Catalog online
Robinet Comfort combinat 1/2″-3/8″, 035510699
SKU:
4021163129991
135,00 lei
| Brand | UNIPREST INSTAL |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet Comfort combinat 1/2″-1/2″, 035690699
SKU:
4021163158410
133,50 lei
| Brand | UNIPREST INSTAL |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sferic gaz 3/4″, cu piulita pivotanta si fluture aluminiu, ORION 3403100
SKU:
5902273545910
135,50 lei
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet clatire sub presiune pentru pisoar, ATS001
SKU:
8594045931525
192,00 lei
| Brand | POLTERGEIST SRL |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet fonta 2″, pentru racordarea furtunului cu cuplaj rapid, VIKING 1297150
SKU:
5902273533047
251,50 lei
| Brand | Melinda Instal |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sfera 2-1/2″ FF, cu maner, RB-LDFF212A/ER-LDFF212A
SKU:
6421000000892
348,50 lei
| Brand | Everpro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sfera 3″ FF, cu maner, RB-LDFF3A/ER-LDFF3A
SKU:
4000000433460
495,50 lei
| Brand | Everpro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Baterie stativa bucatarie Square BAQ4 FERRO
SKU:
5902194946643
303,50 leiBUC
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Baterie bucatarie |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Tip pipa | Pivotanta |
| Greutate | 1.3965 kg |
| Cod model | BAQ4 |
| Material | Alama |
Baterie stativa bideu Vasto BVA6 FERRO
SKU:
5901095652455
203,00 leiBUC
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Baterie bideu |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Tip pipa | Fixa |
| Greutate | 1.0165 kg |
| Cod model | BVA6 |
| Material | Alama |
Baterie stativa bucatarie, pipa lunga Stillo BSL4 FERRO
SKU:
5902194929851
171,00 leiBUC
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Baterie bucatarie |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Tip pipa | Pivotanta |
| Greutate | 0.8835 kg |
| Cod model | BSL4 |
| Material | Alama |
Gresie SG Shellstone 1. Outdoor Beyaz 60x60x2cm S04BD63D1X10M0 0.73mp/cut
SKU:
8681575086754
130,00 leiMP
| Gama | SG Shellstone |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Design | Piatra |
Gresie SG Ark Ivory 1. Outdoor Beyaz 60x60x2cm S04BD060I0X10M0 0.73mp/cut
SKU:
8681575028112
130,00 leiMP
| Gama | SG Ark |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | |
| Design | Piatra |














