Catalog online
Adaptor 1-4″- 6.3mm, 155 mm, 90?, 400rpm YT-04631
SKU:
5906083037979
57,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-04631 |
Parchet laminat Krono Original 8 mm K396 Kronostep, Skydive Oak, clasa 32 AC4
SKU:
5907555424235
41,00 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K396P |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet laminat Krono Original 8 mm 4376 Kronostep, Pinia Grizzly, clasa 32 AC4
SKU:
5907555419248
49,50 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 4376 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet laminat Krono Original 12 mm K483 Kronostep, Crossbow Oak, clasa 33 AC6
SKU:
5907555425775
68,50 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1288 x 195 mm |
| Cod produs | K483 |
| Material | HDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 33 AC6 |
Parchet laminat Krono Original 8 mm K395 Kronostep, Tornado Oak, clasa 32 AC4
SKU:
5907555424266
42,50 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K395P |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet Vicovero Stejar K469, 12mm, AC4/32, Click, 1288x195mm
SKU:
5907555425751
68,50 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1288 x 195 mm |
| Cod produs | K469 |
| Material | HDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 33 AC6 |
Parchet laminat Bora 8mm V-71B AC4/32 1204×193 mm
SKU:
8698555013259
44,00 leiMP| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1204 x 193 mm |
| Cod produs | V_17B |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet laminat 8mm VNS-80C Senfoni, AC5/33, 1204×193 mm, gri
SKU:
8698555017288
43,00 leiMP| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1204 x 193 mm |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 33 |
Parchet laminat Terraclick BEYDAG 8 mm clasa 31 trafic rezidential cod T-847
SKU:
6426947061531
41,00 leiMP| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1203.5 x 191.7 mm |
| Cod produs | T-847 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 31 |
Parchet laminat 8 mm Terraclick Troy T-719, 2.3071 mp/cutie
SKU:
6426947061739
45,50 leiMP| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1203.5 x 191.7 mm |
| Cod produs | T-719 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 |
Gresie tip lemn Nostalji Beige NOS1, 30×60 cm, finisaj mat
SKU:
8698853117116
49,00 leiMP| Gama | Nostalji |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie tip piatra Kilyos Anthracite KIL2 45×45 cm, finisaj mat
SKU:
8698853183715
53,50 leiMP| Gama | Kilyos |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.83 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Nostalji Grey NOS2, model lemn, 30×60 cm, finisaj mat
SKU:
8698853117413
49,00 leiMP| Gama | Nostalji |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata model dungi Efes Brown 30×60 cm, finisaj mat, culoare maro
SKU:
8698853116416
56,50 leiMP| Gama | Efes |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Dungi |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Antracit, dreapta, gri 202.3×80
SKU:
4000000555261
940,00 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA80 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×80
SKU:
4000000552796
963,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×70
SKU:
4000000552956
963,50 lei| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA80 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×70
SKU:
4000000552765
963,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA80 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×60
SKU:
4000000552741
963,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Alb Lacuit, stanga, alb 202.3×70
SKU:
4000000552949
963,50 lei| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA80 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×60
SKU:
4000000552758
963,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H2 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×80
SKU:
4000000553021
963,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×70
SKU:
4000000552833
963,50 lei| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Alb Lacuit, stanga, alb 202.3×60
SKU:
4000000552925
963,50 lei| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×80
SKU:
4000000552857
963,50 lei| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H2 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×70
SKU:
4000000553014
963,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H2 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×80
SKU:
4000000553038
963,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Alb Lacuit, stanga, alb 202.3×70
SKU:
4000000552826
963,50 lei| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA80 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×80
SKU:
4000000552789
963,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×80
SKU:
4000000552970
963,50 lei| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Treapta scara rectificata Izmir, tip ciment, 33×120 cm, culoare crem, finisaj lucios
SKU:
8435728001671
129,50 lei| Gama | Izmir |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Gradina, Terasa, Living, Birou |
| Design | Ciment |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Treapta scara rectificata Islandia Arce, tip lemn, 33×120 cm, culoare maro deschis, finisaj lucios
SKU:
8435728001787
129,50 lei| Gama | Islandia Arce |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Gradina, Terasa, Living, Birou |
| Design | Lemn |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×120 cm |
| Tip produs | Treapta |














































