Catalog online
Gresie portelanata Roccia tip piatra, 30×60 cm, culoare mix, finisaj mat
SKU:
3800745973013
66,50 leiMP| Gama | Roccia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×30 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta bej TESSILE BEIGE model universal 25×50 cm
SKU:
8432597545602
59,50 leiMP| Gama | TESSILE |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Living, Hol |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Cap perie centrala ARCA, trapezoidala LT55901
SKU:
6421948559018
38,50 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT55901 |
Parchet laminat Krono Original 10 mm K057 Modera Plus, Yenice Oak, clasa 32 AC4
SKU:
8680734031383
59,50 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K057 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Plinta 517 negru Smart flex
SKU:
5905952038352
18,00 lei| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 517 |
Terminatie stanga/dreapta 537 stejar Smart flex
SKU:
5905952045114
3,20 lei| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar |
| Tip | Terminatie stanga/dreapta |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 537 |
Gresie portelanata tip marmura Amber Brown 9881, 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745988116
73,50 leiMP| Gama | Amber |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta maro interior / exterior RODENO GOLD model marmorat 23×46 cm
SKU:
8432597560155
67,50 leiMP| Gama | RODEO |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 23×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata bej JATOBA 8986 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745898613
81,00 leiMP| Gama | JATOBA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Robinet coltar, Ermetiq, BLACK MATTE, 1/2 x 1/2 toli, Inox, Negru Mat, pastila ceramica, antialunecare
SKU:
6421000051795
14,00 leiBUC| Diametru | 1/2″ |
|---|
Gresie Atelier Teak, model lemn, 15×60 cm, Maro, finisaj mat
SKU:
8697497016274
56,50 leiMP| Gama | ATELIER |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.18 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15×60 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Maxi Matte White, model marmura, 40×40 cm, finisaj mat, Alb
SKU:
8697497110835
49,50 leiMP| Gama | MAXI |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.77 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 40×40 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Gresie |
Clipsuri pentru prinderea plasei de umbrire, 20 buc LT37100
SKU:
6421948371009
21,50 lei| Brand | Lumytools |
|---|
Faianta tip marmura Novel Beige, 20X50 cm, crem, cod 4698
SKU:
3800745469813
29,99 leiMP| Gama | Novel |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.11 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Titan Hex Beige 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925845843
80,00 leiMP| Gama | Titan |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Ayrona Blanco 25×50 cm, model ciment, finisaj mat, alb, model ciment, finisaj mat, alb
SKU:
8432597583697
69,50 leiMP| Gama | Ayrona |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| MP/Cutie | 1.76 |
| Buc/Cutie | 14 |
| Greutate | 23 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Adeziv flexibil pentru gresie si faianta Primus ExtraFlex, exterior, gri, 25 kg
SKU:
5945770007543
74,99 lei| Brand | Primus |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Tip produs | Adeziv |
| Greutate | 25 kg |
| Aderenta finala (Nmmp) | 1 |
| Temperatura de lucru (grade C) | 30-May |
| Utilizare | la exterior, pe toate tipurile de placi ceramice si termoizolante din polistiren si piatra naturala, rezidentiala – industriala |
| Consum (Kg/mp) | 3-5 |
Parchet laminat Bora 8mm V-71B AC4/32 1204×193 mm
SKU:
8698555013259
44,00 leiMP| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1204 x 193 mm |
| Cod produs | V_17B |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Faianta rectificata tip marmura, Vernazza Blanco 30×90 cm, finisaj mat
SKU:
8432597572691
91,00 leiMP| Gama | Vernazza |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Vata minerala KNAUF CLASSIC 50×1200 mm
SKU:
5012061980615
107,00 lei| Brand | Knauf |
|---|---|
| Dimensiuni | 10000x1200x50 mm |
Adeziv lipire placi gips-carton PERLFIX Knauf 25KG
SKU:
6425440000078
43,50 lei| Brand | Knauf |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 3.5-4 |
| Greutate | 25 |
Gresie Dana Gold 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991585693
64,00 leiMP| Gama | Dana Gold |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata lucioasa Jasper Grey 33,3×33,3 cm, gri, cod 9851
SKU:
3800745985115
52,00 leiMP| Gama | Jasper |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Sapa autonivelanta 2-20MM CERESIT CN68 25KG
SKU:
5946043002098
65,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 2 |
| Greutate | 25 |
CERESIT TS 51/61 SPUMA PU MONTAJ IARNA 750ML 2350555/2350554
SKU:
4740008200052
36,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Cantitate | 750 ml |
| Aplicabilitate | manual |
| Culoare | alb |
| Temperatura de lucru (grade C) | min. -10 |
| Utilizare | pe lemn, beton, piatra, metal |
Faianta rectificata Star Line 30x90x0.7cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844915439
59,00 leiMP| Gama | Star |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Faianta bej interior / exterior ADOBE CUERO model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597513519
81,50 leiMP| Gama | Adobe |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 23×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |
Parchet Varioclick Extensive SIENA 8MM 4V 2.3071mp/cut
SKU:
6426947060497
44,50 leiMP| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1203.5 x 191.7 mm |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 32 |
Gresie tip lemn Matera Brown 9797, 15×90 cm, Maro
SKU:
3800745979718
70,50 leiMP| Gama | Matera |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |












































