Catalog online
Disc de tuns iarba Ruris CSRR240B-1-50 cu 2 taisuri pentru motocositoare
SKU:
6424340544811
47,50 lei| Brand | Ruris |
|---|---|
| Tip produs | Disc |
Sina perdea aluminiu LM alb lucios 350 cm cu 2 canale și accesorii
SKU:
5949127005855
150,00 lei| Material | Aluminiu |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb lucios |
Sina perdea aluminiu LM alb lucios 400 cm cu 2 canale și accesorii
SKU:
5949127005862
165,50 lei| Material | Aluminiu |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb lucios |
Disc de tuns iarba Ruris PS409s-1-40, otel, 8 taisuri, pentru arbusti si tufisuri
SKU:
6424340013256
46,50 lei| Brand | Ruris |
|---|---|
| Material | Otel |
| Tip produs | Disc |
Dreptar NEO TOOLS 72-147 aluminiu 500×235 mm pentru unghiuri drepte
SKU:
5907558471854
36,00 lei| Tip produs | Dreptar |
|---|---|
| Pentru | Universal |
| Material | Aluminiu |
Bujie Ruris BR2TRR 4 timpi pentru motocultoare si motocoase
SKU:
6424340546624
23,00 lei| Tip produs | Bujii |
|---|---|
| Tip motor | 4 timpi |
| Brand | Ruris |
Capac fonta VODALAND 320×320 mm cu rama B125 pentru canalizare exterior negru
SKU:
6427669002277
200,00 lei| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Finalizare, Imbinare, Siguranta, Suport sustinere |
| Material | Fonta |
| Inaltime | 37 mm |
| Lungime | 320 mm |
| Latime | 320 mm |
| Alte caracteristici | Accesibil cu autovehicul, Acces mai usor la scurgere, De folosinta indelungata, Greutate redusa, Instalare usoara, Rezistenta in timp, Rezistent la radiatii UV, Rezistent la zgariere, Stabil la intemperii, Suporta greutati mari |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Anexe, Case de vacanta, Case pentru doua familii, Case pentru mai multe familii, Garaje |
Canal cablu semirotund gri 69×18 mm, 2 m, rigid, interior
SKU:
4000000564102
31,00 lei| Tip produs | Canal cablu |
|---|---|
| Grad de protectie | Fara |
| Utilizare | Protectie |
| Alte caracteristici | Rigid |
| Culoare | Gri |
| Pentru | Cablu |
| Latime | 69 mm |
| Inaltime | 18 mm |
| Lungime | 2 m |
| Dimensiune | 69×18 mm 2m |
| Cantitate | 1 Bucati |
| Montaj | Pe tencuiala |
Canal cablu Comtec 2000 semirotund gri PVC ignifugat 75x18mm 2m
SKU:
4000000564119
31,00 lei| Brand | Comtec 2000 |
|---|---|
| Culoare | gri |
| Lungime | 2000mm |
| Latime | 75mm |
| Material | PVC ignifugat |
| Adancime | 18mm |
Aparat de spalat cu presiune Karcher K3 Compact, 1600W, 120 bar, negru/galben, 5m cablu
SKU:
4066529041364
717,50 lei| Alimentare | La retea |
|---|---|
| Putere | 1600 W |
| Presiune max. de lucru | 120 bar |
Cilindru Yale 1002, alama nichelat 30×40 mm, 5 pini anti-picking, 3 chei inclus.
