Catalog online
- Nu poți să adaugi cantitatea „Usa interior STILTON 70 cm Beton grafit” în coș deoarece stocul este insuficient (0.009 rămase).
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×80
SKU:
4000000552901
963,50 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×70
SKU:
4000000552888
963,50 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×70
SKU:
4000000552895
963,50 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×60
SKU:
4000000552697
963,50 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 70 Alb Lacuit, stanga, alb
SKU:
4000000552703
963,50 lei
| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 60 Alb Lacuit, stanga, alb
SKU:
4000000552680
963,50 lei
| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Set 2 în 1 Vitto VerdeLine: baterie perete dus BVI7UVL si set complet dus, negru NP81-BVI7UVL-BL
SKU:
5903738211647
960,50 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Vitto Verdeline |
| Montaj | pe perete |
| Material | alama |
| Finisaj | negru |
Set Baza seria 754 – 60cm sertare bambus cu Lavoar 60cm 18701
SKU:
5423093179028
948,50 lei
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Boiler electric TESY Anticalc GCV 100 44 24D B14 TBR, 100l, 2400W, alb
SKU:
3800879126484
946,50 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 26.38 Kg |
| Putere | 2.4 KW |
| Cod produs | GCV 100 44 24D B14 TBR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 99.8 cm |
| Functii | 2 Trepte Putere<br>Termostat Reglabil<br> Panou Bilight<br>Functie Boost<br>2 Rezistente Anticalcar |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 13.8 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 100 L |
| Suprafata montare | Perete |
Oglindă rotundă cu iluminare LED 60×60 cm pentru baie, cu curea, grosime 29 mm
SKU:
5945846133596
944,50 lei
| Tip produs | Oglinda |
|---|---|
| Model | Oglinda cu iluminare |
| Utilizare | Interior |
| Pentru | Baie |
| Gama | – |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 60 cm |
| Grosime | 29 mm |
| Grad de protectie | IP 44 (protectie impotriva corpurilor straine si a apei improscate) |
| Alte caracteristici | Instructiune de montaj |
| Forma | Rotund |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Antracit, dreapta, gri 202.3×80
SKU:
4000000555261
940,00 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Semineu combustibil solid Termo K-10
SKU:
8606005038301
928,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 465 mm |
| Greutate | 63 Kg |
| Putere | 7 kW, 8 kW |
| Inaltime | 990 mm |
Usa interior HELENA 80 cm Steel Ash
SKU:
4000000564317
921,50 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 80 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior HELENA 80 cm Castello caramel
SKU:
4000000564300
921,50 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 80 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior HELENA 80 cm Beton grafit
SKU:
4000000564294
921,50 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 80 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior HELENA 70 cm Steel Ash
SKU:
4000000564287
921,50 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 70 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior HELENA 70 cm Castello caramel
SKU:
4000000564270
921,50 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 70 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior HELENA 70 cm Beton grafit
SKU:
4000000564263
921,50 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 70 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
UC3541A FIERASTRAU ELECTRIC PE LANT 1800W 4.7KG 35CM 3/8″ 1.1M include taxa verde 6.00 lei fara TVA
SKU:
088381657884
909,50 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Greutate | 4.7kg |
| Lungime | 43.6cm |
| Latime | 24.4cm |
Usa interior universala Stilton Alb Mat 70 cm
SKU:
4000000575023
897,00 lei
| Culoare | Caramel |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior universala Delmont Cement Light 80 cm
SKU:
4000000575054
897,00 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior universala Stilton Alb Mat 80 cm
SKU:
4000000575016
897,00 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior universala Delmont Beton Grafit 70 cm
SKU:
4000000575047
897,00 lei
| Culoare | Caramel |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior universala Delmont Steel Ash 70 cm
SKU:
4000000575078
897,00 lei
| Culoare | Caramel |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior universala Delmont Beton Grafit 80 cm
SKU:
4000000575030
897,00 lei
| Culoare | Antracit |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior universala Delmont Steel Ash 80 cm
SKU:
4000000575061
897,00 lei
| Culoare | Antracit |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior STILTON 80 cm Cement light
SKU:
4000000564393
897,00 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Gri deschis |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 80 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior STILTON 80 cm Castello caramel
SKU:
4000000564386
897,00 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 80 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior STILTON 80 cm Beton grafit
SKU:
4000000564379
897,00 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 80 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior STILTON 70 cm Cement light
SKU:
4000000564362
897,00 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Gri deschis |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 70 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior Stilton 70 cm Castello caramel
SKU:
4000000564355
897,00 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 70 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior STILTON 70 cm Beton grafit
SKU:
4000000564348
897,00 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 70 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Lustra suspendata 220V 3 cadre 200×400, 300×600, 400x800mm, alb/negru OVK-PL5105-40*80
SKU:
4000000541196
897,00 lei
| Brand | |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 80 W |
| Cod produs | OVK-PL5105 |
| Material | Aluminiu, Acril |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 6400K |
Boiler electric TESY Anticalc GCV 80 44 24D B14 TBR, 80l, 2400W, alb
SKU:
3800879126460
887,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 22.5 Kg |
| Putere | 2.4 KW |
| Cod produs | GCV 80 44 24D B14 TBR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 85.8 cm |
| Functii | Tehnologie CrystalTech |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 46.8 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 80 L |
| Suprafata montare | Perete |














