Catalog online
Aparat de spalat cu presiune Karcher K3 Compact, 1600W, 120 bar, negru/galben, 5m cablu
SKU:
4066529041364
717,50 lei| Alimentare | La retea |
|---|---|
| Putere | 1600 W |
| Presiune max. de lucru | 120 bar |
Aparat de sudura RURIS AS130MMA 130A invertor MIG/MAG, portabil, compact
SKU:
6424340488207
860,00 lei| Brand | RURIS |
|---|---|
| Tip produs | Aparate de Sudura – Invertor RURIS |
| Cod produs | as130f2022 |
Aparat de sudura RURIS AS160MMA 160A invertor portocaliu 5kg
SKU:
6424340488160
641,00 lei| Brand | Ruris |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu |
| Tip produs | Invertor/Aparat sudura |
| Frecventa(Hz) | 50…60Hz |
| Greutate | 5 kg |
| Tensiune | 230V |
APARAT DE SUDURA RURIS AS200MMA AS200M2022 + KIT include taxa verde 4.50 lei fara tva
SKU:
6424340488184
752,50 lei| Brand | RURIS |
|---|---|
| Tip produs | Aparate de Sudura – Invertor RURIS |
| Cod produs | as200m2022 |
Aparat electric Aroxol pentru țânțari cu 10 pastile, utilizare dublă, interior
SKU:
5946004013071
18,00 lei| Tip produs | Insecticid |
|---|---|
| Forma | Tablete |
| Pentru | Tantari |
APLATENCOPLAST BOB DE OREZ SILICON 1.5MM BAZA PASTEL 24KG
SKU:
6420319004751
209,00 lei| Tip produs | Unealta multifunctionala |
|---|
APLICA EXTERIOR RL YORK 2 JOS RUSTIC KL8301 include taxa verde 0.6 lei fara tva
SKU:
5944009052484
81,00 lei| Brand | Klausen |
|---|---|
| Gama | York |
| Latime | 13.5cm |
APLICA LED 12W CU SENZOR-EV(26930) include taxa verde 0.75 lei fara TVA
SKU:
5948668026930
126,50 lei| Material | Aluminiu + Plastic |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
| Tensiune | 230V |
Aplica LED Starry Cover 36W, Culoare Interschimbabila 3 in 1 7608 VT-8436
SKU:
3800157652230
202,00 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Aplica |
| Putere | 36 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
APLICA LY ORBIT AP1 LY-3071 include taxa verde 0.6 lei fara tva
SKU:
5944009059650
113,00 lei| Brand | Klausen |
|---|---|
| Gama | Orbit |
Aplica Spot Soma 3 Antic Crem 3X40W E14 6593 incl taxa verde 0.80 lei
SKU:
5998250365930
174,50 lei| Tip produs | Lustra |
|---|---|
| Numar surse de iluminat | 3 |
| Pentru | Bucatarie Dormitor Hol |
| Material corp | Metal |
| Putere max. per bec | 40 W |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 17 cm |
| Diametru | 27 cm |
| Culoare corp | Maro |
| Tipul duliei | E14 |
Aragaz LDK 5060 Black RMV NG, 4 arzatoare, Capac metalic, Siguranta, 50x60x85 cm, Negru
SKU:
5949067904706
1.195,00 lei| Brand | LDK |
|---|---|
| Tip produs | Aragaz |
| Volum cuptor | 46 L |
| Numar arzatoare | 4 |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 34 kg |
ARAGAZ LDK 5060 GRAI SHINY GREY RMV HG
SKU:
5949067901415
1.210,00 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu/negru |
Areon Servetele Umede Auto Geam
SKU:
3800034965194
16,50 lei| Tip produs | Servetele umede auto |
|---|---|
| Utilizare | Uz casnic |
| Pentru | Geamuri auto |
| Continut pachet | 1 x Pachet servetele |
| Culoare | Maro |
Aroxol Hanger Anti-Molii Lavanda, 2 buc, Insecticid, 1 m³, Nu pateaza, Mov
SKU:
5946004007797
17,00 lei| Tip produs | Insecticid |
|---|---|
| Forma | Gel |
| Pentru | Molii |
| Culoare | Mov |
Aroxol insecticid lichid 300ml pentru plosnite si acarieni
SKU:
5946004016775
29,00 lei| Tip produs | Insecticid |
|---|---|
| Forma | Gel |
| Pentru | Universal |
| Capacitate | 300 ml |
Aroxol lichid insecticid instant 400 ml pentru gandaci, purici si capuse
SKU:
5946004011718
24,50 lei| U.M. | buc |
|---|
Aroxol spirale antitantari 10 buc, insecticid pentru exterior, protecție 8 ore
SKU:
5946004015341
10,40 lei| U.M. | buc |
|---|
Arzator Gaz Patrat 4 kW, Evotools – 681482
SKU:
5949094059547
93,00 lei| Cod produs | 681482 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Arzător pe gaz TOPEX, 28 kW, 1,5 m furtun, 50 cm lance
SKU:
5902062441201
171,50 lei| Tip produs | Aparat pentru eliminarea flacarii |
|---|---|
| Utilizare | Ardere cu flacara |
| Functii | Reglabil fara trepte |
| Alte caracteristici | 1 arzator, 1 furtun cu lungimea de 1,5 m |
| Temperatura de lucru (grade C) | 1.400 °C |
| Putere | 28.000 W |









