SKU:
5052847069813
66,50 lei| Brand | Yale |
|---|---|
| Model | 1002 |
| Clasa | standard |
| Material | alama |
| Dimensiuni | 30 x 40 |
| Finisaj | nichelat |
| Continut pachet | 3 chei amprentate |
Cilindru Yale 500, alama, satin nichel, 35×35 mm, 3 chei frezate, standard
SKU:
5052847069936
66,50 lei| Model | 500 |
|---|---|
| Clasa | standard |
| Material | alama |
| Culoare | satin nichel |
| Inaltime | 20 |
| Dimensiuni | 35 x 35 |
| Finisaj | satinat |
| Continut pachet | 3 chei frezate |
Cilindru Yale 500, alama, satin nichel, 40×40 mm, 5 pini anti-picking, 3 chei
SKU:
5052847070079
70,50 lei| Model | 500 |
|---|---|
| Clasa | standard |
| Material | alama |
| Culoare | satin nichel |
| Inaltime | 20 |
| Dimensiuni | 40 x 40 |
| Finisaj | satinat |
| Continut pachet | 3 chei frezate |
Cilindru Yale 500, alama, satin nichel, 40×50 mm, 3 chei frezate, standard
SKU:
5052847070130
75,50 lei| Model | 500 |
|---|---|
| Clasa | standard |
| Material | alama |
| Culoare | satin nichel |
| Inaltime | 20 |
| Dimensiuni | 40 x 50 |
| Finisaj | satinat |
| Continut pachet | 3 chei frezate |
Cilindru Yale 500, 45×45 mm, nichel satinat, 5 pini, pentru uÈ™i PVC È™i lemn
SKU:
5052847070154
71,00 leiSursa alimentare desktop 12V 48W Avide pentru benzi LED, IP20, negru
SKU:
5999562286906
79,50 lei| Brand | Bramcke Romania |
|---|
Prelungitor multipriză 6 prize cu întrerupător 3m Entac S1, plastic, 250V, IP20
SKU:
5999097978147
47,00 lei| Numar prize | 6 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 250 V |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05RNF |
| Varianta | 6x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | Alb |
Email 3in1 Kober albastru RAL 5010 0.75L pentru metal, lucios, anticoroziv
SKU:
5946046727318
49,00 lei| Culoare | albastru |
|---|
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 CIRES JAPONEZ 0.75L
SKU:
5946062015086
51,50 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Cantitate | 0.75 L |
| Aspect | lucios |
| Mod de ambalare | cutie metal |
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | pentru lemn |
| Necesita grunduire prealabila | nu |
| Rezistenta la umezeala | da |
| Temperatura de lucru (grade C) | min. 5 |
| Alte caracteristici | rezistent la intemperii si la actiunea apei; rezistenta la UV |
| Timp de uscare | 12 |
| Culoare | cires japonez |
Aplica Spot Soma 3 Antic Crem 3X40W E14 6593 incl taxa verde 0.80 lei
SKU:
5998250365930
174,50 lei| Tip produs | Lustra |
|---|---|
| Numar surse de iluminat | 3 |
| Pentru | Bucatarie Dormitor Hol |
| Material corp | Metal |
| Putere max. per bec | 40 W |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 17 cm |
| Diametru | 27 cm |
| Culoare corp | Maro |
| Tipul duliei | E14 |
Pendul Rabalux Ghita E27 2x20W 120cm alb/negru metal/plastic pentru interior
SKU:
5996595720292
320,00 lei| Bec inclus | Nu |
|---|---|
| Tipul duliei | E27 |
| Numar surse de iluminat | 2 |
| Putere max. per bec | 20 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material corp | Metal |
| Utilizare | Iluminare decorativa |
| Inaltime | 1.200 mm |
| Latime | 210 mm |
| Adancime | 210 mm |
| Diametru | 150 mm |
| Gama | Rabalux 72029 |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Pendule & lustre |
| Cod produs | 72029 |
Lampa Solara Wigry 3 lumeni 3000 K 77001 negru include timbru verde 0.80 lei
SKU:
5996595770013
82,00 lei| Bec inclus | Da |
|---|---|
