Catalog online
Faianta rectificata Marquina Leaves White 4882 tip marmura, 30×60 cm, culoare alb
SKU:
3800745488210
Gresie Bohemia White tip Piatra, 15,5×60,5 cm, culoare Alb
SKU:
3800745605112
| Gama | Bohemia White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Egeo Perla 60*60 1.45mp/cut
SKU:
8249991430979
| Gama | Egeo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Valeria Oro 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991432386
| Gama | Valeria |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Ohio Gold 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991465179
| Gama | Ohio |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Blanco (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259935100
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Carmen White, model marmura, CMN01REK, 60×120 cm, culoare alb, finisaj mat, 1,45 mp/cutie
SKU:
8691273459507
Faianta Brickstone White (GPR-R) 16.3X51.7R 0.85mp/cut
SKU:
8435259942252
| Gama | Brickstone |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.85 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Mellow Gold tip marmura, 60×120 cm, culoare alb cu maro , finisaj lucios
SKU:
8681575036513
Gresie SG Statuario Full Lap 1. BEYAZ -KP 60*120 2.17mp/cut
SKU:
8681575025241
Gresie Unique Blanco 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991380243
| Gama | Unique |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Dana Gold 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8429991610463
Contratreapta pentru scari Istanbul White, 17.5×120 cm, Alb
SKU:
4000000537366
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 17.5×120 cm |
| Tip produs | Contratreapta |
Faianta alba IZOLA 5889 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745588910
Gresie alba AVENUE 9473 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745947311
Piesa decorativa faianta alb / gri Livorno Cubik Gris, model marmura 25×50 cm
SKU:
8432597547248
Gresie portelanata tip piatra Istanbul 60×120 cm, alb, finisaj mat, cod 227901
SKU:
8698541005466
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie CARRARA CLASSIC CLA3 model marmura 60×120 cm, culoare alba
SKU:
8698853142217
| Gama | CLASSIC |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie CARRARA Glossy 9391, model marmura, 60×60 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745939118
Gresie portelenata alba KEROS TAJMAHAL ONIX model marmorat 45×45 cm
SKU:
8432597563903
Gresie portelanata tip marmura Marmi White, 30×60 cm, 9519, Alb
SKU:
3800745951912
Gresie portelanata alba OXFORD 9228 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745922813
| Gama | OXFORD |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie alba/maro BOTTEGA 9245 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745924510
| Gama | BOTTEGA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb, Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata alba MARMI 9518 model marmura 60×60 cm
SKU:
3800745951813
Corp de iluminat aparent 2x18W NV-4101.13218 NOVELITE EL0017385
SKU:
5949027031800
| Brand | novelite |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Greutate | 0.7 kg |
| Dimensiune | 635x152x48 mm |
| Putere | 2x18W |
| Cod produs | EL0017385 |
| Dulie | G13 |
Lampa de veghe alba cu LED 4×0.1W TG-3111.014015 TOTAL GREEN EL0023997
SKU:
5949027045012
| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lampa de veghe |
| Greutate | 0.03 kg |
| Dimensiune | 50×50 mm |
| Putere | 0.1W |
| Cod produs | EL0023997 |
| Material | ABS+PS |
Set WC President P020 + Capac K08-029-EX1 Cersanit
SKU:
6423078010339
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Set WC + rezervor si capac Cersanit Family, cod R01-019
SKU:
6423078010261
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Piedestal Family R01-007 Cersanit
SKU:
6423078001306
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Piedestal |
| Brand | Cersanit |
Set WC President P010 + Capac K08-028-EX3 Cersanit
SKU:
5907536620953
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Adeziv gresie si faianta Primus Micro, alb, pentru interior, 25 kg
SKU:
5945770007536
Adeziv pentru gresie si faianta Primus Macro, interior / exterior, alb, 25 kg
SKU:
5945770007482
















































