Catalog online
PAHAR APA 36C. GLORY 6BUC/SET (91800) 7438
SKU:
3800864001840
26,00 lei| Tip produs | Pahar fara picior |
|---|---|
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Capacitate | 365 ml |
PAHAR PICIOR BERE ALB 36.5CL ARIADNE 6BUC/SET (92506) 1015
SKU:
3800864005367
45,00 lei| Tip produs | Pahar cu picior |
|---|---|
| Material | Sticla |
| Caracteristici cheie | Compatibil cu masina de spalat vase |
| Culoare | Transparent |
| Capacitate | 365 ml |
PAHAR VIN ALB 19CL GLORY 6BUC/SET (94300) 7718
SKU:
3800864002625
22,50 lei| Tip produs | Pahar fara picior |
|---|---|
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Capacitate | 190 ml |
PAHAR WHISKY ALB 29CL GLORY 6BUC/SET (93500) 7987
SKU:
3800864002403
25,00 lei| Tip produs | Pahar fara picior |
|---|---|
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Capacitate | 300 ml |
Panou de gard din teava amprentata Modern 1500 x 2000 mm
SKU:
4000000522379
1.168,50 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×2000 mm |
| Gama | MODERN |
| Material | Metal |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma BUTTERFLY 1500×1940 mm
SKU:
4000000529293
1.634,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | BUTTERFLY |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou LED 12W, rotund, aplicabil, lumina rece 6000K, 165-260V, cod 016-025-0012, Alb
SKU:
8680985510750
30,50 lei| Brand | |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 12 W |
| Cod produs | 016-025-0012 |
| Material | Metal, Plastic |
| Temperatura | 6000K |
Panou LED 18W, rotund, aplicabil, lumina rece 6000K, 220-240V, cod 016-025-0018, Alb
SKU:
8680985523538
41,00 lei| Brand | |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 18 W |
| Cod produs | 016-025-0018 |
| Material | Metal, Plastic |
| Temperatura | 6000K |
Panou LED Caroline 40W, rotund, 2800lm, 4200K, cod 185-264V, 016-025-0040, Alb
SKU:
8680985539294
209,50 lei| Brand | |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 40 W |
| Cod produs | 016-025-0040 |
| Material | Metal |
| Temperatura | 4200K |
Panou sandwich termoizolant acoperis 40 mm PUR, culoare 9002
SKU:
4000000508458
118,00 leim²| Brand | Topanel |
|---|---|
| Lungime | 6000 mm |
| Latime | 1000 mm |
| Culoare | Alb murdar – RAL 9002 |
Panou sandwich termoizolant perete 40 mm PUR, culoare 9002
SKU:
4000000510949
106,00 leim²| Brand | Topanel |
|---|---|
| Latime | 1000 mm |
| Lungime | 6000mm |
| Culoare | Alb murdar – RAL 9002 |
PANOU SPC ASH GREY VILO 30X60
SKU:
5905952288269
20,99 lei| Brand | vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Grosime | 0.4 cm |
PANOU SPC CALACATTA BLACK VILO 30X60
SKU:
5905952288238
20,99 lei| Brand | vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Grosime | 0.4 cm |
PANOU SPC CALACATTA WHITE VILO 30X60
SKU:
5905952288221
20,99 lei| Brand | vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Grosime | 0.4 cm |
PANOU SPC CONCRETE LIGHT VILO 30X60
SKU:
5905952288245
20,99 lei| Brand | vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Grosime | 0.4 cm |
Panou SPC Perete 506 Sugar Oak 965x2800x3mm
SKU:
4000000582120
262,00 leiMP| Gama | Sugar |
|---|---|
| Culoare | Maro deschis |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Lemn |
Panou SPC Perete 705 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582236
262,00 leiMP| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 801 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582229
262,00 leiMP| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 805 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582212
262,00 leiMP| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 808 Concrete 965x2800x3mm
SKU:
4000000582205
262,00 leiMP| Gama | Botticino |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 811 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582199
262,00 leiMP| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 821 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582182
262,00 leiMP| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 833 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582168
262,00 leiMP| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 879 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582144
262,00 leiMP| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panza circulara pentru lemn, Vidia, 350 mm
SKU:
5949034901691
135,50 lei| Cod produs | 638006 |
|---|---|
| Brand | Evotools |


































