Catalog online
Parchet AGT Effect Premium 12mm 33 AC5 PRK911 4v Elbruz
SKU:
8681311310891
90,50 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1195 x 189 mm |
| Cod produs | PRK911 |
| Material | HDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 33 AC5 |
Parchet AGT Yoga 8mm AC4 PRK923 4v Asana
SKU:
8681311127635
64,00 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK923 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Yoga 8mm AC4 PRK925 4v Noda
SKU:
8681311127680
57,50 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK925 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Marco Polo 8mm AC4 PRK918 4v Panama
SKU:
8681311126867
57,50 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK918 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Effect 8mm 32 AC4 PRK902 4v Tibet
SKU:
8681311082958
57,50 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK902 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Effect 8mm 32 AC4 PRK901 4v Toros
SKU:
8681311082941
57,50 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK901 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Natura Line 32 AC4 8mm PRK506 4v Meric
SKU:
8681311248033
54,50 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK506 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
PARCHET AGT BELLA NEO 31 8MM AC3 PRK108 4V DEFNE 2.292mp/cut
SKU:
8681311311188
47,50 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK108 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 AC3 |
Parchet AGT Bella Neo 31 8mm AC3 PRK107 4v Manolya
SKU:
8681311311249
48,00 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK107 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 AC3 |
PARCHET AGT BELLA NEO 31 8MM AC3 PRK101 4V LILYUM 2.292mp/cut
SKU:
8681311311270
44,00 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK101 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 AC3 |
Parchet AGT Bella luna 31 8mm PRK104 4v Vegas
SKU:
8681311312642
47,50 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK104 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 AC3 |
Parchet AGT Natura select 32 AC4 8mm PRK214 4v Patara
SKU:
8681311152392
51,50 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK214 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Natura select 32 AC4 8mm PRK002 4v Antalya Pine
SKU:
8681311152125
51,50 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK002 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Natura select 32 AC4 8mm PRK227 4v Sia Oak
SKU:
8681311126003
51,50 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK227 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Natura Select 32 AC4 8mm PRK203 4v Grey Oak
SKU:
8681311152323
51,50 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK203 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
K627 PARCHET NOVELLA 8MM KARAMEL STEJAR 2.22mp/cut
SKU:
8680734032519
43,50 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K627 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 AC3 |
Parchet laminat Krono Original 10 mm K057 Modera Plus, Yenice Oak, clasa 32 AC4
SKU:
8680734031383
59,50 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K057 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet laminat Krono Original 8 mm K412 Super Natural, Doubloon Oak, clasa 32 AC4
SKU:
8680734031970
39,99 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K412 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet laminat Krono Original 8 mm 5543 Super Natural, Colorado Oak, clasa 32 AC4
SKU:
8680734032007
52,00 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 5543 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet laminat Krono Original 8 mm 8096 Modera, Cocoon Pine, clasa 32 AC4
SKU:
8680734030157
48,50 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8096 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet laminat Krono Original 8 mm 5985 Modera, Alpine Oak, clasa 32 AC4
SKU:
8680734030171
43,50 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 5985 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Cutit taiat vata minerala/izolatii 400mm YT-7624
SKU:
5906083976247
58,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-7624 |
Cleste pentru piulite nituibile M3,4,5,6,8 YT-36112
SKU:
5906083009259
159,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-36112 |
Cheie tub hex de impact adanca 3/4’x 33mm YT-1133
SKU:
5906083911330
75,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1133 |
Tub spiralat de aer comprimat, 6.5x10mm, 5m YT-24204
SKU:
5906083242045
61,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-24204 |
Disc circular pentru lemn TCT, 216x48tx30mm YT-6068
SKU:
5906083606823
65,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-6068 |












































