Catalog online
OSKAR AQUA LUCIOS EMAIL VISINIU PICANT 0.6L
SKU:
5946062022268
46,50 leiBUC
| Tip Produs | Vopsea |
|---|---|
| Brand | OSKAR |
OSKAR AQUA LUCIOS EMAIL NEGRU ACCENT 0.6L
SKU:
5946062022244
46,50 leiBUC
| Tip Produs | Vopsea |
|---|---|
| Brand | OSKAR |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac alb cald- SKU-2513 VT-2835 24v, 3000k include taxa verde
SKU:
3800157605663
347,50 leiBUC
| Tip Produs | Banda led |
|---|---|
| Brand |
Corp Led Samsung 120cm 120LM/WATT SKU-665 VT-8-40 3000K
SKU:
3800157632201
97,50 leiBUC
| Tip Produs | Panel led |
|---|---|
| Brand | V-TAC |
KIT FURTUN PENTRU GRADINA SIMPLEFIT 12.5MM1/2*20M 8000993
SKU:
6426315001596
64,00 leiBUC
| Tip Produs | Furtun gradina |
|---|---|
| Brand | SIMPLEFIT |
MOMENT SPUMA DE MONTAJ 650ML 1865951
SKU:
9000100895972
31,00 leiBUC
| Tip Produs | Spuma poliuretanica |
|---|---|
| Brand | MOMENT |
CERESIT CR166 MORTAR HIDROIZOLANT 16KG 2849294
SKU:
9000101139440
310,00 leiBUC
| Tip Produs | Mortar |
|---|---|
| Brand | CERESIT |
PIATRA DECORATIVA MARMURA ROSU 2-4cm, sac 20kgsac
SKU:
4000000556633
81,00 leiSAC
| Tip Produs | Piatra decorativa |
|---|---|
| Brand | NOVA |
Banda LED SMD2835 240 LED/m IP20 Vtac – SKU-2164 5m include taxa verde
SKU:
3800157610117
149,00 leiBUC
| Tip Produs | Banda LED |
|---|---|
| Brand | V-TAC |
CADITA DUS DIN TABLA EMAILATA 90x90x15CM ALBA FBK3/FBSS3
SKU:
5902194980470
258,00 leiBUC
| Tip Produs | Cadita de dus |
|---|---|
| Brand | FERRO |
YT-39009 TRUSA SCULE ELECTRICIENI, 68 PIESE
SKU:
5906083390098
661,50 leiBUC
| Tip Produs | Trusa scule |
|---|---|
| Brand | YATO |
81-760-XXXL Pantalon de lucru
SKU:
5907558428629
201,00 leiBUC
| Tip Produs | Echipament de protectie |
|---|---|
| Brand | NEO |
81-760-M Pantalon de lucru
SKU:
5907558428582
201,00 leiBUC
| Tip Produs | Echipament de protectie |
|---|---|
| Brand | NEO |
14-570 PISTOL PNEUMATIC 90: 10-40 10-50MM
SKU:
5907558444872
386,50 leiBUC
| Tip Produs | Capsator |
|---|---|
| Brand | YATO |
Granit Pearl Grey Fiamat 60 x 25 x 1.8 cm G239
SKU:
4000000565000
115,00 leiMP
| Gama | Granit |
|---|---|
| Brand | MESTA |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Granit |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25×60 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Granit |
Granit Pearl Grey Lustruit 60 x 25 x 1.8 cm G227
SKU:
4000000565017
118,00 leiMP
| Gama | Granit |
|---|---|
| Brand | MESTA |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Granit |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25×60 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Granit |
Travertin Noce CC Chituit si Mat 30.5 x 61 x 1.2 cm T015
SKU:
4000000564829
151,00 leiMP
| Gama | Travertin |
|---|---|
| Brand | MESTA |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30.5×61 cm |
| Latime | 30.5 cm |
| Lungime | 61 cm |
| Tip produs | Travertin |
Travertin Noce Scapitat 5 x 10 x 1.5 cm T071
SKU:
4000000564812
120,00 leiMP
| Gama | Travertin |
|---|---|
| Brand | MESTA |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 5×10 cm |
| Latime | 5 cm |
| Lungime | 10 cm |
| Tip produs | Travertin |
Travertin Classic CC Chituit si Mat 30.5 x 61 x 1.2 cm T004
SKU:
4000000564836
135,50 leiMP
| Gama | Travertin |
|---|---|
| Brand | MESTA |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30.5×61 cm |
| Latime | 30.5 cm |
| Lungime | 61 cm |
| Tip produs | Travertin |
Treapta Travertin 150 x 33 x 2 mm
SKU:
4000000564843
182,50 leiBUC
| Gama | Travertin |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | MESTA |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 150×33 cm |
| Tip produs | Treapta |
| Grosime | 2 cm |
Masina de tuns iarba LM 1200, 1200W, 30litri, 3100 rtpm, latime de taiere 320mm, portocalie/negru EVOTOOLS
SKU:
5949094063568
343,50 lei
| Brand | EVOTOOLS |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu/Negru |
| Tip produs | Masina de taiat iarba |
| Greutate | 9.5 Kg |
| Putere | 1200 W |
| Volum | 300 ml |
| Tensiune | 230 V |
Masina de spalat cu presiune 230V 1400W 110 bar 390L/H G-S390-1400R
SKU:
6425266382761
357,00 leiBUC
| Putere | 1400 W |
|---|
Usa interior VIDORA 80 cm Steel Ash
SKU:
4000000564430
825,50 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 80 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior VIDORA 80 cm Silk Ash
SKU:
4000000564423
825,50 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Alb, Bej |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 80 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior VIDORA 70 cm Steel Ash
SKU:
4000000564416
825,50 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 70 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior VIDORA 70 cm Silk Ash
SKU:
4000000564409
825,50 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Alb, Bej |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 70 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior STILTON 80 cm Cement light
SKU:
4000000564393
897,00 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Gri deschis |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 80 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior STILTON 80 cm Castello caramel
SKU:
4000000564386
897,00 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 80 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior STILTON 80 cm Beton grafit
SKU:
4000000564379
897,00 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 80 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior STILTON 70 cm Cement light
SKU:
4000000564362
897,00 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Gri deschis |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 70 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior Stilton 70 cm Castello caramel
SKU:
4000000564355
897,00 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 70 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior STILTON 70 cm Beton grafit
SKU:
4000000564348
897,00 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 70 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior LIRA 80 cm Alb mat
SKU:
4000000564331
993,50 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 80 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior LIRA 70 cm Alb mat
SKU:
4000000564324
993,50 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 70 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |














