Catalog online
Sursa UPS EAP-700 Westech 1000VA/700W, stabilizator tensiune, negru
SKU:
6426206702427
811,00 lei
| Brand | TRIVAS GRUP |
|---|---|
| Tip produs | Protector |
SET DE DUS CU BATERIE TERMOSTATICA TRINITY NP71-TRM7U
SKU:
5902194942775
809,00 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
Sera polietilena Micul Fermier GF-2044 4x2x2m verde cu fereastra si plasa insecte
SKU:
6426910021869
807,00 lei
| Tip produs | Sera |
|---|---|
| Utilizare | Hobby |
| Alte caracteristici | Fereastra cu plasa |
| Culoare | Verde |
| Material | Polietilena |
| Lungime | 4 m |
| Latime | 2 m |
| Inaltime | 2 m |
Boiler electric TESY BiLight GCV 100 44 20 B11 TSR, 100l, 2000W, alb
SKU:
3800879120758
807,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 27.6 Kg |
| Putere | 2 KW |
| Cod produs | GCV 100 44 20 B11 TSR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 98.5 cm |
| Functii | Bilight, Crystal Tech, Insutech |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 46.7 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 100 L |
| Suprafata montare | Perete |
Saci menajeri Expertto 35L, 50 buc, impermeabili, negri, pentru cos de gunoi
SKU:
5949067907530
805,00 lei
| Brand | Expertto |
|---|---|
| Pentru | Cos de gunoi |
| Material | Polipropilena |
| Culoare | Negru |
| Capacitate | 35 l |
Boiler electric Ariston Lydos R 100L, 1800W, rezervor emailat cu Titan
SKU:
5414849776159
805,00 lei
| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 24 Kg |
| Putere | 1800 W |
| Latime | 45 cm |
| Adancime | 48 cm |
| Inaltime | 91.3 cm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 100 L |
HS7601 FIERASTRAU CIRCULAR MANUAL 190MM include taxa verde 6.00 lei fara TVA
SKU:
088381686099
804,00 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Model | HS7601 |
Set WC Compact 695 Cersania Simpleon 010 3/6 + Capac Duroplast K11-2337 Cersanit
SKU:
5902115795718
802,00 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Usa Interior Xline 15 Dolomit Grey 800×2000 LR
SKU:
4000000566625
799,50 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Xline 15 Dolomit Grey 700×2000 LR
SKU:
4000000566618
799,50 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Xline 15 Dolomit Grey 600×2000 LR
SKU:
4000000566601
799,50 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Polizor unghiular 18V 125mm DGA504Z cu acumulator Li-Ion 2.5kg
SKU:
088381683920
795,00 lei
| Tip produs | Masina de slefuit |
|---|---|
| Model | Polizor unghiular cu acumulator |
| Tip motor | Acumulator |
| Tehnologie | Li-Ion |
| Tensiune | 18 V |
| Viteza rotatie in gol | 8.500 r/min – 8.500 r/min |
| Diametru disc | 125 mm |
| Tip mandrina | M14 |
| Numar acumulatori | Fara acumulator |
Radiator otel Ferroli GR F 22, 600 x 2000 mm
SKU:
8699284108506
795,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Tip produs | Radiator |
| Dimensiuni | 600 x 2000 mm |
KP0800 RINDEA 82MM 620W 2.6KG include taxa verde
SKU:
088381603928
792,50 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Model | KP0800 |
Set 2 în 1 Ferro Ritto baterie perete dus BTR7UBL și set dus NP84, negru mat
SKU:
5903738254439
791,00 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Material | Alama |
| Culoare | negru mat |
BOILER IS-SWING 100 / IS-VBO 100 include taxa verde 5 lei fara tva
SKU:
8028693866156
790,00 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Gama | Isea Swing |
| Montaj | vertical |
| Greutate | 125kg |
| Lungime | 43.8cm |
| Latime | 43.8cm |
Hidrofor Wasserkonig FS536625, 1100W, fonta, 24L, 66L/min, 53m inaltime refulare
SKU:
6425266615432
773,00 lei
| Tip produs | Hidrofoare de mica adancime |
|---|---|
| Tensiune | 230/50/1 |
| Putere | 1100 |
| Lungime cablu | 1.5 |
| Grad de protectie | IP 44 |
| Greutate neta | 17.7 |
| Greutate bruta | 19.3 |
| Debit maxim refulat (l/min) | 66 |
| Adancime de aspiratie (m) | 9 |
| Inaltime de refulare (m) | 53 |
| Capacitate butelie (l) | 24 |
| Tipul de apa vehiculata | ape curate |
| Material corp pompa | fonta |
| Infasurare stator | aluminiu |
| Garnitura mecanica | Ceramica/Grafit/NBR |
| Clasa de izolatie | F |
679734 – Soba de gatit TIP:A/ C: maro email ; /TIP:DR
SKU:
5949094035473
770,00 lei
| Tip produs | Soba de gatit |
|---|
679735 – Soba de gatit TIP:A/ C: maro email ; /TIP:ST
SKU:
5949094035480
770,00 lei
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba de gatit |
| Greutate | 43.6 Kg |
| Dimensiuni | 780x730x420 mm |
Usa Interior Duplex 2 Dolomit Grey 800×2000 LR
SKU:
4000000566410
765,00 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Dolomit Grey 700×2000 LR
SKU:
4000000566403
765,00 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Dolomit Grey 600×2000 LR
SKU:
4000000566397
765,00 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Chalet Grey 800×2000 LR
SKU:
4000000566564
765,00 lei
| Culoare | Gri-Crem |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Chalet Grey 700×2000 LR
SKU:
4000000566557
765,00 lei
| Culoare | Gri-Crem |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Chalet Grey 600×2000 LR
SKU:
4000000566540
765,00 lei
| Culoare | Gri-Crem |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Bavaria 800×2000 LR
SKU:
4000000566595
765,00 lei
| Culoare | Crem |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Bavaria 700×2000 LR
SKU:
4000000566588
765,00 lei
| Culoare | Crem |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Bavaria 600×2000 LR
SKU:
4000000566571
765,00 lei
| Culoare | Crem |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Alb 800×2000 LR
SKU:
4000000566441
765,00 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Alb 700×2000 LR
SKU:
4000000566434
765,00 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Alb 600×2000 LR
SKU:
4000000566427
765,00 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
SET DE DUS CU BATERIE SI PARA DUS MOBILA SQUARE NP74-BAQ7U
SKU:
5902194976947
755,50 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | NP74-BPL7U |
| Montaj | pe perete |
| Material | alama |
APARAT DE SUDURA RURIS AS200MMA AS200M2022 + KIT include taxa verde 4.50 lei fara tva
SKU:
6424340488184
752,50 lei
| Brand | RURIS |
|---|---|
| Tip produs | Aparate de Sudura – Invertor RURIS |
| Cod produs | as200m2022 |














