Catalog online
Gresie Sagano Oak Dark Line, model lemn, 60×120 cm, maro inchis
SKU:
8698541068560
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro inchis |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Sagano Noce Dark Line, model lemn, 60×120 cm, maro
SKU:
8698541068584
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Sagano Gray Dark Line, model lemn, 60×120 cm, gri inchis
SKU:
8698541068645
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Brugge Gray, model ciment, 30×60 cm, gri
SKU:
8698541071706
| Gama | Brugge |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Ibiza Sugar, model ciment, 30×60 cm, verde
SKU:
8698541037238
| Gama | Ibiza |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Traverten Beige Matt, model ciment, 60×120 cm, bej
SKU:
8698541075445
| Gama | Traverten |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Tropical Green-White Full Lapp, model decor, 60×120 cm, alb-verde
SKU:
8698541060670
| Gama | Tropical |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb, Verde |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Newport Full Lap 1, model marmura, 60×120 cm, alb
SKU:
8697497131236
Gresie Sakura 1, model lemn, top parchet, 61x61x7 cm, maro
SKU:
8697497150855
Gresie Picasso Blue 1, model lemn, 15×60 cm, albastru
SKU:
8697497098195
Gresie Picasso Tinder 1, model lemn, 15×60 cm, maro
SKU:
8697497099246
Gresie rectificata Loreto Dark Mat 1, model piatra, 60×60 cm, bej
SKU:
8697497161110
| Gama | Loreto |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Bej, Gri inchis |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Nitro NIT1, model mozaic, 45×45 cm, gri
SKU:
8698853206711
| Gama | Nitro |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Mozaic |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Anfora Light Grey, model ciment, 30×60 cm ANF1, gri deschis
SKU:
8698853187713
| Gama | Anfora |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Anfora Grey, model ciment, 30×60 cm, ANF2, gri
SKU:
8698853187812
| Gama | Anfora |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Anfora Cream, model ciment, 30×60 cm, ANF3, crem
SKU:
8698853187911
| Gama | Anfora |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Kaya Grey, model piatra, 30×60 cm, KAY2, gri
SKU:
8698853117819
| Gama | Kaya |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 6283 Denver Beige, model lemn, tip parchet, 15.5×60.5 cm, Bej
SKU:
3800745628319
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 6428 Denver Shabby, model lemn, tip parchet, Chic Beige, 15×60.5 cm
SKU:
3800745642810
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 6284 Denver Grey, model lemn, tip parchet, 15.5×60.5 cm, gri
SKU:
3800745628418
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 6577 Tavolato Grey, model lemn, 15.5×60.5 cm, gri
SKU:
3800745657715
| Gama | Tavolato |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 6548 Denver Fossil Brown, model lemn, tip parchet, 15.5x60x5 cm, maro
SKU:
3800745654813
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Rumeli White, model caramida, 30×60 cm, RUM1, alb
SKU:
8698853176816
| Gama | Rumeli |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Caramida |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Rumeli Cotto, model caramida, 30×60 cm, RUM3, maro
SKU:
8698853176618
| Gama | Rumeli |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Caramida |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Parchet Loft House K288, clasa 32, grosime 8 mm, culoare maro
SKU:
8680734030966
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| MP/Cutie | 2.22 |
| Clasa | 32 |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
Parchet Nevis Stejar 12mm, K278, AC6-33
SKU:
5907555425737
Parchet Dab Calverton Stejar, 8mm, K462, AC5-33
SKU:
5907555426093
Parchet Fayola Stejar, 12mm, K405, AC6-33
SKU:
5907555425744
Parchet Atlantic, 12mm, K336, AC5-33
SKU:
4042456139220
Parchet laminat Arya, 8mm, VNS-74C, AC5-33, Yildiz
SKU:
8698555017356
Gresie Kilyos Brown KIL1, 45×45 cm, maro, finisaj mat
SKU:
8698853183616
| Gama | Kilyos |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.83 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Set Baza seria 005-Eco 51cm Heart Alb cu Lavoar Heart 51cm 16720/6610 + 18991/18801
SKU:
6423093167209
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza 2 usi, 1 sertar cu Lavoar dreptunghiular 60 cm, 502
SKU:
5945846036910
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza 2 usi, 2 sertarec cu Lavoar dreptunghiular cm 80 504
SKU:
5945846036934
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 780-60cm Negru sertar 18692 cu Lavoar
SKU:
6423093178649
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 153 60cm capucino cu Lavoar 7060 60cm 17818
SKU:
6423093178182
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 286 60 cm Wenge cu Lavoar 8060 18576
SKU:
6423093167780
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 730 60cm suspendata cu sertare alb rustic si Lavoar Sava 2060 60cm 18551
SKU:
6423093066236
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |





















































