Catalog online
Panel perete EPS Old Brick 500x270mm, polistiren alb, decorare interioară
SKU:
5904722241923
18,50 lei| Material | Polistiren |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
Contactor A9C22722 ICT 20A 2NO 230-240Vca 50Hz montaj tablou electric plastic
SKU:
3606480097072
165,50 lei| Tip produs | Contactor |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Montaj | Clema |
Rama 4M alb mat EL-MODA Elbi pentru prize și întrerupătoare
SKU:
8698802621770
12,50 lei| Brand | ELBI ELECTRIC AND LIGHTING SRL |
|---|---|
| Greutate | 0.03 |
EL-MODA ALB MAT RAMA 7M EL0074852
SKU:
8698802621947
19,00 lei| Brand | ELBI ELECTRIC AND LIGHTING SRL |
|---|---|
| Greutate | 0.04 |
Lustra Klausen Laser LY-3483, metal negru + auriu, abajur sticlă ambra, 3 surse E27
SKU:
5944009081217
232,00 lei| Brand | Klausen |
|---|---|
| Gama | Laser |
| Model | LY-3483 |
| Culoare corp | negru + auriu |
| Culoare | ambra |
| Numar surse de iluminat | 3 |
| Tipul duliei | E27 |
| Tensiune | 220 – 240 |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Lungime | 590 |
| Inaltime | 250 |
| Adancime | 150 |
| Grad de protectie | IP20 |
Lustra Malva KLAUSEN, 49 cm, sticlă albă, metal cromat, E27, 60W, IP20
SKU:
5944009060649
248,50 lei| Brand | KLAUSEN EXIM SRL |
|---|---|
| Diametru | 49 cm |
| Tip produs | Lustra |
| Inaltime | 25 cm |
| Putere | 60 W |
| Gama | Malva |
| Grad de protectie | IP20 |
| Numar surse de iluminat | 3 |
PLAFONIERA UF IDEAL AP2 KL162000 include taxa verde 0.8 lei fara TVA
SKU:
5944009079863
149,00 lei| Brand | Klausen |
|---|---|
| Gama | Ideal |
| Model | KL162000 |
| Culoare corp | negru + bronz |
| Culoare | fumuriu |
| Numar surse de iluminat | 2 |
| Tipul duliei | E14 |
| Latime | 300 |
| Inaltime | 140 |
| Adancime | 150 |
| Grad de protectie | IP20 |
Tencuiala decorativa mozaicata Oskar 9718 25 kg, maro, interior-exterior, granulatie
SKU:
5946062005728
286,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Utilizare | exteriorinterior |
| Pentru | soclu |
| Culoare | maro |
| Cantitate | 25kg |
| Temperatura de lucru (grade C) | 10°C |
| Temperatura de depozitare | 5-25°C |
| Consum | 5kg/m² |
Priza dublă UTP 2xRJ45 Cat6e antracit EL-JAZZ 100x100mm sub tencuială IP20
SKU:
8698802611306
63,00 leiPrajitor de paine Home HG KP 01, 750W, 2 felii, 7 trepte, tavă firimituri, alb
SKU:
5999084930004
83,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Putere | 750 W |
Piuliță hexagonală cu autoblocare M14 DIN985 otel zincat
SKU:
4000000566786
0,75 lei| Tip produs | Piulita |
|---|---|
| Model | Piulita cu autoblocare |
| Dimensiune | M14 |
| Diametru | 14 mm |
| Material | Otel |
| Pentru | Interior |
Tub LED Total Green EVO3.0 T8 18W 4000K 1200mm pentru interior/exterior
SKU:
5949027121310
15,50 lei| Brand | Total Green |
|---|---|
| Greutate | 0.200000 |
| Putere max. per bec | 18 W |
| Pentru | Interior, Exterior |
Centrala termică Ariston Genus One 24 kW WiFi, pe gaz, eficiență A, ecran tactil
SKU:
3234090869552
5.790,50 lei| Tip produs | Centrala termica cu condensare, pe gaz |
|---|---|
| Model | GENUS ONE+ |
| Utilizare | Incalzire termica, Preparare apa calda menajera |
| Pentru | Bucatarie, Antreu, Coridor / hol |
| Clasa energetica | A |
| Putere | 24 kW |
| Capacitate | 8 l |
| Presiune max. de lucru | 3 bar |
| Alte caracteristici | Vas de expansiune |
| Alimentare | Gaz metan |
| Dimensiuni | 74.5 cm x 40 cm x 31.5 cm |
| Tensiune | 230 V |
Acumulator YATO 18V Li-Ion 4Ah pentru scule electrice
SKU:
5906083102080
228,00 lei| Tip produs | Acumulator |
|---|---|
| Capacitate acumulator | 4000 mAh |
Jgheab metalic Bravo 3m Ø150mm rosu oxid pentru drenaj acoperis
SKU:
5948988014396
73,50 lei| Brand | BRAVO INTERNATIONAL RO SRL |
|---|---|
| Tip produs | Jgheab |
| Model | Jgheab |
| Utilizare | Drenaj acoperis |
| Material | Metal |
| Lungime | 3.000 mm |
