungAlte aplicatii includ legarear sau fixarea articolelorCompozitia benzii: material de sustinere = sPVC, adeziv = cauciuc naturalDimensiuni disponibile: 33m: 50mm |
| Culoare | Galben |





































