Catalog online
Recuperator caldura emailat Compact D130 maro – 651799
SKU:
5949034968892
153,00 lei
| Cod produs | 651799 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Recuperator caldura emailat Compact D120 maro – 651798
SKU:
5949034968885
152,00 lei
| Cod produs | 651798 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Burlan emailat D110 mm, L1000 mm, maro – 651734
SKU:
4000000434689
67,00 lei
| Cod produs | 651734 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Recuperator caldura emailat D120 mm, G 0.35 mm – 651719
SKU:
5949034912567
121,00 lei
| Cod produs | 651719 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Burlan emailat, maro, D120 mm, L1000 mm – 651707
SKU:
5949034901882
66,00 lei
| Cod produs | 651707 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Garnitura Termorezistenta Autoadeziva 5×2 mm, 20m – 612092
SKU:
5949034964788
143,50 lei
| Cod produs | 612092 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Cordelina ETS 12 mm, 20 m, Alb-Portocaliu
SKU:
5949034962869
75,50 lei
| Cod produs | 654086 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Arzator Gaz Patrat 4 kW, Evotools – 681482
SKU:
5949094059547
93,00 lei
| Cod produs | 681482 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Placa Gips-Carton 12.5x1200x2600mm Antifoc Siniat Nida Smart
SKU:
6423077000379
63,00 leiBUC
| Brand | Siniat |
|---|---|
| Lungime | 2600 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 12.5 mm |
Placa Gips-Carton 12.5x1200x2600mm, Siniat Nida Acustic 136768
SKU:
6423077013331
64,00 leiBUC
| Brand | Siniat |
|---|---|
| Lungime | 2600 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 12.5 mm |
Placa Gips-Carton 12.5x1200x2600mm, Hydro Siniat Nida Smart, verde, 163805
SKU:
6423077000669
62,00 leiBUC
| Brand | Siniat |
|---|---|
| Lungime | 2600 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 12.5 mm |
Placa Gips-Carton 12.5x1200x2600mm, standard Siniat Nida Smart 148279
SKU:
6423077000058
41,00 leiBUC
| Brand | Siniat |
|---|---|
| Lungime | 2600 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 12.5 mm |
Placa Gips-Carton 9.5x1200x2600mm, standard Siniat Nida Smart 190137
SKU:
6423077000850
35,00 leiBUC
| Brand | Siniat |
|---|---|
| Lungime | 2600 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 9.5 mm |
Scaun dining / living Lily Catifea Bluvel Verde 78/cadru negru
SKU:
5901477292088
418,50 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | LILIAVCZ |
| Culoare | Verde, Negru |
| Latime | 59 cm |
| Inaltime | 90 cm |
| Material | Textil |
Scaun dining / living Lily Catifea Bluvel Gri 14/cadru negru
SKU:
5901477292064
418,50 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | LILIAVCSZ |
| Culoare | Gri, Negru |
| Latime | 59 cm |
| Inaltime | 90 cm |
| Material | Textil |
OSKAR AQUA LUCIOS EMAIL GALBEN IMPULS 0.6L
SKU:
5946062022299
46,50 leiBUC
| Tip Produs | Vopsea |
|---|---|
| Brand | OSKAR |
OSKAR AQUA LUCIOS EMAIL VISINIU PICANT 0.6L
SKU:
5946062022268
46,50 leiBUC
| Tip Produs | Vopsea |
|---|---|
| Brand | OSKAR |
OSKAR AQUA LUCIOS EMAIL NEGRU ACCENT 0.6L
SKU:
5946062022244
46,50 leiBUC
| Tip Produs | Vopsea |
|---|---|
| Brand | OSKAR |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac alb cald- SKU-2513 VT-2835 24v, 3000k include taxa verde
SKU:
3800157605663
347,50 leiBUC
| Tip Produs | Banda led |
|---|---|
| Brand |
Corp Led Samsung 120cm 120LM/WATT SKU-665 VT-8-40 3000K
SKU:
3800157632201
97,50 leiBUC
| Tip Produs | Panel led |
|---|---|
| Brand | V-TAC |
KIT FURTUN PENTRU GRADINA SIMPLEFIT 12.5MM1/2*20M 8000993
SKU:
6426315001596
64,00 leiBUC
| Tip Produs | Furtun gradina |
|---|---|
| Brand | SIMPLEFIT |
MOMENT SPUMA DE MONTAJ 650ML 1865951
SKU:
9000100895972
31,00 leiBUC
| Tip Produs | Spuma poliuretanica |
|---|---|
| Brand | MOMENT |
CERESIT CR166 MORTAR HIDROIZOLANT 16KG 2849294
SKU:
9000101139440
310,00 leiBUC
| Tip Produs | Mortar |
|---|---|
| Brand | CERESIT |
PIATRA DECORATIVA MARMURA ROSU 2-4cm, sac 20kgsac
SKU:
4000000556633
81,00 leiSAC
| Tip Produs | Piatra decorativa |
|---|---|
| Brand | NOVA |
Banda LED SMD2835 240 LED/m IP20 Vtac – SKU-2164 5m include taxa verde
SKU:
3800157610117
149,00 leiBUC
| Tip Produs | Banda LED |
|---|---|
| Brand | V-TAC |
CADITA DUS DIN TABLA EMAILATA 90x90x15CM ALBA FBK3/FBSS3
SKU:
5902194980470
258,00 leiBUC
| Tip Produs | Cadita de dus |
|---|---|
| Brand | FERRO |
YT-39009 TRUSA SCULE ELECTRICIENI, 68 PIESE
SKU:
5906083390098
661,50 leiBUC
| Tip Produs | Trusa scule |
|---|---|
| Brand | YATO |
81-760-XXXL Pantalon de lucru
SKU:
5907558428629
201,00 leiBUC
| Tip Produs | Echipament de protectie |
|---|---|
| Brand | NEO |
81-760-M Pantalon de lucru
SKU:
5907558428582
201,00 leiBUC
| Tip Produs | Echipament de protectie |
|---|---|
| Brand | NEO |
14-570 PISTOL PNEUMATIC 90: 10-40 10-50MM
SKU:
5907558444872
386,50 leiBUC
| Tip Produs | Capsator |
|---|---|
| Brand | YATO |
Granit Pearl Grey Fiamat 60 x 25 x 1.8 cm G239
SKU:
4000000565000
115,00 leiMP
| Gama | Granit |
|---|---|
| Brand | MESTA |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Granit |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25×60 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Granit |














