Catalog online
Faianta RV Abidos Noche 10X50 0.76mp/cut
SKU:
8424925836315
67,50 leiMP
| Gama | Abidos |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 0.76 |
| Dimensiune | 10×50 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Tencuiala decorativa structurata Apla Tencoplast scoarta de copac 1.5mm baza pastel 24kg
SKU:
6420319004713
189,00 lei
| Brand | Apla |
|---|---|
| Cantitate | 24 kg |
PACHET Savana Superlavabila Ultrarezist Int 15L+Amorsa 4L sau Trafalet sau lavabil
SKU:
6420319004447
508,00 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 15L, 4 L |
Faianta Boheme Gris 25×50 cm, model marmura, finisaj mat, gri
SKU:
8432597583567
60,00 leiMP
| Gama | Boheme |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| MP/Cutie | 1.76 |
| Buc/Cutie | 14 |
| Greutate | 23 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Rectificata | Nu |
| Design | Marmura |
Gresie Stonline Light Grey 3618, 60x60x2 cm, model piatra, rectificata, gri deschis, finisaj mat
SKU:
3800745361810
150,00 leiMP
| Gama | Stoneline |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie model piatra 6567 Castro Grey, 45×45 cm, Gri
SKU:
3800745656718
65,00 leiMP
| Gama | Castro |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | piatra |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Piesa decorativa rectificata Nobile Hexagones Anhracite 6364, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745636413
79,50 leiMP
| Gama | Nobile Hexagones |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Bordura fronton – 312 mm RAL 3011
SKU:
6426282560102
44,50 lei
| Brand | Bilka |
|---|---|
| Culoare | RAL 3011 |
| Diametru | 312 |
| Lungime | 2 |
| Grosime | 0.4 |
Gresie Pirin tip piatra, 9565 60×60 cm, culoare gri deschis
SKU:
3800745956511
78,00 leiMP
| Gama | Pirin |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Interior, Bucatarie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta RV Abidos Blanco 10X50 0.76mp/cut
SKU:
8424925836292
62,50 leiMP
| Gama | Abidos |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.76 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×50 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta bej inchis interior / exterior PIEDRA Cuero model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597557797
73,50 leiMP
| Gama | Piedra |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Bej Inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Coridor, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.41 |
| Dimensiune | 23×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |
Tapet modern cu cercuri 456523 Elegantza 2020, gri, 10.05 x 0.53 m
SKU:
4000441456523
Prețul inițial a fost: 74,50 lei.74,50 leiPrețul curent este: 74,50 lei.
| Brand | AXELEN |
|---|
VATA BAZALTICA MULTIROCK 150/1200/600 4/8P 290758
SKU:
5945797008226
161,00 lei
| Brand | Rockwool |
|---|---|
| Model | Multirock Casa |
| Material | vata minerala bazaltica |
| Utilizare | pereti despartitori, tavane si a acoperisurilor inclinate |
Gresie rectificata Color Bone Line, 60×120 cm, 92492011, model lemn, bej, finisaj mat
SKU:
8698541075711
100,50 leiMP
| Gama | Color |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie rectificata Levante Grey, model ciment, 60×60 cm, LEV2, Gri, finisaj lucios
SKU:
8698853205615
69,50 leiMP
| Gama | LEVANTE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta rectificata Terra Turquoise, model ciment,30×90 cm, Gri, finsaj mat
SKU:
8692844918225
56,50 leiMP
| Gama | TERRA |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Turcoaz |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.9 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
679734 – Soba de gatit TIP:A/ C: maro email ; /TIP:DR
SKU:
5949094035473
770,00 lei
| Tip produs | Soba de gatit |
|---|
Soba Teracota de Gatit cu Plita Mare si Cuptor 45x100x130cm
SKU:
4000000557937
2.360,00 lei
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 360 Kg |
| Dimensiuni | 45x100x130 cm |
DANKE DISP INT ALB PERETII RESPIRA 15L + AMORSA 4L
SKU:
5946062011637
139,00 lei
| Tip Produs | Vopsea lavabila |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Suprafata | Zidarie |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 15L |
Faianta gri / maro interior / exterior Adobe Marengo, model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597513557
76,50 leiMP
| Gama | Adobe |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Coridor, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 23×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata maro YUCATAN 8791 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745879117
66,50 leiMP
| Gama | YUCATAN |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata gri LOGOS 7339 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745733914
57,00 leiMP
| Gama | LOGOS |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 9934 Denver Grey, tip lemn, 30×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745993417
64,00 leiMP
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Lampa solara LED Starfire crom ERSTE EL0042382
SKU:
5949027103941
5,10 lei
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lampa solara |
| Greutate | 0.06 kg |
| Dimensiune | 235×96 mm |
| Cod produs | EL0042382 |
| Material | Otel inoxidabil+plastic |














