Catalog online
Gresie SG Pulpis Grey Full Lap 1. 60×120 cm, gri, finisaj lucios
SKU:
8681575066145
82,00 leiMP
| Gama | SG Pulpis |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata portelanata Hypnos, model marmura, 60×120 cm, finisaj lucios, Albastru marin
SKU:
8697497136606
82,00 leiMP
| Gama | HYPNOS |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Albastru marin |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Piesa decorativa Mat Patchwork White 4764, tip decor, 25.5×75.5 cm, alb
SKU:
3800745476415
82,00 leiMP
| Gama | WHITES |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie portelanata rectificata 9842 Stoneline Outdoor Grey, model piatra, 30×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745984217
82,00 leiMP
| Gama | Stoneline |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta cu aspect de ciment Corona Stripes Light Grey 4714, 25,5×75,5 cm, Gri
SKU:
3800745471410
82,00 leiMP
| Gama | Corona |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Diana Beige, model mozaic, DIA02, 30×60 cm, culoare multicolor, finisaj mat, 1,09 mp/cutie
SKU:
8691273664703
82,00 leiMP
| Gama | Diana |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Mozaic |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata rectificata Stoneline Outdoor Beige 9839, tip piatra, 30×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745983913
82,00 leiMP
| Gama | Stoneline |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Gradina, Exterior, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Stoneline Outdood Natural 9480, tip piatra, 30×60 cm, culoare bej natural, finisaj mat
SKU:
3800745984019
82,00 leiMP
| Gama | Stoneline |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Gradina, Exterior, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
CILINDRU SIG AMPR 30/30MM, BRAND YALE, NICHELAT, 5 CHEI 1000A01CAN30X30
SKU:
7290011069834
81,50 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
Distribuitor pexal 16mm*3/4 3 cai Albastru EVP-DB1634/3A
SKU:
6421000014592
81,50 lei
| Culoare | Albastru |
|---|---|
| Tip produs | Distribuitor |
| Cod produs | EVP-DB1634/3A |
| Brand | Everpro |
Piesa decorativa, tip marmura 2227 Crono Tap Brown 20x50cm, culoare maro
SKU:
3800745222715
81,50 leiMP
| Gama | CRONO |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.31 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Comercial, Rezidential |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa rectificata Vertus Square Black 4945, tip decor, 30×60 cm, culoare negru, finisaj lucios
SKU:
3800745494518
81,50 leiMP
| Gama | Vertus |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa rectificata Trevi Geometric Grey 4963, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri
SKU:
3800745496314
81,50 leiBUC
| Gama | Trevi |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa rectificata Altissimo Geometric White 4946, tip geometric, 30×60 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745494617
81,50 leiMP
| Gama | Altissimo |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Geometric |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Capcana electrica insecte pentru interior, 6w IK240
SKU:
5999084924669
81,50 lei
| Brand | Somogyi Electronic |
|---|
Piesa decorativa Dec Cubik Onix, model mozaic, A071, 25×75 cm, culoare gri, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597563026
81,50 leiMP
| Gama | Decorado Cubik |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Mozaic |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 25×75 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Dec Cubik Crema, model mozaic, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562906
81,50 leiMP
| Gama | Decorado Cubik |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Mozaic |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 25×75 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata Nordic Outdoor Natural 9793, tip piatra, 30×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745979312
81,50 leiMP
| Gama | Nordic |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Gradina, Exterior, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Adobe Gris, tip piatra, 23×46 cm, finisaj mat, culoare gri
SKU:
8432597513533
81,50 leiMP
| Gama | Adobe |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Exterior |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 23×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |
APLICA EXTERIOR RL YORK 2 JOS RUSTIC KL8301 include taxa verde 0.6 lei fara tva
SKU:
5944009052484
81,00 lei
| Brand | Klausen |
|---|---|
| Gama | York |
| Latime | 13.5cm |
Gresie rectificata Classica Aqua – High Glossy 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb-bleu
SKU:
4000000577553
81,00 leiMP
| Gama | Classica |
|---|---|
| Culoare | Alb-Bleu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Panda White – Special High Glossy 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb-negru
SKU:
4000000577539
81,00 leiMP
| Gama | Panda |
|---|---|
| Culoare | Alb-Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Loyal Aqua – High Glossy 600 x 1200 1.45mp/cut
SKU:
4000000569091
81,00 leiMP
| Gama | Loyal |
|---|---|
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
Sifon pardoseala patrat izolabil, in linie
SKU:
5900308322284
81,00 lei
| Cod produs | 672538 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
PIATRA DECORATIVA MARMURA ROSU 2-4cm, sac 20kgsac
SKU:
4000000556633
81,00 leiSAC
| Tip Produs | Piatra decorativa |
|---|---|
| Brand | NOVA |
Set termostatic pentru radiator EVP-SRT12C
SKU:
6421000016046
81,00 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
| Cod produs | EVP-SRT12C |
| Brand | Everpro |
Piesa decorativa Statuario Geometric White 3275, tip geometric, 30×60 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745327519
81,00 leiBUC
| Gama | Statuario |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Geometric |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Firenze Geometric Beige 3271, tip geometric, 30×60 cm, culoare bej, finisaj lucios
SKU:
3800745327113
81,00 leiBUC
| Gama | Firenze Geometric Beige |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Hol |
| Design | Geometric |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Corp de iluminat aparent electronic 1x18W IP65 NV-4201.42118 NOVELITE EL0044313
SKU:
5949027108656
81,00 lei
| Brand | novelite |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Greutate | 0.59 kg |
| Putere | 1x18W |
| Cod produs | EL0044313 |
| Dulie | G13 |
Proiector Samsung-LED 30W Lumina naturala VtacPro – SKU-404 VT-30
SKU:
3800157629058
81,00 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 30 W |
| Material | Aluminiu |
Gresie portelanata tip ciment Corona Light Grey 45×45 cm, 9885, Gri
SKU:
3800745988512
81,00 leiMP
| Gama | Corona |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej NAVONA 9340 model piatra 60×60 cm
SKU:
3800745934014
81,00 leiMP
| Gama | NAVONA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |














