Catalog online
Gresie Zigana Oak 1 15×60 cm, model lemn, finisaj mat, culoare stejar
SKU:
8697497098102
58,00 leiMP
| Gama | Zigana |
|---|---|
| Culoare | Stejar |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Terasa |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 15×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Design | Lemn |
Ventilator axial de perete Fan 15cm, Alb
SKU:
8699490905104
84,50 lei
| Model | 500.000.150 |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 150 m3/h |
| Montaj | Perete, Plafon, Tavan fals |
| Dimensiuni | 20.5×20.5×8 cm |
| Material | Plastic |
Ventilator axial de perete 15cm, Silver
SKU:
8699490908525
104,00 lei
| Model | 500.040.006 |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 150 m3/h |
| Montaj | Perete, Plafon, Tavan fals |
Ventilator 100LD Diametru 100MM Vents
SKU:
4823016232816
107,00 lei
| Model | 100 LD |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 88 m3/h |
| Greutate | 0.6 kg |
| Montaj | Perete |
| Dimensiuni | 152x120x126 mm |
| Material | Plastic |
Ventilator tavan/perete/geam Inel + Plasa 22W, MF0008-00150
SKU:
6421806091056
134,00 lei
| Model | MF0008-00150 |
|---|---|
| Diametru | |
| Montaj | Tavan, Perete, Geam |
| Material | Plastic |
Ventilator 125LDA Diametru 125MM Aluminiu Vents
SKU:
4823016252449
193,00 lei
| Model | 125 LDA |
|---|---|
| Diametru | |
| Debit maxim de aer | 167 m3/h |
| Greutate | 0.74 kg |
| Montaj | Perete |
| Dimensiuni | 177x140x135 mm |
| Material | Aluminiu |














