Catalog online
Gresie portelanata Vulcano tip piatra, 30×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745880014
Gresie portelanata gri Abitare Grey, 9537, tip ciment, 33.3×33.3 cm
SKU:
3800745953718
| Gama | Abitare |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata model marmura Asel Grey, lucioasa, 60×120 cm, interior/exterior, culoare Gri
SKU:
8698853178513
| Gama | Asel |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Stoneline tip piatra, 60×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745971811
Gresie Tirol, model piatra, 9070, 60×60 cm, culoare gri, finisaj mat, 1,09 mp/cutie
SKU:
3800745907018
Gresie tip lemn Sierra Grey 9208, 15×90 cm, Gri
SKU:
3800745920819
Gresie portelanata gri KEROS BRONX ACERO model marmorat 33,3×33,3 cm
SKU:
8432597546401
| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Perlato tip marmura, 9593 33,3×33,3 cm, culoare gri
SKU:
3800745959314
| Gama | PERLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Tanum tip ciment, 6060-0124 60×30 cm, finisaj mat, culoare gri
SKU:
5945005072612
Gresie Cortes tip lemn, 9439 20,4×120,4 cm, culoare gri
SKU:
3800745943917
| Gama | Cortes |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Asturia tip lemn, 9441 20,4×120,4 cm, culoare gri
SKU:
3800745944112
| Gama | Asturia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta colectia Tajmahal Onix, cod A068, 25×75 cm, culoare Gri
SKU:
8432597562265
Faianta colectia Tessile Cubik Gris, cod A029, 25×50 cm, culoare Gri
SKU:
8432597545848
Faianta gri PALAZZO 4619 model Piatra 30×60 cm
SKU:
3800745461916
Faianta gri MYSTIC 2850 model Ciment 20×50 cm
SKU:
3800745285017
Faianta gri model tip lemn Aquarelle Light Grey, 5963, 25×50 cm
SKU:
3800745596311
Faianta lucioasa tip marmura Jasper Light Grey, 25X40 cm, gri deschis, cod 4676
SKU:
3800745467611
Gresie portelanata 6290 Denver Shabby Chic Grey, tip lemn, 30×60 cm, gri, finisaj mat
SKU:
3800745629019
Faianta Lilly tip monocolor, 4850 45×45 cm, culoare gri
SKU:
3800745485011
Gresie Move, model ciment, 6060-0283, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005080297
Piesa decorativa Colorline, model monocolor, 2651-0097, 50 x 25 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005081829
| Gama | COLORLINE |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie Lilly tip monocolor, 6209 45×45 cm, culoare gri
SKU:
3800745620917
Gresie Ethera Grey tip piatra, 6218 45×45 cm, culoare gri
SKU:
3800745621815
Faianta Colorline, model monocolor, 2051-0200, 50 x 25 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005081782
Faianta Colorline, model monocolor, 2051-0201, 50 x 25 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005081805
Gresie UT Nomad Gris 60*60 1.81mp/cut
SKU:
8429991463939
Faianta 4876 Tessuto Taupe tip textil, 30 x 60 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745487619
Gresie Braga Grey tip Piatra, 15×90 cm, culoare Gri
SKU:
3800745920611
Gresie Wright, model lemn, 6060-0300, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005080402
Gresie Pine Decking Grey tip piatra, 20,4×120,4 cm, culoare gri
SKU:
3800745606713
| Gama | Pine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Alpino Grey tip Piatra, 15,5×60,5 cm, culoare Gri
SKU:
3800745605419
| Gama | Alpino |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pirin Grey tip Piatra, 60×60 cm, culoare Gri
SKU:
3800745956412
Gresie hexagonala Nora, model ciment, 22,5×25,9 cm, culoare mix
SKU:
8424925978411
| Gama | Nora |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Gris (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259995081
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Oslo Gris 16.30X51.70 0.94mp/cut
SKU:
8429991496227
| Gama | Oslo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.94 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Fargo Perla 16.3X51.70 0.94mp/cut
SKU:
8429991496173
| Gama | Fargo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.94 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Nordic Outdoor Grey, tip piatra, 60×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745972214




























