| Tipul duliei | LED integrat |
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Putere max. per bec | 0,06 W |
| Temperatura culoare (K) | 3.000 K |
| Durata de viata | 10.000 h |
| Grad de protectie | IP 44 |
| Material corp | Plastic |
| Utilizare | Iluminare decorativa |
| Inaltime | 85 mm |
| Latime | 45 mm |
| Adancime | 85 mm |
| Diametru | 90 mm |
| Gama | – |
| Alimentare | Cu energie solara |
| Greutate | 0,000 kg |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Lampa solara |
| Cod produs | 77001 |
Intrerupator revenire 2M EL-MODA alb mat EL0074814 pentru control iluminat
SKU:
8698802224407
7,80 lei| Brand | ELBI ELECTRIC AND LIGHTING SRL |
|---|---|
| Greutate | 0.018 |
Bec LED Philips E14 5.5W 520lm Alb Rece 4000K Forma Lumanare
SKU:
8719514313323
12,00 lei| Brand | Philips |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Temperatura culoare (K) | rece (>5000)K |
| Forma | lumanare |
| Tensiune | 230V |
| Clasa energetica | A+ |
| Putere | 5.5W |
FAIANTA 3467 EXCELSIS WHITE 244×744 / R 1.10mp/cut
SKU:
3800745346718
98,00 lei| Tip produs | Gresie si faianta |
|---|---|
| Model | Faianta |
| Gama | EXCELSIS |
| Utilizare | Interior |
| Pentru | Baie, Camera de spalat rufe, Casa scarii, Coridor / hol, Spatiu comercial, Sufragerie, Toaleta oaspeti, Bucatarie |
| Material | Ceramica glazurata |
| Culoare | Alb |
| Aspect | Aspect de marmura, Aspect de piatra |
| Finisaj | Lucios |
| Dimensiune | 24.4 x 74.4 x 0.9 cm |
| Grosime | 0,9 cm |
| Rezistent la inghet | Nu |
| Potrivit pentru incalzire prin pardoseala | Nu |
| Rectificata | Rectificat |
| Cantitate | 6 Bucati |
| MP/Cutie | 1,089 m2 |
| Greutate | 16,498 kg |
| Tara de origine | Bulgaria |
FAIANTA 3468 EXCELSIS WAVES WHITE 244×744 / R 1.10mp/cut
SKU:
3800745346817
98,00 lei| Tip produs | Gresie si faianta |
|---|---|
| Model | Faianta |
| Gama | EXCELSIS |
| Utilizare | Interior |
| Pentru | Baie, Camera de spalat rufe, Casa scarii, Coridor / hol, Spatiu comercial, Sufragerie, Toaleta oaspeti, Bucatarie |
| Material | Ceramica glazurata |
| Culoare | Alb |
| Aspect | Aspect de marmura, Aspect de piatra |
| Finisaj | Lucios |
| Dimensiune | 24.4 x 74.4 x 0.9 cm |
| Grosime | 0,9 cm |
| Rezistent la inghet | Nu |
| Potrivit pentru incalzire prin pardoseala | Nu |
| Rectificata | Rectificat |
| Cantitate | 6 Bucati |
| MP/Cutie | 1,089 m2 |
| Greutate | 16,498 kg |
| Tara de origine | Bulgaria |
Odorizant auto Areon Mon 5ml Vanilla Black
SKU:
3800034982993
8,40 lei| Tip produs | Standard |
|---|---|
| Forma | Lichid |
| Cantitate | 5 ml |
Odorizant auto Areon Mon Black Crystal, carton, design modern, aroma proaspătă
SKU:
3800034962742
4,70 lei| U.M. | buc |
|---|
Panel perete EPS Old Brick 500x270mm, polistiren alb, decorare interioară
SKU:
5904722241923
18,50 lei| Material | Polistiren |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
Contactor A9C22722 ICT 20A 2NO 230-240Vca 50Hz montaj tablou electric plastic
SKU:
3606480097072
165,50 lei| Tip produs | Contactor |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Montaj | Clema |
Rama 4M alb mat EL-MODA Elbi pentru prize și întrerupătoare
SKU:
8698802621770
12,50 lei| Brand | ELBI ELECTRIC AND LIGHTING SRL |
|---|---|
| Greutate | 0.03 |
EL-MODA ALB MAT RAMA 7M EL0074852
SKU:
8698802621947
19,00 lei| Brand | ELBI ELECTRIC AND LIGHTING SRL |
|---|---|
| Greutate | 0.04 |























































