Catalog online
- Nu poți să adaugi cantitatea „Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 60 Alb Natural, dreapta, alb” în coș deoarece stocul este insuficient (0.008 rămase).
Ciocan rotopercutor SDS plus 800W, 26mm, 2.4J, 3 functii HR2630
SKU:
088381687300
874,50 leibuc
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | HR2630 |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Royal Black/White, 625 x 360 x 150 mm, finisaj lucios, REA-U6600
SKU:
5902557336128
873,50 leibuc
| Cod produs | REA-U6600 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb/Negru |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Royal |
| Lungime | 625 mm |
| Latime | 360 mm |
| Inaltime | 150 mm |
| Adancime | 100 mm |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 60 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552628
871,50 lei
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 60 Alb Natural, dreapta, alb
SKU:
4000000552635
871,50 lei
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 80 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552666
871,50 lei
| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 70 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552642
871,50 lei
| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 70 Alb Natural, dreapta, alb
SKU:
4000000552659
871,50 lei
| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 80 Alb Natural, dreapta, alb
SKU:
4000000552673
871,50 lei
| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Cheie cu dinamometru 865mm, 10-500Nm Yato YT-0770
SKU:
5906083907708
864,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0770 |
Rigola/ Canal Dus Fit&Go 550MM cu Grila Dubla Crom Mat/Placi C APZ13 Double9-550 ALCA259
SKU:
8595580571443
863,50 lei
| Tip produs | Rigola dus completa |
|---|---|
| Pentru | Dus |
Aparat de sudura RURIS AS130MMA 130A invertor MIG/MAG, portabil, compact
SKU:
6424340488207
860,00 lei
| Brand | RURIS |
|---|---|
| Tip produs | Aparate de Sudura – Invertor RURIS |
| Cod produs | as130f2022 |
MASINA DE TUNS GAZON DAC 100XLS 1000dac25a
SKU:
6424340886515
856,00 lei
| Tip produs | Masina |
|---|---|
| Alimentare | Benzina |
| Alte caracteristici | Colectare Evacuare inspre spate |
| Culoare | Negru Portocaliu |
| Putere | 3.3 cp |
| Capacitate | 1 l |
| Greutate | 19.7 Kg |
| Tip roti | 4 roti |
| Capacitate cilindrica | 131 cm³ |
| Tip pornire | Automata |
| Latime taiere | 40 cm |
| Inaltime | 25 mm |
| Inaltime maxima taiere | 55 mm |
| Trepte de taiere | 4 |
| Volum | 45 l |
| Diametru roata fata | 15 cm |
| Diametru roata spate | 15 cm |
Masina de tuns iarba cu motor electric 1200 W, 33cm ELM3320
SKU:
088381859103
855,00 lei
| Brand | Makita |
|---|
Plita incorporabila pe gaz Hausberg HB-575RST, 4 arzatoare, 60 cm, negru
SKU:
6423808056903
843,00 lei
| Tip incastrare | Incorporabil |
|---|---|
| Alimentare | Gaz natural |
| Tensiune | 220 V 240 V |
| Putere | 0.6 kW |
| Tip panou | Mecanic |
| Material | Sticla |
| Alte caracteristici | Sistem aprindere |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Plita |
| Latime | 60 cm |
| Numar arzatoare | 4 |
SAVANA VOPSEA SUPERLAVABILA Ultrarezist INTERIOR 25L
SKU:
6420319147007
843,00 lei
| Brand | Savana |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Cantitate | 25l |
| Finisaj | mat |
TELEVIZOR LED JVC HD 81CM SMART CLASA E NEGRU S2VH3300
SKU:
4975769482786
841,00 lei
| Culoare | Negru inchis |
|---|---|
| Clasa energetica | Clasa E |
| Diagonala display | 80 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Interfata | 1 x USB 1 x RJ-45 2 x HDMI 1 x RF 1 x Composite In 1 x HDCP 2.2 1 x Digital Optical Out |
| Sistem de operare | Android |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 12 W |
| Rata de refresh | 50 Hz |
| Tehnologia audio | NICAM Stereo Dolby Digital Plus (DD+) Surround Sound Equalizer (5 band) GER(D)+ |
BOILER PRO1 R 100 VTD 1.8K EU 3201915 include taxa verde 17 lei fara tva
SKU:
5414849787018
840,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
Ciocan rotopercutor Makita SDS-Plus, 24 mm, 2.4J, 780W, 3 functii HR2470
SKU:
088381081658
839,50 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | HR2470 |
Boiler electric TESY Anticalc Slim GCV 50 38 16D B14 TBR, 50, 1600W, alb
SKU:
3800879126415
836,50 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 16.7 Kg |
| Putere | 1.6 KW |
| Cod produs | GCV 50 38 16D B14 TBR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 41.2 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 50 L |
| Suprafata montare | Perete |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Ashley Blue, 400x400x125 mm, finisaj lucios, REA-U4663
SKU:
5902557355570
830,50 lei
| Cod produs | REA-U4663 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Ashley |
| Lungime | 400 mm |
| Latime | 400 mm |
| Inaltime | 125 mm |
| Adancime | 100 mm |
Plafoniera LED EL 1981, 4000K, 36w negru
SKU:
3800159028156
828,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 20 W, 40 W |
| Material | Metal, PVC |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K, Lumina neutra |
Usa interior VIDORA 80 cm Steel Ash
SKU:
4000000564430
825,50 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 80 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior VIDORA 80 cm Silk Ash
SKU:
4000000564423
825,50 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Alb, Bej |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 80 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior VIDORA 70 cm Steel Ash
SKU:
4000000564416
825,50 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 70 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior VIDORA 70 cm Silk Ash
SKU:
4000000564409
825,50 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Alb, Bej |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 70 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa Interior Xline 8 Vulcan 800×2000 LR
SKU:
4000000566533
819,00 lei
| Culoare | Gri antracit |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Xline 8 Vulcan 700×2000 LR
SKU:
4000000566526
819,00 lei
| Culoare | Gri antracit |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Xline 8 Vulcan 600×2000 LR
SKU:
4000000566519
819,00 lei
| Culoare | Gri antracit |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Xline 8 Dolomit Grey 800×2000 LR
SKU:
4000000566472
819,00 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Xline 8 Dolomit Grey 700×2000 LR
SKU:
4000000566465
819,00 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Xline 8 Dolomit Grey 600×2000 LR
SKU:
4000000566458
819,00 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Xline 8 Alb 800×2000 LR
SKU:
4000000566502
819,00 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Xline 8 Alb 700×2000 LR
SKU:
4000000566496
819,00 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Xline 8 Alb 600×2000 LR
SKU:
4000000566489
819,00 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Boiler termoelectric cu serpentina Ferroli Calypso 100 VEMT, 100 l, 1500 W, 0.8 Mpa
SKU:
6938771375154
815,00 lei
| Tip produs | Boiler termoelectric |
|---|---|
| Greutate | 30kg |
| Inaltime | 99 cm |
| Diametru | 438 mm |














