Catalog online
- Nu poți să adaugi cantitatea „Piesa decorativa Izola Tulip Green 2711, tip decor, 50x50 cm, verde” în coș deoarece stocul este insuficient (0.01 rămase).
Faianta Aragon Beige 450x150x9mm
SKU:
5903263448860
89,00 leiMP
| Gama | Aragon |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 15×45 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Grosime | |
| Design | Piatra |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |
DANKE 09 EMAIL USCARE RAP MARO DESCHIS 2.5L
SKU:
5946062001553
89,00 lei
| Brand | Danke |
|---|---|
| Culoare | maro |
| Aplicabilitate | pensula / pulverizare / trafalet |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
DANKE 07 EMAIL USCARE RAP VERDE INCHIS 2.5L
SKU:
5946062001492
89,00 lei
| Brand | Danke |
|---|---|
| Culoare | verde |
| Aplicabilitate | pensula / pulverizare / trafalet |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
Faianta rectificata Marble Athena White 3389, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745338911
89,00 leiMP
| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Marble Venato White 3387, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745338713
89,00 leiMP
| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Marble Green 3392, model marmura, 24.4×74.4 cm, verde
SKU:
3800745339215
89,00 leiMP
| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Marble Viola Bordo 3393, model marmura, 24.4×74.4 cm, rosu
SKU:
3800745339314
89,00 leiMP
| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bordo |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Marble Athena Diamond White 3390, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745339017
89,00 leiMP
| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Marble Venato Diamond White 3388, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745338812
89,00 leiMP
| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Cemento Perla White 3394, model ciment, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745339413
89,00 leiMP
| Gama | Cemento |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Cemento Salvia Green 3400, model ciment, 24.4×74.4 cm, verde
SKU:
3800745340013
89,00 leiMP
| Gama | Cemento |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Cemento Perla Diamond White 3395, model ciment, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745339512
89,00 leiMP
| Gama | Cemento |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa ramificatie canal redusa D200/160-87
SKU:
5948784005581
89,00 lei
| Brand | Valrom |
|---|---|
| Dimensiuni | D200/160-87 |
Chit rosturi pentru gips-carton FUGENFULLER KNAUF 25KG
SKU:
6425440000108
89,00 lei
| Brand | Knauf |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 0.3-0.5 |
| Greutate | 25 |
Faianta maro interior / exterior RODENO MIX model marmorat 23×46 cm
SKU:
8432597560186
89,00 leiMP
| Gama | RODEO |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.46 |
| Dimensiune | 23×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta bej interior / exterior PIEDRA NATURAL model piatra 32×46 cm
SKU:
8432597557827
89,00 leiMP
| Gama | Piedra |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.41 |
| Dimensiune | 32×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |
Extractor rulmenti 3 brate 4″/100mm -2,5t YT-2520
SKU:
5906083925207
89,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2520 |
Lampa de lucru portabilă E27 60W portocalie metal/plastic cu cablu 10m 00-570
SKU:
5205014002162
88,50 lei
| Material | metal + plastic |
|---|---|
| Culoare | portocaliu |
| Tipul duliei | E27 |
| Putere | 60 |
| Grad de protectie | IP20 |
MF0011-54077 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUMINA RECE 30W SE include taxa verde 0.60 lei fara TVA
SKU:
6421806116896
88,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
Piesa decorativa Izola Tulip Green 2711, tip decor, 50×50 cm, verde
SKU:
3800745271157
88,50 leiSET
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 50×50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie Nat Black Marble, model marmura, 60×120 cm, finisaj mat, culoare neagra
SKU:
8698541058592
88,50 leiMP
| Gama | Nat Black Marble |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Spatii comerciale |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |














