Catalog online
Usa Interior Xline 8 Alb 800×2000 LR
SKU:
4000000566502
Boiler electric TESY Anticalc Slim GCV 50 38 16D B14 TBR, 50, 1600W, alb
SKU:
3800879126415
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 16.7 Kg |
| Putere | 1.6 KW |
| Cod produs | GCV 50 38 16D B14 TBR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 41.2 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 50 L |
| Suprafata montare | Perete |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 80 Alb Natural, dreapta, alb
SKU:
4000000552673
| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 70 Alb Natural, dreapta, alb
SKU:
4000000552659
| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 70 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552642
| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 80 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552666
| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 60 Alb Natural, dreapta, alb
SKU:
4000000552635
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 60 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552628
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Boiler electric TESY Anticalc GCV 80 44 24D B14 TBR, 80l, 2400W, alb
SKU:
3800879126460
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 22.5 Kg |
| Putere | 2.4 KW |
| Cod produs | GCV 80 44 24D B14 TBR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 85.8 cm |
| Functii | Tehnologie CrystalTech |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 46.8 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 80 L |
| Suprafata montare | Perete |
Boiler electric TESY Anticalc GCV 100 44 24D B14 TBR, 100l, 2400W, alb
SKU:
3800879126484
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 26.38 Kg |
| Putere | 2.4 KW |
| Cod produs | GCV 100 44 24D B14 TBR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 99.8 cm |
| Functii | 2 Trepte Putere<br>Termostat Reglabil<br> Panou Bilight<br>Functie Boost<br>2 Rezistente Anticalcar |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 13.8 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 100 L |
| Suprafata montare | Perete |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 60 Alb Lacuit, stanga, alb
SKU:
4000000552680
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 70 Alb Lacuit, stanga, alb
SKU:
4000000552703
| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×60
SKU:
4000000552697
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 80 Alb Lacuit, stanga, alb
SKU:
4000000552727
| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×80
SKU:
4000000552734
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 70 Alb Lacuit, dreapta, alb
SKU:
4000000552710
| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×80
SKU:
4000000552970
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Alb Lacuit, stanga, alb 202.3×70
SKU:
4000000552826
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×80
SKU:
4000000552857
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Alb Lacuit, stanga, alb 202.3×60
SKU:
4000000552925
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×70
SKU:
4000000552833
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Alb Lacuit, stanga, alb 202.3×70
SKU:
4000000552949
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×70
SKU:
4000000552956
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Boiler termoelectric cu serpentina dreapta Tesy BiLight GCVSR 1004420 B11 TSR, 2000 W, 100 l, 0.8 Mpa, 18 mm
SKU:
3800879119950
SET WC COMPACT 599 EASY 010+REZERVOR 3/5L + Capac Dur K102-028
SKU:
5902115727146
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Usa Interior Kalifornia Alb 700×2000 LR
SKU:
4000000566342
Usa Interior Kalifornia Alb 800×2000 LR
SKU:
4000000566359
Lada frigorifica Candy CCHH 145, Clasa F, Capacitate 137 l, Termostat reglabil, L 63 cm, Alb
SKU:
8059019034973
Usa Interior Arlament Liniar Alb 800×2000 LR
SKU:
4000000566380
Usa Interior Nino 1 Alb 700×2000 LR
SKU:
4000000566366
Usa Interior Nino 1 Alb 800×2000 LR
SKU:
4000000566373
Soba Teracota 5R Alba 66x45x155cm
SKU:
4000000557913
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 400 Kg |
| Dimensiuni | 66x45x155 cm |
Gresie alba AVENUE 9473 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745947311
Gresie Aura White, model ciment, 40×40 cm, Alb
SKU:
8697497130703
Gresie Ohio Gold 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991465179
| Gama | Ohio |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Unique Blanco 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991380243
| Gama | Unique |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Bianco Dolomiti, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
8681575065469
Gresie SG Statuario Full Lap 1. BEYAZ -KP 60*120 2.17mp/cut
SKU:
8681575025241
Gresie Carmen White, model marmura, CMN01REK, 60×120 cm, culoare alb, finisaj mat, 1,45 mp/cutie
SKU:
8691273459507
Hota BEKO CFB6310W, 125 MC/H, 108 W, 3 trepte de viteza, 1 motor, alb
SKU:
8690842106750








































