Catalog online
Gresie SG Ark Ivory 1. 60x120x0.7cm, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575025814
86,50 leiMP
| Gama | Ark |
|---|---|
| Culoare | Ivoar |
| Aplicabilitate | |
| Brand | QUA |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | DA |
| Design | Ciment |
| Grosime | 0.7 cm |
Gresie Cortes, model lemn, 9438, 20.4×120.4 cm, culoare bej, finisaj mat, 0.99 mp/cutie
SKU:
3800745943818
86,50 leiMP
| Gama | Cortes |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Set fierastrau gips carton 150 mm + cutit de vata minerala 480 mm TOPEX 10A725
SKU:
5902062032546
86,50 lei
Disc pentru fierastrau electric 190x30mm Graphite 57H676
SKU:
5902062576767
86,50 lei
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 57H676 |
Nivela aluminiu cu maner, 5 indicatori, 1000mm, LT16582
SKU:
6421948165820
86,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT16582 |
Gresie Artstone Ivory 2157, 60×120 cm, crem, finisaj mat, model ciment
SKU:
3800745215717
86,00 leiMP
| Gama | Artstone |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Kai |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Cutie Postala 240x310x120 cu 2 chei Evotools 644056
SKU:
5949034930639
86,00 lei
| Cod produs | 644056 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Piesa decorativa Nairobi Geometric Beige 4988, tip marmura, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745498813
86,00 leiMP
| Gama | NAIROBI |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Flora Light Blue 3276, tip marmura, 30×60 cm, albastru deschis
SKU:
3800745327618
86,00 lei
| Gama | DELICE |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Alpino Decor Brown 6050, tip lemn, 15.5×60.5 cm, maro
SKU:
3800745605013
86,00 leiMP
| Gama | Alpino |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Alpino Decor Beige 6049, tip lemn, 15.5×60.5 cm, bej
SKU:
3800745604917
86,00 leiMP
| Gama | Alpino |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Podele terasa wpc terra gri riflat 55715/1131
SKU:
6438214005223
86,00 lei
| Brand | Holver |
|---|---|
| Latime | 127.5 mm |
| Lungime | 3150 mm |
| Grosime | 28 mm |
| Greutate | 7.943 kg |
| Material | WPC |
Plafoniera LED Epsilon 15, 15W, 6400K, 185-265W, cod 027-004-0015, culoare Alb
SKU:
8680985551647
86,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 15 W |
| Cod produs | 027-004-0015 |
| Temperatura | 6400 K |
Gresie Alpino Decor Grey 6055, tip piatra, 15.5×60.5 cm, culoare gri
SKU:
3800745605518
86,00 leiMP
| Gama | Alpino decor |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta uni Faenza Red 4746, 25,5×75,5 cm, Rosu
SKU:
3800745474619
86,00 leiMP
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Rosu |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Oslo Gris 16.30X51.70 0.94mp/cut
SKU:
8429991496227
86,00 leiMP
| Gama | Oslo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.94 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Oslo Nogal 16.30X51.70 0.94mp/cut
SKU:
8429991496203
86,00 leiMP
| Gama | Oslo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.94 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Fargo Perla 16.3X51.70 0.94mp/cut
SKU:
8429991496173
86,00 leiMP
| Gama | Fargo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.94 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Fargo Mix 16.3X51.70 0.94mp/cut
SKU:
8429991496166
86,00 leiMP
| Gama | Fargo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.94 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Trimmer electric DEDRA DED8696, 350W, 22cm, gri, sistem TAP & GO, ergonomic
SKU:
5902628869609
85,50 lei
| Tip produs | Coasa electrica |
|---|---|
| Alimentare | La retea |
| Tip motor | Electric |
| Tip pornire | Manuala |
| Alte caracteristici | Maner ergonomic |
| Continut pachet | 1 x Motocoasa |
| Culoare | Gri |
| Putere | 350 W |
| Tensiune | 230 V |
| Nivel zgomot | 85 dB |
| Viteză maximă | 12000 |
| Latime taiere | 220 mm |
| Tip baterie | Fara acumulator |
| Lungime | 1800 mm |
| Latime | 220 mm |
| Inaltime | 1000 mm |
| Greutate | 1.3 Kg |
| Tip maner | Bucla |
| Viteza rotatie in gol | 12000 |
Gresie Alboran Natural 6596, 20.4×120.4 cm, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
3800745659610
85,50 leiMP
| Tip produs | Gresie si faianta |
|---|---|
| Model | Gresie, Placa ceramica exterior |
| Gama | Alboran |
| Utilizare | Exterior, Interior |
| Pentru | Baie, Balcon, Bucatarie, Camera de spalat rufe, Coridor / hol, Spatiu comercial, Sufragerie, Terasa, Toaleta oaspeti |
| Material | Ceramica portelanata glazurata |
| Culoare | Natural, Crem |
| Aspect | Imitatie de lemn |
| Finisaj | Mat |
| Dimensiune | 20.4 x 120.4 x 0.85 cm |
| Grosime | 0,85 cm |
| Anti-alunecare | R9 |
| Rezistent la inghet | Da |
| Potrivit pentru incalzire prin pardoseala | Da |
| Rectificata | Cant presat |
| Cantitate | 5 Bucati |
| MP/Cutie | 1,228 m2 |
| Greutate | 27,786 kg |
| Tara de origine | Bulgaria |
760074 MELLERUD SOLUTIE PT INDEPARTAREA SPUMEI POLIURETANICE SI GRAFITTI 0.5L
SKU:
4004666001476
85,50 lei
| Tip produs | Soda pentru curatare |
|---|---|
| Pentru | Indepartare |
| Greutate | 0,5 l |
Gresie rectificata Newport Full Lap 1, model marmura, 60×120 cm, alb
SKU:
8697497131236
85,50 leiMP
| Gama | Newport |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie tip lemn Sierra White 9207, 15×90 cm, Alb
SKU:
3800745920710
85,50 leiMP
| Gama | Sierra |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie tip lemn Sierra Grey 9208, 15×90 cm, Gri
SKU:
3800745920819
85,50 leiMP
| Gama | Sierra |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie tip lemn Sierra Brown 9209, 15×90 cm, Maro
SKU:
3800745920918
85,50 leiMP
| Gama | Sierra |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Pine Decking Brown 6069, tip lemn, 20,4×120,4 cm, culoare Maro
SKU:
3800745606911
85,50 leiMP
| Gama | Pine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Alboran Taupe tip lemn, 9448 20,4×120,4 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745944815
85,50 leiMP
| Gama | Alboran |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Pistol pentru aplicare spuma poliuretanica Top Tools 21B509
SKU:
5902062011183
85,50 lei
| Brand | Top Tools |
|---|---|
| Cod produs | 21B509 |
Cheie tub hex de impact adanca 3/4’x24mm YT-1124
SKU:
5906083911248
85,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1124 |
Broasca 85 butuc 4 chei 16.5 manere bronz EVP-SM85C/NI
SKU:
6421000036020
85,00 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Broasca |
| Cod produs | EVP-SM85C/NI |
| Brand | Everpro |
Gresie Islandia Abedul (REC) 20×120 1.21mp/cut
SKU:
8435728000742
85,00 leiMP
| Gama | Islandia |
|---|---|
| Brand | New Tiles |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |














