Catalog online
Gresie Galaxy Turqoise model marmura 60×120 cm, finisaj lucios, culoare turcoaz
SKU:
8698541047381
92,50 leiMP| Gama | Galaxy |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Turcoaz |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Asturia tip lemn, 9441 20,4×120,4 cm, culoare gri
SKU:
3800745944112
92,50 leiMP| Gama | Asturia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Vopsea Savana superlavabila, superalba, interior 2.5l
SKU:
6420319731015
92,50 lei| Brand | Savana |
|---|---|
| Cantitate | 2.5 L |
Cheie tub hex de impact adanca 3/4”x36mm YT-1136
SKU:
5906083911361
92,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1136 |
Cheie pentru filtru de ulei cu banda, 100-200mm, Yato YT-0825
SKU:
5906083908255
92,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0825 |
Piesa decorativa Bianco Art White 4736, 25.5×75.5 cm, Alb
SKU:
3800745473612
92,00 leiMP| Gama | Bianco |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Geometric |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie District Grey 6167, tip ciment, 60×60 cm, culoare gri
SKU:
3800745616712
92,00 leiMP| Gama | District |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
PIPA FLEXIBILA PENTRU BATERIE BUCATARIE ZUMBA,GRI W100S-B
SKU:
5902194954297
91,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | gri |
Gresie portelanata rectificata Sagano tip parchet, 20×120 cm, culoare Gri
SKU:
8698541055003
91,50 leiMP| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Cutie postala 310x230x80 L[mm]: 200; H[mm]: 310; B[mm]: 80 EVOTOOLS 644059
SKU:
5949034930660
91,50 leiGresie Aspen Gray, model ciment, ASP03, 60×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8691273435709
91,00 leiMP| Tip produs | Gresie |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Gri inchis |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Design | Ciment |
| Finisaj | Mat |
Faianta rectificata tip marmura, Vernazza Negro 30×90 cm, finisaj mat
SKU:
8432597572721
91,00 leiMP| Gama | Vernazza |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata tip marmura, Vernazza Blanco 30×90 cm, finisaj mat
SKU:
8432597572691
91,00 leiMP| Gama | Vernazza |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa ramificatie canal redusa D200/110-45
SKU:
6424976003386
91,00 lei| Brand | Valrom |
|---|---|
| Dimensiuni | D200/110-45 |
Gresie rectificata District Beige 6166, tip ciment, 60×60 cm, culoare bej
SKU:
3800745616613
91,00 leiMP| Gama | District |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Aspen White, model ciment, ASP01, 60×60 cm, culoare alb, finisaj mat, 1,45 mp/cutie
SKU:
8691273435501
91,00 leiMP| Gama | Aspen |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Exterior, Living, Hol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pine Decking Grey tip piatra, 20,4×120,4 cm, culoare gri
SKU:
3800745606713
91,00 leiMP| Gama | Pine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
MF0011-11186 CORP ILUM. IND.IP65 PT.TUB LED T8 2X120 CM include taxa verde 1.30 lei fara TVA
SKU:
6421806114984
90,50 lei| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Corp de iluminat pentru spatii cu umezeala |
| Pentru | Iluminat tehnic |
Adaptor universal cu mecanism scurt TGM-144444
SKU:
3800155544445
90,50 lei| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Adaptor robinet |
| Cod produs | TGM-144444 |
| Brand | Everpro |
Parchet AGT Effect Premium 12mm 33 AC5 PRK911 4v Elbruz
SKU:
8681311310891
90,50 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1195 x 189 mm |
| Cod produs | PRK911 |
| Material | HDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 33 AC5 |
Piesa decorativa Glossy Patchwork Yellow 4763, tip decor, 25.5×75.5 cm, galben
SKU:
3800745476316
90,50 leiMP| Gama | WHITES |
|---|---|
| Culoare | Galben |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie portelanata Nordic tip piatra, 60×60 cm, culoare gri deschis, finisaj mat
SKU:
3800745972115
90,50 leiMP| Gama | Nordic |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Gradina, Exterior, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Istanbul Light Gray Matt 22790311 60×120 cm, model piatra, gri deschis, finisaj mat
SKU:
8698541038570
90,00 leiMP| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Spatii comerciale, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Istanbul Gray Matt 22790411 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8698541047480
90,00 leiMP| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Spatii comerciale, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Istanbul Black Matt 22790211 60×120 cm, model piatra, negru, finisaj mat
SKU:
8698541059025
90,00 leiMP| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Spatii comerciale, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |










































