Catalog online
Cutie Postala 230x335x100 cu 2 chei, Evotools 644145
SKU:
5949034974046
94,50 lei| Cod produs | 644145 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Sarpe tevi 8m, diametru 9mm, varf tip cui 1″ LT55878
SKU:
6421948558783
94,50 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT55878 |
Gresie rectificata Fortuna Full LAP 1, model marmura, 60×120 cm, Albastru, finisaj lucios
SKU:
8697497133728
94,49 leiMP| Gama | Fortuna |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Lucios |
137.5021 INTRERUPATOR DUBLU PT 1P 10A CU PROTECTIE
SKU:
8001636209951
94,00 lei| Tip produs | Intrerupatoare & comutatoare |
|---|---|
| Model | Intrerupator dublu |
| Pentru | Exterior, Incapere umeda |
NIVELA 60CM ANTISOC 2 FIOLE STANLEY STHT143103
SKU:
3253561431036
94,00 lei| Material | Aluminiu |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru/galben |
Gresie rectificata 3695 Breeze White Matt 60×120 cm, model marmura, alb
SKU:
3800745369519
94,00 lei| Tip produs | Gresie |
|---|---|
| Gama | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Buc/Cutie | 2 |
| Greutate | 28.5 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Tilia Structure Brown 3519, 60×120 cm, rectificata, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
3800745351910
94,00 leiMP| Gama | Tilia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Grosime | 9 mm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificare | Da |
Gresie rectificata Tilia Structure Beige 3518, 60×120 cm, model lemn, bej, finisaj mat
SKU:
3800745351811
94,00 leiMP| Gama | Tilia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa |
| Design | Lemn |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Grosime | 9 mm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificare | Da |
Gresie rectificata 3517 Tilia Structure Natural 60×120 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745351712
94,00 leiMP| Gama | Tilia |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Dormitor, Living, Hol, Dressing |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie rectificata 3516 Tilia Brown 60×120 cm, model lemn, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745351613
94,00 leiMP| Gama | Tilia |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Dormitor, Living, Hol, Dressing |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie rectificata 3515 Tilia Beige 60×120 cm, model lemn, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745351514
94,00 leiMP| Gama | Tilia |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Dormitor, Living, Hol, Dressing |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie rectificata 3514 Tilia Natural 60×120 cm, model lemn, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745351415
94,00 leiMP| Gama | Tilia |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Dormitor, Living, Hol, Dressing |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie 3635 Tilia Chevron Natural 600 x 1200 1.45mp/cut
SKU:
3800745363517
94,00 leiMP| Gama | Tilia |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie rectificata 3637 Tilia Chevron Brown, model lemn, 60×120 cm, Maro, finisaj mat
SKU:
3800745363715
94,00 leiMP| Gama | Tilia |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Design | Lemn |
| Finisaj | Mat |
Gresie rectificata 3636 Tilia Chevron Beige, model lemn, 60×120 cm, Bej, finisaj mat
SKU:
3800745363616
94,00 leiMP| Gama | Tilia |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Design | Lemn |
| Finisaj | Mat |
Piesa decorativa rectificata Essenza Geometric Cream 3274, tip marmura, 30×60 cm, crem
SKU:
3800745327410
94,00 lei| Gama | ESSENZA |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
PACHET INNENWEISS INTERIOR 8.5L + Amorsa conc 0.9l
SKU:
5948596014207
93,50 lei| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Utilizare | casnica; pe gleturi, gips carton, tencuieli de var si ciment, beton si alte suporturi minerale |
| Aplicabilitate | pensula / pulverizare / trafalet |
Robinet inchidere 3/4″, cu piulita pivotanta, DN20 PN25, SPIN 1473790
SKU:
5902273556756
93,50 lei| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Piesa decorativa Dec Dune Statuario, model marmura, A071, 25×75 cm, culoare alb, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562845
93,50 leiMP| Gama | Decorado Dune |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Dimensiune | 25×75 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Atlas Hexa Kaoba (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259935988
93,50 leiMP| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Blanco (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259935100
93,50 leiMP| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Gris (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259995081
93,50 leiMP| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Beige (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259995074
93,50 leiMP| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Siena (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259935148
93,50 leiMP| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Rlv Dorset Taupe 60×120 cm EJ01, gri, bej, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991180447
93,00 leiMP| Gama | RLV Dorset |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Gresie Rlv Dorset Blanco 60×120 cm EJ01, crem, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991180454
93,00 leiMP| Gama | RLV Dorset |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
SET MECANISM WC CU ACT. SIMPLA SI ALIMENTARE LATERALA SA2000 3/8″ A15
SKU:
8594045930245
93,00 lei| Brand | Komfort |
|---|---|
| Model | SA2000 |
| Culoare | alb |
Ventilator axial de perete Fan-Helix 15cm, Alb
SKU:
8699490908488
93,00 lei| Model | 500.000.006 |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 150 m3/h |
| Montaj | Perete, Plafon, Tavan fals |
| Material | Plastic |
Gresie Delmar Rec 60X120 cm model marmura 55016642RN
SKU:
8697819040260
93,00 leiMP| Gama | Delmar |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Rectificata Rain Forest 60X120 cm model marmura 55016859RN
SKU:
8697819040253
93,00 leiMP| Gama | Rain |
|---|---|
| Culoare | Verde-Negru |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Arzator Gaz Patrat 4 kW, Evotools – 681482
SKU:
5949094059547
93,00 lei| Cod produs | 681482 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Dispozitiv imprastiat seminte si ingrasamant cellfast, 3.6 m latime lucru, 3 l capacitate 42-204
SKU:
5907512603079
93,00 lei| Brand | Cell-Fast |
|---|














































