Catalog online
Sandwich maker Akai ASM-178, 750W, negru, 2 sandwich-uri, placi antiaderente
SKU:
4905192732066
| Utilizare | Rezidential |
|---|---|
| Tip produs | Sandwich-maker |
| Material | Metal |
| Capacitate | 2 sandwich-uri |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Manual utilizare 1 x Sandwich maker |
| Putere | 750 W |
| Trepte de putere | 1 |
| Tensiune | 220 V 240 V |
| Alte caracteristici | Protectie supraincalzire Indicator luminos Placi Antiaderente |
| Caracteristici cheie | Picioruse anti-alunecare Depozitare pe verticala |
| Lungime | 23 cm |
| Latime | 23 cm |
| Inaltime | 8 cm |
| Greutate | 1.5 Kg |
| Lungime cablu | 70 cm |
SANO REMOVER( DET INALBIT) 750ML
SKU:
7290014006935
SAPALIGA CU COADA METALICA MF 1600*210mm G01 MF-UG3001-S001-G01
SKU:
6426910038324
Sapun lichid Dove Avocado si Galbenele 450 ml
SKU:
8683130036105
Sapun Lichid Dove Hidratant 450 ML
SKU:
8683130052129














