Catalog online
Gresie Marea Beyaz rectificata 55015330RN, 60×120 cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697819039204
97,00 leiMP| Gama | Marea |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
GRILL SCHMITTER AL TURNAT CERAMIC 28x28CM 343.28 33109
SKU:
5948736004549
97,00 lei| Tip produs | Fara capac |
|---|---|
| Continut pachet | 1 x Tigaie |
| Forma | Patrat |
| Material | Ceramica |
| Material corp | Ceramica |
| Alte caracteristici | Suprafata antiaderenta |
| Culoare | Mov |
| Adancime | 4 cm |
| Lungime | 28 cm |
| Latime | 28 cm |
| Diametru | 28 cm |
Gresie Rectificata Opal Bone Nano 60×120 cm model marmura 55012938RN
SKU:
8697819038601
97,00 leiMP| Gama | Opal |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Rectificata Marea Dark Gray 60×120 cm model marmura 55015333RN
SKU:
8697819037611
97,00 leiMP| Gama | Marea |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie portelanata rectificata Tarragona tip lemn, 20×120 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745994018
97,00 leiMP| Gama | Tarragona |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Tapet caramida Home Design cod 428063, 10 x 0.53 m
SKU:
4000441428063
Prețul inițial a fost: 97,00 lei.97,00 leiPrețul curent este: 97,00 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
MF0012-03641 PRELUNGITOR 1xSHUKO PROF 3×1.5 MM 10 M include taxa verde 1.00 lei fara TVA
SKU:
6421806126611
96,50 lei| U.M. | buc |
|---|
Piesa decorativa Goldie Mix White 4994, tip marmura, 24.4×74.4 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745499414
96,50 leiMP| Gama | Goldie Mix White |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Menghina de banc pentru modelism 75mmTOPEX 07A307
SKU:
5902062043863
96,50 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 07A307 |
| Culoare | Galben |
Robinet dublu serviciu 3/4″x13mm, alama lucioasa, 0710246
SKU:
4019305349888
96,00 lei| Brand | Hydrosystems |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Piesa decorativa Tempera Print Beige 4842, tip marmura, 24.4×74.4 cm, bej
SKU:
3800745484212
96,00 leiMP| Gama | TEMPERA |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie SG Venecia, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
8681575064677
96,00 leiMP| Gama | SG Venecia |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Extractor rulmenti 2 brate, 6″ 150mm, 6T Yato YT-2517
SKU:
5906083925177
96,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2517 |
Dulap electric Comtec MF0015-40020 ABS gri deschis IP65 350x250x150 mm
SKU:
6421806350016
95,50 lei| Gama | Comtec |
|---|---|
| Culoare | gri deschis RAL 7035 |
| Dimensiuni | 35 x 25 x 15 |
| Material | ABS |
| Curent nominal (A) | 800 |
| Grad de protectie | IP65 |
| Cod produs | MF0015-40020 |
Piesa decorativa Legno Mix Grey 4999, tip lemn, 24.4×74.4 cm, gri
SKU:
3800745499919
95,50 leiMP| Gama | LEGNO |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Legno Leaves Natural 3280, tip lemn, 24.4×74.4 cm, natural
SKU:
3800745328011
95,50 leiMP| Gama | LEGNO |
|---|---|
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Gioia Hexagones White 4996, tip marmura, 24.4×74.4 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745499612
95,50 leiMP| Gama | Gioia Hexagones White |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Faianta rectificata tip marmura Livorno Gris 30×90 cm, finisaj lucios
SKU:
8432597576293
95,50 leiMP| Gama | Livorno |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Pereti |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Mixer pentru mandrina 590x120mm M14 58G782-96 Graphite
SKU:
4000000467366
95,50 lei| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 58G782 |
Parchet SPC 1220x184x5/0.3mm 1mm IXPE EX-1648
SKU:
4000000581888
95,00 leiMP| Gama | IXPE |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Max |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1120×184 mm |
| Tip produs | Parchet |
| Design | Lemn |
Parchet SPC 1220x184x5/0.3mm 1mm IXPE EX-1175
SKU:
4000000581871
95,00 leiMP| Gama | IXPE |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Max |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1120×184 mm |
| Tip produs | Parchet |
| Design | Ciment |
Parchet SPC 1220x184x5/0.3mm 1mm IXPE EC-2066
SKU:
4000000581840
95,00 leiMP| Gama | IXPE |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Max |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 1120×184 mm |
| Tip produs | Parchet |
| Design | Lemn |
Piesa decorativa Lines Light Grey 4787, tip ciment, 25.5×75.5 cm, gri deschis
SKU:
3800745478716
95,00 lei| Gama | CORONA |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Tapet geometric pauni Elegantza 2023, 10 x 0.53 m
SKU:
4000441637618
Prețul inițial a fost: 95,00 lei.95,00 leiPrețul curent este: 95,00 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Set furtun extensibil Cellfast Basic 7.5m cu pistol si conectori, gri-albastru
SKU:
5907512605509
94,50 lei| Tip produs | Standard |
|---|---|
| Utilizare | Suprateran |
| Pentru | Gazon |
| Culoare | Gri Albastru |
| Continut pachet | 1 x Adaptor 1 x Furtun 2 x Conector 1 x Pistol |
| Lungime | 7.5 m |
| Presiune max. de lucru | 25 bar |









































