Catalog online
Fierăstrău electric pe acumulator Ruris DAC 2524E, 20V, 25 cm, portocaliu, cu acumulator
SKU:
6424340609824
Foarfeca electrică cu acumulator RURIS 4024E, 20V, 4Ah, 45cm, portocalie
SKU:
6424340609831
Capac fonta VODALAND 320×320 mm cu rama B125 pentru canalizare exterior negru
SKU:
6427669002277
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Finalizare, Imbinare, Siguranta, Suport sustinere |
| Material | Fonta |
| Inaltime | 37 mm |
| Lungime | 320 mm |
| Latime | 320 mm |
| Alte caracteristici | Accesibil cu autovehicul, Acces mai usor la scurgere, De folosinta indelungata, Greutate redusa, Instalare usoara, Rezistenta in timp, Rezistent la radiatii UV, Rezistent la zgariere, Stabil la intemperii, Suporta greutati mari |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Anexe, Case de vacanta, Case pentru doua familii, Case pentru mai multe familii, Garaje |
Canal cablu semirotund gri 69×18 mm, 2 m, rigid, interior
SKU:
4000000564102
Cilindru Yale 1002, alama nichelat 30×40 mm, 5 pini anti-picking, 3 chei inclus.
SKU:
5052847069813
Cilindru Yale 500, alama, satin nichel, 35×35 mm, 3 chei frezate, standard
SKU:
5052847069936
Cilindru Yale 500, alama, satin nichel, 40×40 mm, 5 pini anti-picking, 3 chei
SKU:
5052847070079
Cilindru Yale 500, alama, satin nichel, 40×50 mm, 3 chei frezate, standard
SKU:
5052847070130
Prelungitor multipriză 6 prize cu întrerupător protecție supratensiune 1.8m Entac S1SP
SKU:
5999097978307
| Numar prize | 6 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 250 V |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05RNF |
| Varianta | 6x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 1,8 m |
| Culoare | Alb |
Prelungitor multipriză 6 prize cu întrerupător 3m Entac S1, plastic, 250V, IP20
SKU:
5999097978147
| Numar prize | 6 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 250 V |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05RNF |
| Varianta | 6x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | Alb |
Vopsea lavabilă interior Danke Maxx White 2.5L
SKU:
5946062025726
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 CIRES JAPONEZ 0.75L
SKU:
5946062015086
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Cantitate | 0.75 L |
| Aspect | lucios |
| Mod de ambalare | cutie metal |
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | pentru lemn |
| Necesita grunduire prealabila | nu |
| Rezistenta la umezeala | da |
| Temperatura de lucru (grade C) | min. 5 |
| Alte caracteristici | rezistent la intemperii si la actiunea apei; rezistenta la UV |
| Timp de uscare | 12 |
| Culoare | cires japonez |
Aplica Spot Soma 3 Antic Crem 3X40W E14 6593 incl taxa verde 0.80 lei
SKU:
5998250365930
Pendul Rabalux Ghita E27 2x20W 120cm alb/negru metal/plastic pentru interior
SKU:
5996595720292
| Bec inclus | Nu |
|---|---|
| Tipul duliei | E27 |
| Numar surse de iluminat | 2 |
| Putere max. per bec | 20 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material corp | Metal |
| Utilizare | Iluminare decorativa |
| Inaltime | 1.200 mm |
| Latime | 210 mm |
| Adancime | 210 mm |
| Diametru | 150 mm |
| Gama | Rabalux 72029 |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Pendule & lustre |
| Cod produs | 72029 |
Lampa Solara Wigry 3 lumeni 3000 K 77001 negru include timbru verde 0.80 lei
SKU:
5996595770013
| Bec inclus | Da |
|---|---|
| Tipul duliei | LED integrat |
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Putere max. per bec | 0,06 W |
| Temperatura culoare (K) | 3.000 K |
| Durata de viata | 10.000 h |
| Grad de protectie | IP 44 |
| Material corp | Plastic |
| Utilizare | Iluminare decorativa |
| Inaltime | 85 mm |
| Latime | 45 mm |
| Adancime | 85 mm |
| Diametru | 90 mm |
| Gama | – |
| Alimentare | Cu energie solara |
| Greutate | 0,000 kg |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Lampa solara |
| Cod produs | 77001 |
Odorizant auto Areon Mon 5ml liliac
SKU:
3800034960076
Bec LED Philips E14 5.5W 520lm Alb Rece 4000K Forma Lumanare
SKU:
8719514313323
FAIANTA 3467 EXCELSIS WHITE 244×744 / R 1.10mp/cut
SKU:
3800745346718
| Tip produs | Gresie si faianta |
|---|---|
| Model | Faianta |
| Gama | EXCELSIS |
| Utilizare | Interior |
| Pentru | Baie, Camera de spalat rufe, Casa scarii, Coridor / hol, Spatiu comercial, Sufragerie, Toaleta oaspeti, Bucatarie |
| Material | Ceramica glazurata |
| Culoare | Alb |
| Aspect | Aspect de marmura, Aspect de piatra |
| Finisaj | Lucios |
| Dimensiune | 24.4 x 74.4 x 0.9 cm |
| Grosime | 0,9 cm |
| Rezistent la inghet | Nu |
| Potrivit pentru incalzire prin pardoseala | Nu |
| Rectificata | Rectificat |
| Cantitate | 6 Bucati |
| MP/Cutie | 1,089 m2 |
| Greutate | 16,498 kg |
| Tara de origine | Bulgaria |
FAIANTA 3468 EXCELSIS WAVES WHITE 244×744 / R 1.10mp/cut
SKU:
3800745346817
| Tip produs | Gresie si faianta |
|---|---|
| Model | Faianta |
| Gama | EXCELSIS |
| Utilizare | Interior |
| Pentru | Baie, Camera de spalat rufe, Casa scarii, Coridor / hol, Spatiu comercial, Sufragerie, Toaleta oaspeti, Bucatarie |
| Material | Ceramica glazurata |
| Culoare | Alb |
| Aspect | Aspect de marmura, Aspect de piatra |
| Finisaj | Lucios |
| Dimensiune | 24.4 x 74.4 x 0.9 cm |
| Grosime | 0,9 cm |
| Rezistent la inghet | Nu |
| Potrivit pentru incalzire prin pardoseala | Nu |
| Rectificata | Rectificat |
| Cantitate | 6 Bucati |
| MP/Cutie | 1,089 m2 |
| Greutate | 16,498 kg |
| Tara de origine | Bulgaria |




















































