Catalog online
Set 3 unelte pentru gradina basic cellfast lopata mica, cultivator, sapaliga, alb 40-057
SKU:
5907512603758
67,50 lei
| Brand | Cell-Fast |
|---|
Set arzător pentru izolații acoperiș 110 kW, 2 duze, TOPEX
SKU:
5902062441218
387,50 lei
| Tip produs | Aparat pentru eliminarea flacarii |
|---|---|
| Utilizare | Ardere cu flacara |
| Functii | Reglabil fara trepte |
| Alte caracteristici | 2 arzatoare, 1 furtun cu lungimea de 5 m |
| Temperatura de lucru (grade C) | 1.850 °C |
| Putere | 110.000 W |
Set Baza 2 usi cu Lavoar 50cm si Oglinda 40.5cm – FSC Mix best50
SKU:
5945846139260
Prețul inițial a fost: 440,00 lei.440,00 leiPrețul curent este: 440,00 lei.
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza 2 usi cu Lavoar consola cm 75 (maner smile) si Oglinda cu Dulapior DX si iluminat led, 75cm 4405 + 4423d
SKU:
5945846081491
Prețul inițial a fost: 1.308,00 lei.1.308,00 leiPrețul curent este: 1.308,00 lei.
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza 2 usi, 1 sertar cu Lavoar dreptunghiular 60 cm, 502
SKU:
5945846036910
Prețul inițial a fost: 678,00 lei.678,00 leiPrețul curent este: 678,00 lei.
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza 2 usi, 2 sertarec cu Lavoar dreptunghiular cm 80 504
SKU:
5945846036934
Prețul inițial a fost: 1.140,00 lei.1.140,00 leiPrețul curent este: 1.140,00 lei.
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza 2u + 2s, Lavoar 85 cu Oglinda cu Dulapior DR iluminat led 4112 + 4124d
SKU:
5945846137624
Prețul inițial a fost: 1.524,00 lei.1.524,00 leiPrețul curent este: 1.524,00 lei.
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza cu doua usi si lavoar ceramic, 75 cm, si Oglinda cu dulapior si spoturi LED
SKU:
5945846068577
Prețul inițial a fost: 1.298,00 lei.1.298,00 leiPrețul curent este: 1.298,00 lei.
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza cu doua usi, trei sertare si lavoar ceramic, 85 cm, si Oglinda cu dulapior, priza cu intrerupator si spoturi LED
SKU:
5945846137662
Prețul inițial a fost: 1.536,50 lei.1.536,50 leiPrețul curent este: 1.536,50 lei.
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza Lisabona pe picioare 60cm 12040RB, 2 sertare cu Lavoar 61cm, Oglinda 210/el si Lampa 906024, FSC Mix
SKU:
5945846304491
Prețul inițial a fost: 1.183,00 lei.1.064,70 leiPrețul curent este: 1.064,70 lei.
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza portofino – 2 sertare, 60cm fsc mix cu Lavoar LAV907128 3020c/f43
SKU:
5945846312748
Prețul inițial a fost: 1.605,50 lei.1.605,50 leiPrețul curent este: 1.605,50 lei.
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 001-Eco 55 Antracit cu Lavoar Paris 55 18416
SKU:
6423093184169
Prețul inițial a fost: 410,00 lei.369,00 leiPrețul curent este: 369,00 lei.
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 005-Eco 51cm Heart Alb cu Lavoar Heart 51cm 16720/6610 + 18991/18801
SKU:
6423093167209
Prețul inițial a fost: 318,00 lei.318,00 leiPrețul curent este: 318,00 lei.
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 153 60cm capucino cu Lavoar 7060 60cm 17818
SKU:
6423093178182
Prețul inițial a fost: 695,00 lei.625,50 leiPrețul curent este: 625,50 lei.
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 286 60 cm Wenge cu Lavoar 8060 18576
SKU:
6423093167780
Prețul inițial a fost: 833,50 lei.750,15 leiPrețul curent este: 750,15 lei.
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 730 60cm suspendata cu sertare alb rustic si Lavoar Sava 2060 60cm 18551
SKU:
6423093066236
Prețul inițial a fost: 1.113,50 lei.1.002,15 leiPrețul curent este: 1.002,15 lei.
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 754 – 60cm sertare bambus cu Lavoar 60cm 18701
SKU:
5423093179028
Prețul inițial a fost: 948,50 lei.948,50 leiPrețul curent este: 948,50 lei.
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 754 60cm sertare bordo cu Lavoar Sava 60cm 18700
SKU:
6423093178953
Prețul inițial a fost: 1.017,00 lei.1.017,00 leiPrețul curent este: 1.017,00 lei.
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 780-60cm Negru sertar 18692 cu Lavoar
SKU:
6423093178649
Prețul inițial a fost: 1.012,00 lei.910,80 leiPrețul curent este: 910,80 lei.
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza Seria S008/009 60cm ARL LV Colora 19120 cu Lavoar Colora 60cm 19121
SKU:
6423093191204
Prețul inițial a fost: 727,00 lei.727,00 leiPrețul curent este: 727,00 lei.
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set coltar cu masa Family din polirattan, pentru 5 persoane, gri
SKU:
5902659142177
3.075,00 lei
| Material | Otel, Polirattan(PE), Poliester |
|---|---|
| Greutate | 60 kg |
Set cos fum 4 piese – 1.25 ml RAL 3011
SKU:
4000000314189
199,00 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Lungime | 1.25 |
| Grosime | 0.4 |
Set curățenie Practiq, galeată 14L și mop rotativ circular, negru
SKU:
8681990356166
60,50 lei
| Capacitate | 14l |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Forma | ovala |
SET DE DUS CU BATERIE SI PARA DUS MOBILA SQUARE NP74-BAQ7U
SKU:
5902194976947
755,50 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | NP74-BPL7U |
| Montaj | pe perete |
| Material | alama |
SET DE DUS CU BATERIE TERMOSTATICA TRINITY NP71-TRM7U
SKU:
5902194942775
809,00 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
Set Dulap baza alb si lavoar Savini Due Portofino 60 cm 3020C-F94
SKU:
5945846312809
Prețul inițial a fost: 1.960,00 lei.1.960,00 leiPrețul curent este: 1.960,00 lei.
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
SET DUS FUNCTII FARA BARA SUPORT U300
SKU:
5901095645631
109,00 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
SET DUS IGIENIC PRESSO N100B
SKU:
5902194948920
54,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | N100B |
| Montaj | pe perete |
| Material | ABS cromat |














