Catalog online
Vopsea lavabila Innenweiss exterior, alb, 15L
SKU:
6420319166015
| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Cantitate | 15L |
| Culoare | Alb |
Vas WC Cersanit Roma R10, evacuare orizontala K07-015-EX3
SKU:
6423078000514
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Plafoniera Interior LED Tiles 2500lm 4000K EL0060134, alb 485mm
SKU:
5949027122782
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Panou SPC Perete 805 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582212
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 879 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582144
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Plafoniera LED cu telecomanda 30W-60W VT-8555
SKU:
3800157656504
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8555 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED 65W 3 in 1 cu Telecomanda 76011 VT-8473 include taxa verde 0.75 lei fara tva
SKU:
3800157656597
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 65 W |
| Material | Metal, Plastic |
Lastra Statuario White 120×260 cm
SKU:
8435311599448
| Gama | Statuario |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Latime | 120 cm |
| Lungime | 260 cm |
| MP/Cutie | 3.12 |
| Buc/Cutie | 1 |
| Greutate | 49 kg |
| Finisaj | Lucios |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 6 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Plafoniera led cu telecomanda 30W/60W/30W 14911 VT-8556 include taxa verde 0.75 lei fara tva
SKU:
3800157656528
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8556 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED cu telecomanda 30W-60W VT-8557
SKU:
3800157656511
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8557 |
| Material | Metal, Plastic |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac alb rece- SKU-2512 VT-2835 24v, 6000k 10m
SKU:
3800157605656
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Cod produs | 2512 |
| Material | PVC |
| Temperatura | 6000K |
Convector electric cu control mecanic 1500 w CN 03 150 MIS F TESY
SKU:
3800879206865
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Convector |
| Lungime | 630 mm |
| Greutate | 4.26 Kg |
| Putere | 1500 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | CN03 150 MIS F |
| Latime | 90 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 450 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 630x90x450 mm |
| Adancime | 90 mm |
| Tip panou | Mecanic |
Convector electric 2000 W CN 03 200 MIS F TESY
SKU:
3800879206872
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 830 mm |
| Greutate | 5.48 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | CN03 200 MIS F |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 450 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 830x90x450 mm |
| Adancime | 90 mm |
| Tip panou | Mecanic |
CONVECTOR ELECTRIC TESY CC 2510 E05 R 301762
SKU:
3800879204748
Instant electric 3500 W IWH 35 X02KI TESY
SKU:
3800879115891
Hota Arctic AH62, 2 motoare, 250 W, putere de absorbtie 365 mc/h, Alb
SKU:
8690842906695
LUSTRA AVALON 35W 4000K 110-240V 019-018-0035 include taxa verde 3.50 lei fara TVA
SKU:
8680985552880
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Candelabru |
| Putere | 35 W |
| Cod produs | 019-018-0035 |
| Material | Metal, Sticla |
| Temperatura | 4000K |
Instant electric IWH 50 X02IL TESY
SKU:
3800879115921
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Berta, 560 x 355 x 145 mm REA-U5055
SKU:
5902557369720
Set WC President P010 + Capac K08-028-EX3 Cersanit
SKU:
5907536620953
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Convector electric 2000 W CN 052 200 EI CLOU W F TESY
SKU:
3800879207855
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Convector |
| Lungime | 835 mm |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | CN 052 200 EI CLOUD W F |
| Latime | 290 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 541 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 835x290x541 mm |
| Tip panou | Electronic |
Set WC President P020 + Capac K08-029-EX1 Cersanit
SKU:
6423078010339
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Boiler electric TESY BiLight GCV 50 44 20 B11 TSR, 50l, 2000W, alb
SKU:
3800879119905
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 16.7 Kg |
| Putere | 2 KW |
| Cod produs | GCV 50 4420 B11 TSR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Functii | Crystal Tech, Functie Bilight, Insutech |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 46 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 50 L |
| Suprafata montare | Perete |
Boiler electric TESY BiLight GCV 80 44 20 B11 TSR, 80l, 2000W, alb
SKU:
3800879120741
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 21.35 Kg |
| Putere | 2 KW |
| Cod produs | GCV 80 44 20 B11 TSR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 84.5 cm |
| Functii | Crystal Tech, Functie Bilight, Insutech |
| Adancime | 46.7 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 80 L |
| Suprafata montare | Perete |
Usa Interior Duplex 2 Alb 600×2000 LR
SKU:
4000000566427
Usa Interior Duplex 2 Alb 700×2000 LR
SKU:
4000000566434
Usa Interior Duplex 2 Alb 800×2000 LR
SKU:
4000000566441
Set WC Compact 695 Cersania Simpleon 010 3/6 + Capac Duroplast K11-2337 Cersanit
SKU:
5902115795718
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Boiler electric TESY BiLight GCV 100 44 20 B11 TSR, 100l, 2000W, alb
SKU:
3800879120758
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 27.6 Kg |
| Putere | 2 KW |
| Cod produs | GCV 100 44 20 B11 TSR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 98.5 cm |
| Functii | Bilight, Crystal Tech, Insutech |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 46.7 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 100 L |
| Suprafata montare | Perete |
Usa Interior Xline 8 Alb 600×2000 LR
SKU:
4000000566489
Usa Interior Xline 8 Alb 700×2000 LR
SKU:
4000000566496














































