Catalog online
Robinet sferic alama cu maner 1-1/4″FF RB-LDFF114A/ ER-LDFF114A
SKU:
6421000000861
90,00 lei| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDFF114A |
| Brand | Everpro |
Plafoniera Big Ufo Zagrep, culoare Nuc, cod 400.031.104, 377 mm
SKU:
8699490902899
90,00 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb, Maro |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 2×26 W |
| Cod produs | 400.031.104 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Gresie Nordic model piatra, 60×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745972313
90,00 leiMP| Gama | Nordic |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Gradina, Exterior, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Capitol Vison 60×120 cm, bej, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273368304
89,50 leiMP| Gama | Capitol |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata Capitol Light Grey 60×120 cm, gri deschis, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273441908
89,50 leiMP| Gama | Capitol |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata Capitol Grey 60×120 cm, gri, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273367307
89,50 leiMP| Gama | Capitol |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
35D855 Set 6 chei inelare cotite 6-17 mm
SKU:
5902062044310
89,50 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Material | otel crom-vanadium |
Gresie SG Miracle Full Lap 1. 60×120 cm, negru, finisaj lucios
SKU:
8681575058119
89,50 leiMP| Gama | SG Miracle |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Perete, Podea |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Piesa decorativa Izola Tulip Lila 2713, tip decor, 50×50 cm, violet
SKU:
3800745271355
89,50 leiSET| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Culoare | Violet |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 50×50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie portelanata tip marmura River Grey 60×120 cm, 606272
SKU:
8698541059315
89,50 leiMP| Gama | River |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Invisible Gray model marmura, 60×120 cm, culoare gri, finisaj lucios
SKU:
8698541060557
89,50 leiMP| Gama | Invisible |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Piesa decorativa 4878 Tessuto Patchwork Cream tip textil, 30 x 60 cm, culoare crem
SKU:
3800745487817
89,50 leiMP| Gama | Tessuto Patchwork Cream |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Textil |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie Dione Hex Beige 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925975861
89,50 leiMP| Gama | Dione |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata lucioasa maro/auriu tip marmura Siena, 60×120 cm, cod SIE1
SKU:
8698853155019
89,50 leiMP| Gama | Siena |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Auriu, Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cleste strangere coliere furtun, 4.5 mm YT-0647
SKU:
5906083906473
89,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0647 |
Furtun nivel diverse dimensiuni LT16001, LT16002
SKU:
6421948160023
89,50 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT16001, LT16002 |
DANKE 11 EMAIL USCARE RAP ALBASTRU INCHIS 2.5L
SKU:
5946062001614
89,00 lei| Brand | Danke |
|---|---|
| Culoare | albastru |
| Cantitate | 2.5 L |
| Aplicabilitate | pensula / pulverizare / trafalet |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
| Temperatura de lucru (grade C) | min. 5 |
CORP CIL LED APARENT ,IP65 20W NV-4201.2011 EL0031546 include taxa verde 3.50 lei fara TVA
SKU:
5949027074395
89,00 lei| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Corp de iluminat pentru spatii cu umezeala |
| Pentru | Iluminat tehnic |
| Lungime | 600 mm |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Tensiune | 230 V |
| Greutate | 0,85 kg |
Gresie Mossa Honey 600x110x8mm
SKU:
5903313360982
89,00 leiMP| Gama | Mossa |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 11×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Lemn |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Mossa Brown 600x110x8mm
SKU:
5903313361002
89,00 leiMP| Gama | Mossa |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 11×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Lemn |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Mossa Beige 600x110x8mm
SKU:
5903313360968
89,00 leiMP| Gama | Mossa |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 11×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Lemn |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Faianta Aragon Natura 450x150x9mm
SKU:
5903263448815
89,00 leiMP| Gama | Aragon |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 15×45 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Grosime | |
| Design | Piatra |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Faianta Aragon Brick 450x150x9mm
SKU:
5903263448822
89,00 leiMP| Gama | Aragon |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 15×45 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Grosime | |
| Design | Piatra |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |





































