Catalog online
REGULATOR DEBIT 2FUNCTII LUNG NEGRU/CROM(M22/M24),2F-BLISTER P1314-W
SKU:
5902194926645
33,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | P1314-W |
| Material | alama + otel inox + PVC |
Rezerve polifosfat (set 6 bucati) EVP-WDC6
SKU:
6421000043820
54,50 lei| Tip produs | Filtru de apa |
|---|---|
| Cod produs | EVP-WDC6 |
| Brand | Everpro |
REZERVOR WC AP110 RIO 13661011
SKU:
4025416728719
204,00 lei| Greutate | 2.85 |
|---|---|
| Tip produs | Rezervor WC |
| Brand | Geberit |
| Culoare | Alb |
| Material | ABS |
| Volum | 9 L |
| Latime | 41 cm |
REZERVOR WC LAGUNA N 59196892
SKU:
3838912501486
177,50 lei| Greutate | 3.45 |
|---|---|
| Tip produs | Rezervor WC |
| Culoare | Alb |
| Material | ABS |
| Volum | 9 L |
| Latime | 39 cm |
REZERVOR WC SEMIINALTIME AP116 NATURA 13643011
SKU:
4025416120605
290,50 lei| Greutate | 3.15 |
|---|---|
| Tip produs | Rezervor WC |
| Culoare | Alb |
| Material | ABS |
| Volum | 7,5 L |
| Latime | 34 cm |
REZERVOR WC SEMIINALTIME AP117 MONTANA DUO 13653011
SKU:
4025416728955
300,50 lei| Brand | Geberit |
|---|---|
| Montaj | pe vas WC |
| Model | AP117 |
| Culoare | alb |
| Material | ASA |



























