Catalog online
- Regret, acest produs nu poate fi cumpărat.
Polizor Unghiular 125MM DWE4057 M14 turatie fixa 11800rpm 800W DEWALT include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5035048633847
468,50 lei
| Greutate | 1.80 |
|---|---|
| Tip produs | Polizor unghiular |
| Brand | DeWalt |
| Culoare | Galben |
9558HNRG POLIZOR UNGHIULAR 840W 125MM 2.1KG RANFORSAT include taxa verde 4 lei fara TVA
SKU:
088381808828
414,50 lei
| Tip produs | Slefuitor/polizor |
|---|---|
| Model | Polizor unghiular |
| Pentru | Degrosare, Taiere/debitare, Slefuire |
| Greutate | 2,1 kg |
HP0300 MASINA GAURIT PERCUTIE 320W 2 TREPTE VITEZA include taxa verde 4 lei fara TVA
SKU:
088381885935
418,50 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Model | HP0300 |
Gresie rectificata Terra Bone TER1 60×120 cm, model piatra, be-deschis, finisaj mat
SKU:
8698853221912
80,00 leiMP
| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Be-Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living, Terasa |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Terra Grey TER2 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8698853222018
80,00 leiMP
| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living, Terasa |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Aden Light Grey ADE1 60×120 cm, model marmura, gri deschis, finisaj lucios
SKU:
8698853207312
83,00 leiMP
| Gama | Aden |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Savona Grey SAO2 60×120 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853223213
83,00 leiMP
| Gama | Savona |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Terra Beige TER3 60×120 cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8698853222117
80,00 leiMP
| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living, Terasa |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Benelux Grey 1. 60x60x2 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8681575023957
130,00 leiMP
| Gama | Benelux |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Stark Smoke Rec (Urban Stone Pearl) 1. 60x60x2 cm, model piatra, alb, finisaj mat
SKU:
8681575040060
130,00 leiMP
| Gama | Stark |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Natura Wood Oak Rec R-11 1. 60x60x2 cm, model piatra, maro, finisaj mat
SKU:
8697497179269
130,00 leiMP
| Gama | Natura |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Sg Work Cemento 1. 60x60x2 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8681575072245
130,00 leiMP
| Gama | Work |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Termostat de imersie EVP-TI include taxa verde 0.75 lei fara TVA
SKU:
6421000016091
66,00 lei
| Greutate | 0.27 |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
| Brand | Everline |
| Material | Metal/Plastic |
| Culoare | Alb |
TERMOSTAT MECANIC BM-01 TR92 91180 incl taxa verde 0.12lei fara tva
SKU:
6426206700317
55,00 lei
| Greutate | 0.14 |
|---|---|
| Tip produs | Termostat centrala |
Gresie rectificata Classica Aqua – High Glossy 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb-bleu
SKU:
4000000577553
81,00 leiMP
| Gama | Classica |
|---|---|
| Culoare | Alb-Bleu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Pearl Statuario – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb
SKU:
4000000577546
97,00 leiMP
| Gama | Pearl |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Panda White – Special High Glossy 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb-negru
SKU:
4000000577539
81,00 leiMP
| Gama | Panda |
|---|---|
| Culoare | Alb-Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Atomic Blue – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare albalbastru
SKU:
4000000577522
97,00 leiMP
| Gama | Atomic |
|---|---|
| Culoare | Alb-Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Oren Travertino – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare bej
SKU:
4000000577515
97,00 leiMP
| Gama | Oren |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Camel Gold – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb-bej
SKU:
4000000577492
97,00 leiMP
| Gama | Camel |
|---|---|
| Culoare | Alb-Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
A9 APLATENCOPLAST SILICON A9 SC2 SANDRE 24KG 5756783
SKU:
5948596021380
192,00 lei
| Tip produs | Tencuiala |
|---|---|
| Model | Tencuiala decorativa striata |
| Pentru | Exterior |
| Material | Emulsie cu rasina pe baza de silicon |
| Culoare | Alb, Gri |
| Greutate | 24 kg |
INCARCATOR DE RETEA USB,2.4A – SA 24USB include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
5999084949129
47,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 100 – 240 V |
MISAVAN INFINEZZA HARTIE IG PARFUMATA 3STR ALOE VERA 8BUC/SET 90027604
SKU:
6422768061644
17,50 lei
| U.M. | set |
|---|
Lampa Solara Camping cu Incarcator Telefon 3000070 include taxa verde 0.5 lei fara TVA
SKU:
6426315002616
84,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
Furtun flexibil dus conic, PVC 150 cm, negru/crom W43
SKU:
5902194985642
46,50 lei
| Material | PVC |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru |
MECANISM UNGHIULAR 4688000
SKU:
4006885468801
109,00 lei
| Material | Plastic, Zinc turnat sub presiune |
|---|---|
| Greutate | 0,3 kg |
| Diametru | 36 mm |
| Lungime | 161 mm |
Rigola/ Canal Dus Fit&Go 550MM cu Grila Dubla Crom Mat/Placi C APZ13 Double9-550 ALCA259
SKU:
8595580571443
863,50 lei
| Tip produs | Rigola dus completa |
|---|---|
| Pentru | Dus |
SAVANA BAZA ULTRAREZIST PASTEL EXT/INT 2.25L
SKU:
5948596010971
111,00 lei
| Greutate | 3.40 |
|---|---|
| Tip produs | Baza pastel |
| Brand | Savana |
| Culoare | Alb |
| Volum | 2,25 L |














