Catalog online
Set Baza Seria S008/009 60cm ARL LV Colora 19120 cu Lavoar Colora 60cm 19121
SKU:
6423093191204
Prețul inițial a fost: 727,00 lei.727,00 leiPrețul curent este: 727,00 lei.| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set coltar cu masa Family din polirattan, pentru 5 persoane, gri
SKU:
5902659142177
3.075,00 lei| Material | Otel, Polirattan(PE), Poliester |
|---|---|
| Greutate | 60 kg |
Set cos fum 4 piese – 1.25 ml RAL 3011
SKU:
4000000314189
199,00 lei| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Lungime | 1.25 |
| Grosime | 0.4 |
SET DE DUS CU BATERIE SI PARA DUS MOBILA SQUARE NP74-BAQ7U
SKU:
5902194976947
755,50 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | NP74-BPL7U |
| Montaj | pe perete |
| Material | alama |
SET DE DUS CU BATERIE TERMOSTATICA TRINITY NP71-TRM7U
SKU:
5902194942775
809,00 lei| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
Set Dulap baza alb si lavoar Savini Due Portofino 60 cm 3020C-F94
SKU:
5945846312809
Prețul inițial a fost: 1.960,00 lei.1.960,00 leiPrețul curent este: 1.960,00 lei.| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
SET DUS FUNCTII FARA BARA SUPORT U300
SKU:
5901095645631
109,00 lei| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
SET DUS IGIENIC PRESSO N100B
SKU:
5902194948920
54,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | N100B |
| Montaj | pe perete |
| Material | ABS cromat |
Set furtun de gradina smart pro ats cu 4 straturi, 1/2″, 20 m si accesorii 13-490
SKU:
5907512607367
109,00 lei| Brand | Cell-Fast |
|---|
Set furtun de gradina smart pro ats cu 4 straturi, 3/4″, 20 m si accesorii 13-491
SKU:
5907512607374
175,50 lei| Brand | Cell-Fast |
|---|
Set furtun pentru gradina cellfast smart ats3, 1/2″, 20 m 13-190
SKU:
5901828859519
131,50 lei| Brand | Cell-Fast |
|---|
Set garnituri aer conditionat, 270 buc YT-06879
SKU:
5906083000300
84,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-06879 |
SET MECANISM WC CU ACT. SIMPLA SI ALIMENTARE LATERALA SA2000 3/8″ A15
SKU:
8594045930245
93,00 lei| Brand | Komfort |
|---|---|
| Model | SA2000 |
| Culoare | alb |
SET MOBILIER GRADINA MEBLI ABER Mirpol
SKU:
5908227361346
1.619,50 lei| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 33 kg |
SET MOBILIER GRADINA OSMAN Mirpol 6+1
SKU:
5901738196322
2.409,00 lei| Material | Otel, Sticla securizata |
|---|---|
| Greutate | 33 kg |
SET PENTRU MONTAREA PARCHETULUI LAMINAT 6931000
SKU:
4006885693104
80,00 lei| Tip produs | Set de montaj |
|---|---|
| Pentru | Aplicare |
Set pistol stropit multijet, 9 functii, furtun 1/2″, card LT36726
SKU:
6421948367262
47,00 lei| Brand | Lumytools |
|---|
SET REZERVOR INCASTRAT LINEO + PLACA + WC + CAPAC 55950003
SKU:
6425366002521
981,00 lei| Brand | Wirquin |
|---|---|
| Gama | Lineo |
Set robineti tur/retur radiator drepti 1/2″, alb, ZGB30WH
SKU:
5902194958820
116,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Set robineti tur/retur radiator drepti 1/2″, crom, ZGB30CR
SKU:
5902194958813
104,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Set termostatic cuplare rapida pentru radiator EVP-SRT12B
SKU:
6421000049297
60,50 leiBUC| Tip produs | Accesorii termice |
|---|---|
| Presiune | 10 bar |
| Diametru | 1/2″ |






































