Catalog online
SACI MENAJ 240L 10/SUL SUPER REZISTENTI 6150 MISAVAN
SKU:
6422768013711
18,50 lei| Brand | Misavan |
|---|---|
| Material | LDPE |
| Culoare | negru |
SADOLIN ACTIVE Lazura Lucioasa Solvent STEJAR DESCHIS 2.5L
SKU:
5948596021793
114,00 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | stejar deschis |
SANO ANTIKALK 4 IN 1 700ML
SKU:
7290011598211
23,50 lei| Tip produs | Curatitor |
|---|---|
| Model | Solutie curatare calcar |
| Pentru | Curatare |
| Greutate | 0,7 l |
SANO FLOOR RITZPAZ 2L HOME HOTEL
SKU:
7290108351613
32,00 lei| Tip produs | Curatitor |
|---|---|
| Model | Solutie universala pentru curatenie |
| Pentru | Curatare |
| Greutate | 2 l |
SANO FURNITURE TRIGGER 500ML
SKU:
7290000286945
26,50 lei| Greutate | 0.55 |
|---|---|
| Brand | sano |
| Tip produs | Detergent |
| Volum | 500 ml |
SANO REMOVER( DET INALBIT) 750ML
SKU:
7290014006935
19,00 lei| Tip produs | Curatitor |
|---|---|
| Model | Solutie activa pentru curatare, Solutie antimucegai |
| Pentru | Curatare, Indepartarea petelor |
| Greutate | 0,75 l |
SANO SOLUTIE GEAM PULV. TRIGGER ALBASTRU 1L
SKU:
7290005425646
18,00 lei| Tip produs | Curatitor |
|---|---|
| Model | Solutie universala pentru curatenie |
| Pentru | Curatare |
| Greutate | 1 l |
Sapa autonivelare NIVELLO DUO 25KG BAUMIT
SKU:
5945752002344
66,00 lei| Brand | Baumit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 2 |
| Greutate | 25 |
SAPALIGA CU COADA METALICA MF 1600*210mm G01 MF-UG3001-S001-G01
SKU:
6426910038324
29,00 lei| Brand | Micul Fermier |
|---|---|
| Culoare | Neagra |
| Lungime | 1.6 m |
| Material | Otel |
| Latime lama | 21 cm |
| Lungime lama | 96 mm |
| Material lama | Plastic |




























