Catalog online
Ventilator 100D Diametru 100MM Vents
SKU:
4823016205148
69,00 lei
| Model | 100 D |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 95 m3/h |
| Greutate | 0.58 kg |
| Montaj | Perete |
| Dimensiuni | 108.5x150x120 mm |
| Material | Plastic |
Gresie 6542 Terrazzo Veneto Blue 600*600 1.09mp/cut
SKU:
3800745654219
75,50 leiMP
| Gama | Terrazzo |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Terasa |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie 6539 Terrazzo Veneto White 600*600 1.09mp/cut
SKU:
3800745653915
75,50 leiMP
| Gama | Terrazzo |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Terasa |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie 6467 Rosetta Beige 600*600 1.09mp/cut
SKU:
3800745646719
73,50 leiMP
| Gama | Rosetta |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | |
| Rectificata | |
| Design | Marmura |
Faianta rectificata Astoria Turqoise-Magnifica 1. QK16 30×90 cm
SKU:
8692844915804
59,00 leiMP
| Gama | Astoria |
|---|---|
| Culoare | Turquoise |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Robinet trecere 1/2″, FI-FI, cu olandez, PN16, F-Power KFPM1SG
SKU:
5902194993210
40,50 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet masina spalat Comfort SCHELL 1/2″x3/4″, 48033000 (033000699)
SKU:
4021163141276
39,00 lei
| Brand | UNIPREST INSTAL |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet semiolandez 1/2″, din alama, cu fluture aluminiu, PN15-PN25, 1472930
SKU:
5902273545606
40,50 lei
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet fonta dublu serviciu 1/2″, cu doua iesiri, ION-RA12D
SKU:
6421000049723
48,50 lei
| Brand | Everpro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet radiator 1/2″, tur coltar, nichelat, ACTIV 4582250
SKU:
5907451964385
50,50 lei
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet scurgere 1/2″, din alama, cu 2 iesiri si racord rapid, KCD1
SKU:
5902194988780
57,50 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet dublu serviciu 1/2″, cu doua iesiri, RB-RA12D
SKU:
6421000048948
52,50 lei
| Brand | Everpro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet inchidere 3/4″, cu piulita pivotanta, DN20 PN25, SPIN 1473930
SKU:
5902273545613
53,00 lei
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |














