Catalog online
ASEVI DEGRESANT ARAGAZ 750ML
SKU:
8411582261345
19,00 lei| Brand | Asevi |
|---|---|
| Capacitate | 750 |
| Culoare | incolor |
| Utilizare | pentru aragaz, cuptoare, gresie, faianta, hote etc. |
Aspersor Cellfast Conti Ideal, 79 m? suprafata maxima, reglabil 0 – 360?, sistem modular 52-062
SKU:
5907553507923
35,50 lei| Brand | Cell-Fast |
|---|
Aspersor oscilant cellfast expert ideal, 16 duze, 240 m2 suprafata maxima, 4 setari reglare flux apa, s 52-067
SKU:
5901828855344
143,50 lei| Brand | Cell-Fast |
|---|
Aspersor oscilant Cellfast OPTI IDEAL, 20 duze, 263 m², plastic, gri-albastru
SKU:
5901828858802
169,50 lei| Tip produs | Oscilant |
|---|---|
| Utilizare | Suprateran |
| Material | Plastic |
| Alte caracteristici | Reglaj al debitului de apa Reglaj interval stropire |
| Culoare | Gri Albastru |
| Continut pachet | 1 x Aspersor |
| Presiune max. de lucru | 6 bar |
Aspersor pulsatoriu profesional cellfast lux ideal, metalic, 6 bar presiune maxima 52-160
SKU:
5901828855313
109,00 lei| Brand | Cell-Fast |
|---|
Aspirator curatare geamuri Karcher WV 11633-212.0
SKU:
4054278645575
462,50 lei| Brand | KARCHER |
|---|---|
| Tip produs | Aspirator curatare |
| Latime de lucru | 280 mm |
| Dimensiune | 120x280x320 mm |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Greutate | 1.2 kg |
| Continut pachet | Incarcator acumulator Sticla pulverizator Extra cu laveta din microfibra Detergent concentrat pentru curatarea geamurilor |
ASPIRATOR INDUSTRIAL PENTRU MOLOZ,CENUSA,GIPS 1200W 20L
SKU:
5902628659408
309,00 lei| Tip produs | Aspirator industrial |
|---|---|
| Alte caracteristici | Aspirare |
| Culoare | Negru Gri |
| Putere | 1200 W |
| Tip motor | Electric |
| Alimentare | La retea |
| Material | Plastic Otel |
| Tensiune | 230 V |
| Capacitate | 20 l |
| Viteză maximă | 25000 |
| Tip baterie | Fara |
| Lungime | 350 mm |
| Latime | 350 mm |
| Inaltime | 500 mm |
| Greutate | 5.1 Kg |
| Nivel zgomot | 80 dB |
ASPIRATOR NEGRU FARA ACUMULATOR DCL180ZB include taxa verde 4 lei fara TVA
SKU:
088381821926
244,00 leiASPIRATOR SAMUS AQUAFILTER ORANGE
SKU:
6425053006566
399,00 lei| Brand | Samus |
|---|---|
| Putere | 1550 |
| Model | Aquafilter Orange |
| Tensiune | 230 |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Culoare | negru + portocaliu |
| Alte caracteristici | putere nominala de intrare: 1400 W; vacuum: 21 kPa; volum de aer circulat: <1.86 m3/min; recipient colectare praf din plastic transparent (15 litri praf sau 2.9 litri lichide); loc de infasurare a cablului (intre rezervor si carcasa motorului); rotatie furtun la 360º |
| Dimensiuni | 33.4 x 33.4 x 46.1 |
| Greutate bruta | 6.5 |
| Capacitate | 15 |
| Alimentare | retea |
| Nivel zgomot | 82 |
| Continut pachet | perie aspirare lichide, perie covoare / pardoseli, perie mica rotunda, perie spatii inguste, perie tapiterii |
Aspirator uscat-umed WD 3 filtru 53l/s Karcher 15L 1000W 1.628-122.0
SKU:
4054278940618
578,00 lei| Brand | KARCHER |
|---|---|
| Tip produs | Aspirator uscat – umed |
| Putere | 1000 W |
| Debit aer aspirat | 4020 L/min |
| Putere aspirare | 210 mbar |
| Lungime furtun | 2 m |
| Lungime cablu alimentare | 6 m |
| Greutate | 4.6 kg |
Autocut 56-2 Tambur cu fir pentru AX M12x1.5LH FS560 Stihl 40057102107
SKU:
5944571021109
210,50 lei| Brand | Energo |
|---|
Bagheta concavă Prolux din aluminiu eloxat bronz satinat 10mm l=2.70m EIT107.92
SKU:
5945756001404
47,00 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | bronz satinat |
Balama aruncătoare cu amortizor 17mm nichelat 2 buc/set SEA
SKU:
5949039340471
19,00 lei| Brand | SEA Romania SRL |
|---|---|
| Tip produs | Balama |
Balama aruncătoare cu amortizor 9mm nichelat 2 buc/set SEA
SKU:
5949039340488
19,00 lei| Brand | SEA Romania SRL |
|---|---|
| Tip produs | Balama |
Balamale aplicate usi 100*70 argintiu EV-BA10075B
SKU:
6421000011317
21,50 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | set |
Balamale aruncătoare cu amortizor, otel nichelat, 35mm, 2 buc/punga
SKU:
5949039340464
19,00 lei| Utilizare | usi din lemn |
|---|---|
| Montaj | semi-ingropat |
| Material | otel nichelat |
Balamale aruncatoare Easy Line 150mm otel nichelat 2 buc/punga pentru mobila
SKU:
5949039333473
19,00 lei| Utilizare | usi din lemn |
|---|---|
| Montaj | aplicata |
| Material | otel nichelat |
Balamale cromate paralele pentru copac WC lemn (2buc/set)
SKU:
8029954004607
67,00 lei| Cod produs | 672474 |
|---|---|
| Brand | Evotools |










