| Diametru | 150 mm |
| Durata de viata | 60 ani |
| Alte caracteristici | Rezistent la zgariere |
| Culoare | Rosu oxid |
| Pentru | Constructii |
Burghiu beton SDS Plus-5 Bosch 18x250x300mm pentru ciocan rotopercutor
SKU:
6949509227706
117,00 lei| Brand | Bosch |
|---|---|
| Diametru | 18 |
| Alte caracteristici | ciocan rotopercutor |
| Model | 5 |
Televizor LED Smart Allview 40iPlay6000-F 101 cm Full HD VIDAA
SKU:
5948790017820
1.040,00 lei| Brand | Allview |
|---|---|
| Model | 40iPlay6000-F |
| Tip produs | Direct LED |
| Clasa energetica | E |
| Greutate neta | 5.6 |
| Culoare | negru |
| Tensiune | 100 – 240 |
| Frecventa(Hz) | 50 / 60 |
| Alte caracteristici | Aplicatii peinstalate: Netflix/Prime Video/Youtube/VIDAA FREE/Disney Plus; media player integrat; Intervale de frecventa receptionate ATV:47.25MHz?865.25MHz, DVB-C: 50 MHz ~ 858 MHz, DVB-T: 174 MHz ~ 230, MHz, 470 MHz ~ 860 MHz, DVB-S/S2: 950 MHz ~ 2150 MHz; functii speciale EPG, HDMI CEC , HDMI ARC |
| Continut pachet | cablu alimentare, certificat garantie, manual utilizare, stand, telecomanda |
| Diagonala display | 101 |
| Tip TV | Smart TV |
| Display | Full HD |
| Sistem de operare | VIDAA |
| Dimensiuni | 90.5 x 55.8 x 23.7 |
| Greutate | 5.55 |
Rama dubla Schneider Electric Sedna alb SDD311802 2 posturi ABS 156x85mm
SKU:
3606481482303
11,00 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
Set curățenie Practiq, galeată 14L și mop rotativ circular, negru
SKU:
8681990356166
60,50 lei| Capacitate | 14l |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Forma | ovala |
Priza tripla Quatric PT 0312H, 230V, 16A, cu protectie pentru copii, interior
SKU:
4004282403128
22,50 lei| Tip produs | Prize PT |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Tensiune | 230V |
Multimetru digital Yato YT-73080, 0-500V, test curent, rezistență, diodă, 0.3 kg
SKU:
5906083730801
43,00 lei| Tip produs | Multimetru |
|---|---|
| Continut pachet | 50 |
| Alimentare | Baterie |
| Greutate | 0.3 Kg |
Broasca ingropata Yale 43x54mm alb pentru usi din lemn cu cilindru profil european
SKU:
5945405013574
55,50 lei| Tip produs | Incuietoare |
|---|---|
| Model | Broasca ingropata |
| Pentru | Cilindru profil european, Usi din lemn |
Broasca ingropata Yale Y5 SAI 43x54mm otel alb pentru usi interior 2 chei
SKU:
5945405013581
63,00 lei| Brand | Yale |
|---|---|
| Utilizare | interior |
| Material | otel |
| Dimensiuni | 240 x 100 x 25 |
| Finisaj | vopsit alb |
| Alte caracteristici | limba si zavor |
| Continut pachet | 2 chei, holtsuruburi |
| Cod produs | AH Y 5 SA B |
Bocanci de protecție Jena S3, 42, piele neagră, imblăniți, antiperforatie, rezistenți la
SKU:
8591806234895
148,00 lei| Tip produs | Incaltaminte |
|---|---|
| Model | Bocanci rezistenti la inghet |
| Culoare | Negru, Rosu |
| Dimensiune | 42 |
| Grad de protectie | S3 |
Bocanci de protecție Jena S3, 44, piele neagră, imblăniți, cu bombeu metalic
SKU:
8591806234918
148,00 lei| Tip produs | Incaltaminte |
|---|---|
| Model | Bocanci rezistenti la inghet |
| Culoare | Negru, Rosu |
| Dimensiune | 44 |
| Grad de protectie | S3 |
Easy9 Intreruptor aut. 1P+N 4500 B 6A
SKU:
3606486404805
41,00 lei| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Gama | Easy 9 |
| Model | EZ9P32106 |
| Curent nominal (A) | 6 |
| Culoare | gri |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Inaltime | 81 |
| Latime | 18 |
| Numar de poli | 1P+N |
| Capacitate de rupere | 4.5 |
| Montaj | sina DIN |
| Tensiune | 230 |
| Curba de declansare | B |
| Adancime | 78 |
Bocanci de protecție S3, Jena, nr. 41, piele neagră, imblăniți, antiperforatie, PU/PU
SKU:
8591806234888
148,00 lei| Tip produs | Incaltaminte |
|---|---|
| Model | Bocanci rezistenti la inghet |
| Culoare | Negru, Rosu |
| Dimensiune | 41 |
| Grad de protectie | S3 |










































