Catalog online
Gresie Eleganza Beige 60×120 cm VG06, bej, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991143275
87,00 leiMP
| Gama | Eleganza |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Gresie Dorset Taupe 60×120 cm EJ05, gri, bej, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991957346
87,00 leiMP
| Gama | Dorset |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Gresie Coralstone Marfil 60×120 cm EJ02, crem, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991966669
87,00 leiMP
| Gama | Coralstone |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Crema Marfi 1. Polished 60×120 cm TG01, crem, finisaj lucios, model ciment
SKU:
8429991111915
87,00 leiMP
| Gama | Crema |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Carcasa filtru Valrom 5” Ø1/2” pentru apă potabilă, racorduri incluse
SKU:
5945768007258
87,00 lei
| Tip produs | Filtru |
|---|---|
| Model | Carcasa cu racorduri, Carcasa filtru, Filtru de apa |
| Utilizare | Filtrare |
| Pentru | Conducta pentru apa potabila |
Faianta rectificata Tempera Onde Brown 4841, tip marmura, 24.4×74.4 cm, culoare maro
SKU:
3800745484113
87,00 leiMP
| Gama | Tempera Onde |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Tempera Onde Beige 4840, tip marmura, 24.4×74.4 cm, culoare bej
SKU:
3800745484014
87,00 leiMP
| Gama | Tempera Onde |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Tempera Brown 4827, tip marmura, 24.4×74.4 cm, culoare maro
SKU:
3800745482713
87,00 leiMP
| Gama | Tempera |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Tempera Beige 4826, tip marmura, 24.4×74.4 cm, culoare bej
SKU:
3800745482614
87,00 leiMP
| Gama | Tempera |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Goldie White, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb, finisaj mat
SKU:
3800745499117
87,00 leiMP
| Gama | Goldie White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie tip lemn Como Brown 9801, 15×90 cm, Maro
SKU:
3800745980110
87,00 leiMP
| Gama | Sierra |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Coada rotativa Leifheit Twist Evo pentru mop
SKU:
4006501891143
86,50 lei
| Tip produs | Coada |
|---|---|
| Utilizare | Interior |
| Material | Plastic Metal |
| Culoare | Gri Тurcoaz |
| Tip coada | Mop |
| Tip mop | Rotativ |
| Brand | Leifheit |
Gresie SG Ark Anthracite 1. 60x120x0.7cm, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575063847
86,50 leiMP
| Gama | Ark |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Brand | QUA |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | DA |
| Design | Ciment |
| Grosime | 0.7 cm |
Gresie SG Ark White 1. 60x120x0.7cm, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575096999
86,50 leiMP
| Gama | Ark |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | |
| Brand | QUA |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | NU |
| Design | Ciment |
| Grosime | 0.7 cm |
Gresie rectificata SG Cafe Travertino Lappato 1., model ciment, 60×120 cm, Maro, finisaj lucios
SKU:
8681575065131
86,50 leiMP
| Gama | Cafe |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | QUA |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Faianta Rectificata Legno Natural 6327, tip lemn, 24.4×74.4 cm, natural
SKU:
3800745632712
86,50 leiMP
| Gama | LEGNO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Rectificata Legno Grey 6352, tip lemn, 24.4×74.4 cm, gri
SKU:
3800745635218
86,50 leiMP
| Gama | LEGNO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Rectificata Legno Beige 6328, tip lemn, 24.4×74.4 cm, bej
SKU:
3800745632811
86,50 leiMP
| Gama | LEGNO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Rectificata Gioia White 6325, tip marmura, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745632514
86,50 leiMP
| Gama | GIOIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Rectificata Freya Anthracite 6324, tip marmura, 24.4×74.4 cm, gri inchis
SKU:
3800745632415
86,50 leiMP
| Gama | FREYA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Gioia Lines White 4993, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb, finisaj mat
SKU:
3800745499315
86,50 leiMP
| Gama | Gioia Lines White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie SG Gaios, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare alb, finisaj mat
SKU:
8681575069184
86,50 leiMP
| Gama | SG Gaios |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Ark Silver, dimensiune 60×120 cm, tip ciment, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8681575063809
86,50 leiMP
| Gama | SG Ark Silver |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Dormitor, Sufragerie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Fluxo, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare bej, finisaj mat
SKU:
8681575064981
86,50 leiMP
| Gama | SG Fluxo |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |














